24 szep 21, 23:55:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1013010 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6105 Dátum: 11 aug 28, 17:42:04 »

Saphira, kérdem én, miért magyarázkodsz?
Én régebben rajzoltam az osztálytársaimnak. Egy-egy rajzra akár 5-6 órát is fordítottam és teljes beleéléssel, önzetlenséggel, szeretettel csináltam azokat. Nagyon sok visszajelzést kaptam és hálát, ami persze, hogy jól esett. Másrészről vágtak olyat is a fejemhez, hogy csak nyalizni akarok. Ha pedig felajánlottak valamit a rajzomért cserébe és elfogadtam, akkor meg azért kaptam a panaszt. Ha ingyen dolgoztam ribanc voltam. Ha valamiért cserébe akkor k*rva. Jót röhörészek rajta még a mai napig is. El kell ezt fogadni. Ha tényleg érted, akkor nem értem, miért magyarázkodsz. Legyél kívülről a smasszer.
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6106 Dátum: 11 aug 28, 19:41:19 »

Énis szeretem Luna-san rajzait. Egyediek.

A másoláshoz annyit szólnék hozzá, hogy nincs azzal semmi baj, amig havernak/barátnődnek rajzolsz , énis szoktam másolni amit utána büszkén ki is teszek a falamra poszternek stb DE pl egy internetes forumon vagy deviantarton már nem osztanám meg mert nem az én munkám, csak lemásoltam valaki más munkáját. Akárcsak a festmények világában. Hiába másolod le tökéletesen egy festő munkáját a tied akkor sem fog érni fabatkát sem =)

Nem fogok hazudni, nézhettek miatta nagyképünek de úgy gondolom van 1 kis tehetségem a grafikához. Nem vagyok egy Picasso de kis odafigyeléssel össze tudok hozni egész jó kis képeket ( persze ezt döntsétek el ti ) de én pl sokkal szívesebben megnézek egy béna rajzot ami egyedi, mint egy tökéletes másolatot és bár az én rajzaim hagynak kivánni valót maguk után de azok 100%-ban az én elmém szüleményei. Ezért is vagyok rájuk büszke.

Saphira én valamilyen szinten egyetértek veled de ezen a fórumon vannak kicsi 13-15 éves user-ek is. Nyílván bosszant téged egy-két megnyílvánuluk elvégre, más korosztály ( engem is ) de at ilyenekkel véleményem szerint kár foglalkozni, ha idősödnek akkor majd változik a gondolkodásmódjuk is. Én például egy 3 évvel ezelőtt még megsértödtem volna azon amit a múltkor a Jaina x arthas képemhez írtál kritikát, mert nem voltam még olyan intelligens hogy leszürjem az épitő jellegü kritikát , és csak azt láttam volna hogy minden amit csináltam sz*r. Most pedig 17 évesen örültem neki hogy valaki leírta mit hibáztam, ezért tudtam rajta javítani és a következő rajzomnál már erre is figyelni fogok.

Persze lehet hogy egy kicsit elkanyarodtam a témától. Mellesleg ha érdekel akkor én a te oldaladon állok =D Tetszik hogy kimondod amit gondolsz mégha másnak ez nem is tetszik.
Naplózva


boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #6107 Dátum: 11 aug 29, 01:22:47 »

subscribe koncert SZINen
sajnos nincs egyelőre saját fényképezőm, szal nincs mentség a rossz minőségre.

http://kovbog.deviantart.com/#/d485pei
http://kovbog.deviantart.com/#/d485prh
http://kovbog.deviantart.com/#/d485pwf
http://kovbog.deviantart.com/#/d485qlx
http://kovbog.deviantart.com/art/SZIN-Day3-Subscribe-concert-5-255569606
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6108 Dátum: 11 aug 30, 22:08:24 »

A legújabb rajzom. Bár még csak félkész és készen akartam linkelni , de nagyon kihalt a topic is így meg tudjátok mondani mit hibáztam eddig kacsint

http://imageshack.us/f/231/nightelfq.jpg/
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6109 Dátum: 11 aug 31, 13:00:45 »

Oh hát ez nagyon szép lesz Nevet
Nem igazán látok benne hibát sem, bár őszintén megmondva nekem a csípője kicsit furcsa
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6110 Dátum: 11 szep 01, 19:32:03 »

Köszi. A csipőjét majd javítom , valóban nem stimmel vele valami.

Mostanában azzal szoktam elütni az időt hogy animékből lescreenelek egy képkockát és felturbozom Ps-el.

Például:

http://imageshack.us/photo/my-images/10/amaimonan1adsadsad.png/

Igazából tök jó elfoglaltság. Ráadásul szerintem így sokkal vagányabb a karakter  Ördögi
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6111 Dátum: 11 szep 02, 14:08:19 »

Hahahaha! ikszdé Ezen röhögtem Lew. De amúgy igazad van. Tényleg menőn néz ki! kacsint
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6112 Dátum: 11 szep 02, 14:38:54 »

Lew, nem akarok nagyon a rajzodba belekötni, főleg hogy mivel csak egy véletlenül erre járó kiahalálvagyte vagyok, de én látok benne hibát, nem is egyet. A legszembetűnőbb a keze. Tudom, nehéz kezet rajzolni, és nem régen még én is ugyanilyen kezeket rajzoltam, de nem akarlak abban a tudatban hagyni, hogy ez már tökéletes, és nincs hova fejlődni, mert bizony, határ a csillagos ég.  Nevet  Jah, még valami a kezével, nem csak az ujjai néznek ki furán, hanem mintha meg lenne rövidülve az a karja. Tudom, hogy azért, mert be van hajlítva, hogy jól tudja fogni azt a botot, de rossz szögből "törik" meg. Ha kell, halássz elő egy botot, vedd a kezedbe, állj a tükör elé, és nézd meg, mekkora a különbség.
Ami még engem zavar a rajzban az a vonalvezetés, túl szaggatott (bár ahogy látom, az egész még csak vázlatos), valamint az Air Brushosh színezés. Látom, hogy még nincs befejezve, ezért a színezés többi részéről és az árnyékolásról egy szavam sem lehet.
Remélem, elfogadható a kritikám, és nem sértettelek meg vele, a makett sárkányom a tanúm rá, hogy nem rosszak a szándékaim. Nevet

Ja, a Night elfedről volt szó, Amaimonnál szintén csak az Air brushos színezés zavar, amúgy semmi kivetnivalóm nincs vele.  Mosolyog
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6113 Dátum: 11 szep 02, 15:03:14 »

Szerintem az hogy milyen régota vagy a forúmon vagy mennyi hozzászólásod van egyáltalán nem minősit. Van akinek 1000-2000 Hsz-e van de annak a fele hülyeség =D és attól mert nem szoktál gyakran írni ide még lehetnek jó meglátásaid.

A karjával egyetértek, tényleg nem a legszebb a gond az hogy már túl nagy melo lenne javítani =D sajnos lusta ember vagyok + itt a suli, ezért valószínüleg nem lesz a közeljövőben még befejezve sem ( sajnos ) nemhogy javítva. Nem vagyok rá büszke, a lustaság az egyik legrosszabb tulajdonságom =D

A kritikád teljes mértékben elfogadható =D Az ilyen kritikákat szeretem olvasni, mert tanulok belőle.

Még egy kérdésem lenne. ha nem air brush-al színezel, akkor milyen technikával szoktál? érdekelne.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 15:04:05 írta Lew » Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6114 Dátum: 11 szep 02, 15:13:22 »

Csak én vagyok olyan, hogy ha kiadok egy munkát a kezemből akkor arra törekszem hogy tökéletes legyen?
Végül is ez a Te alkotásod, nem motivál hogy fejlődj, vagy hogy megtudd hogy mire vagy képes? Szóval lustaságból.. hm nagyon sokan ezzel jöttök.
Úgy látom ez nem is lustaság hanem attól féltek hogy nem sikerül az "elvárások" szerint.. Bár ha Te tényleg lustaságból nem javítod akkor ahogy érzed, nem szólok bele, nem ez volt a cél.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6115 Dátum: 11 szep 02, 15:52:07 »

Jogos amit mondassz.

Lehet önző vagyok de én részben azért is rajzolok , mert szeretem hallgatni/olvasni amikor elismerik egy rajzom. egyszerüen jó érzéssel tölt el amikor valaki elismerően nyilatkozik a rajzomról, de most tényleg az a helyzet hogy perpillanat nincs kedvem tovább rajzolni. Igazad lehet valóban nem a lustaság a legjobb szó erre, egyszerüen mostanában nincs kedvem a grafikához, de nem szokott ez sokáig tartani nállam.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 15:53:09 írta Lew » Naplózva


Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6116 Dátum: 11 szep 02, 17:03:56 »

Lew, nem tudom, te milyen programot használsz, én speciel az Easy Paint Tool Sai-jal szoktam dolgozni. Az alapszínezést a pen-nel csinálom, utána a hajat marker-rel, az összes többinél pedig először megrajzolom ugyanúgy az árnyékokat a pennel, és utána összemosom őket a water eszközzel.

Ami pedig a lustaságot illeti, nem baj az, ha az ember időről időre ellustul, és nem foglalkozik úgy a rajzaival, ahogy kéne, de azért vissza kell rázódni, és igenis figyelni arra, mit hogyan csinál az ember.  Nevet
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6117 Dátum: 11 szep 02, 18:31:04 »

Lew, írnék én is pozitívat, de inkább építő kritikát adok. A fények kicsit el vannak csúszva jobbra az arcán, linkelek egy képet, ami segít betájolni.
http://fc06.deviantart.net/fs24/f/2007/324/9/9/995b91501bb2bf28.jpg
Nem nyúlok bele a rajzba, ha nem érted, majd írj Privátot.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6118 Dátum: 11 szep 04, 16:03:25 »

Aki elfogyasztott már egypár digitalizáló táblát, az meg tudná mondani, hogy a méreten kívül még milyen különbségek szoktak lenni, s milyen pozitív tulajdonságokra érdemes figyelni, valamint mely negatívumokat ajánlott elkerülni?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6119 Dátum: 11 szep 04, 17:18:07 »

Arra, hogy wacom-e vagy sem. Ennyit tudok mondani. Legjobb és leghasználhatóbb. Meg a legborsosabb árú.

Amire figyelj:
- adatkábeles-e vagy sem. Nekem az adatkábelekkel nem volt jó tapasztalatom.

- súly, méret. (Lehet hülyeségnek hangzik, de azért egyes táblák több kilósak, és nehéz nekik még helyet is szorítani az asztalon.)

- Nyomógombok (sokszor megkönnyíti a munkát)

- Irányítógombok (ezek a táblán vannak, elég hasznosak lehetnek.)

- Egyáltalán támogatja-e az adott operációs rendszert. (Újabbakkal nem probléma.)

- Táblakijelzős (interaktív monitor), vagy sima tábla és a rajzot csak a monitoron láthatod. Előbbi sokkal jobb, mivel megjeleníti magát a kijelzőt.

- Felbontás.

- Dőlésérzékenység (lehet nélküle dolgozni, de ez kényelmesebb)

- Maga a toll. Előny, ha a toll vezeték nélküli és nem elemes. Tapasztalataim szerint legalábbis. Illetve én szeretem, ha a végén van radír. Az nagyon megkönnyíti a munkát, és elég kézenfekvő. 

- Illetve az egyik legfontosabb: a nyomásérzékenység. Például a wacom tábláknak általában hihetetlenül jó a nyomásérzékenysége, de dolgoztam már olyan táblával is, amitől a kezem is megfájdult.


Negatívumok:
Egyes tábláknak hihetetlenül használhatatlanok a beállításai. Körülbelül alig lehet állítani valamit. Sokuknál kényelmetlen a toll, nehéz vele dolgozni, kicsi a nyomásérzékenysége. Az elemes tollak eléggé sérülékenyek, mivel folyton szét kell őket szedni, ami eléggé érdekes operáció...
Az adatkábeles tábláknál szintén eléggé megnehezíti az életet a kábel. Sok használat után már nem érzékeli a gépet vagy fordítva, megárt neki, ha feltekered, stb.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!