24 szep 21, 23:41:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012982 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6120 Dátum: 11 szep 04, 20:20:41 »

Nekem egy Genius PenSketch tabletem van, jó nagy, mivel laptopot használok, az asztalon el sem fér, és a tolla elemes. Nincsenek rajta gombok (ami van, azt se használom ikszdé), és a képet csak a monitoron látom. A tollát cserélni kellett egyszer (no nem azért, mert meghalt benne az elem, hanem egyszerűen mert nem bírta sokáig). Egyenlőre csak ez az egy tabletem volt/van, szóval nem igazán tudom mivel összehasonlítani. A méretével összesen ennyi a bajom, hogy neki káll támasztanom a gyomromnak, és még így is eltakarja a laptop billentyűzetének a felét. ikszdé De mivel ilyen nagy (9X12es), ezért jó nagy és határozott mozdulatokkal tudok rajzolni. Bár belegondolva, talán kicsivel nem kéne annyit mozognom, és nem szakadna le a vállam, hmm... És könnyebb lenne szállítani... hmmm... Majd belehúzok devin, hogy nyerjek egyszer egyet. xD

Shiro, ha minőségre törekszel, és hosszú ideig akarod használni (és komolyak a szándékaid, LOL), akkor én is a Wacomot ajánlom. Én meg igyekszem tönkretenni az enyémet, hogy újat vegyünk (dehogyis, szeretem az én nagy böhömömet <3).
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6121 Dátum: 11 szep 05, 13:27:37 »

A kicsik közül NGS DRAW MASTER-ről próbálok leírást keresni, de sajna eddig csak elég mkinimális infókat találtam:

kb 40 font
aktív terület 20x15cm (spanyol oldalon vásárlói leírásban 20x17)
 1000 LPI
van hozzá tollvezeték nélküli egér, szoftver, meg usb kébel
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 05, 13:40:50 írta Shiro » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6122 Dátum: 11 szep 06, 08:43:48 »

http://www.grasshopper.hu/vasarlas/wacom/A6-wide/bamboo-FUN-Pen-and-Touch-S.html
Én egy ilyenre gyűjtök. (közben már megvolt rá a pénzem, csak elköltöttem másra... ikszdé)
Egyelőre ez tökéletesen megfelel arra, amire nekem kell. Az ára sem szörnyű Wacomhoz képest. (Már csak abban reménykedek, hogy nem lesz baja a 64bites op rendszerrel...)
Szerintem neked is jó lenne, de úgyis te döntesz. ^^
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6123 Dátum: 11 szep 07, 06:34:15 »

Csak azért nem durva az ára, mert A6-os. Én olyan kicsin nem tudnék sajnos dolgozni Szomorú  
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 06:35:34 írta Saphira » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6124 Dátum: 11 szep 14, 11:49:10 »

Nekem pont megfelel. ^^
Amúgy sem elég biztos a kezem a túl nagy rajzoknál. Ha tehetem, akkor mindig mindent kb A5-ös méretben vázolok, de ha a véglegeset nagyobbra szeretném, sosem sikerül olyan jól, mint a vázlat...

Közben összeszedtem a pénzt, és meg is vettem a tabletet. Nevet PhotoShopban rajzolgattam vele, és kiptóbáltam Corelben is. A Corel PhotoPaint nem érzékeli a nyomást, de a sima igen... lol xD
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6125 Dátum: 11 szep 15, 18:53:43 »

Csak amolyan unalomüzésképp elkezdtem színezni egy FUUUUU-t és ez lett belőle =D

http://graypapaya.deviantart.com/#/d49x1l9
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6126 Dátum: 11 szep 18, 09:12:12 »

De kihalt ez a topic  Technikai KO Na megprobálom kicsit fellenditeni. Az új színezésem: Rin az Usagi Drop-ból. Nos milyen?

http://graypapaya.deviantart.com/#/d4a6enn
Naplózva


Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6127 Dátum: 11 szep 18, 12:26:54 »

Lew: Hát hová lett az a pici lány? qAq Mindenesetre nagyon jó a színezés.  Nevet

UchihaMasashi: Nagyon jó lett, bár a kezét nem igazán értem, hogy hogy van ott. Meg hát persze nekem rigolyám az, hogy minden színes legyen, de legalább a vér szép piros benne, nyamm. Ördögi

Nah, segítek én is beüzemelni megint ezt a témát, tegnapi kínszenvedésem eredménye: http://www.kistithen.deviantart.com/#/d4a4qep
Itt egy közelebbi a búrájáról: http://kistithen.deviantart.com/art/Pane-jya-close-up-258899532?
G-G-G-G-GORILLA KEZEK~
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6128 Dátum: 11 szep 18, 12:55:47 »

Nagyon király Tithen *-* Még akkor is ha gorilla keze van Nevet A kis bárd *-*
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6129 Dátum: 11 szep 18, 13:19:35 »

Masashi: Alakul, bár én nem igazán csípem az ilyen emos , véres rajzokat, de ha ettől eltekintünk szép rajz.

Tithenannis: Elöszöris gáz ha Annis-nak hívlak? Hosszú a neved =D Másosdszor nekem nagyon tetszik a rajzod. A keze valóban kicsit nagy lett de nemhinném hogy nekem kéne ezt szóvá tennem, én még ennyire se tudok kezeket rajzolni. A rajz nagyon szép színes, gyönyörüek az árnyékok és nagyon szép a háttér. Grat hozzá kacsint

Szerk: Hát na =D mindenki felnő gyszer még Rin is =)
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6130 Dátum: 11 szep 18, 14:16:39 »

A másik topikba már posztoltam az egyiket, de akkor jöjjön ide is Nevet.

http://humivo.deviantart.com/art/TAMNI-ToumaxMikoto-258673757?q=gallery%3Ahumivo&qo=2

http://humivo.deviantart.com/art/Beelzebub-Oga-and-Beel-258798838?q=gallery%3Ahumivo&qo=1
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6131 Dátum: 11 szep 18, 15:05:51 »

Ritli: Kis bárd, awww. A Pane Dhiria című dalból van, amit Kaito kománk énekel. Röviden arról szól, hogy Kaito kománk, hogy kikönyörögjön az istenből egy kis esőt (mert a szülőföldjén óriási szárazság tombolt) felmegy a mennybe, ahol ott is találja istenünket, angyalaival körülvéve, akik énekelnek neki, de az isten tetszését nem nyeri el a daluk. És akkor jön a nap hőse, Kaito, és olyat énekel, hogy tyű, az isten elsírja magát (vagyis elered az eső), és happy end. ^^ Csak ajánlani tudom, én nagyon szeretem, nesz': http://www.youtube.com/watch?v=SURpV8Vla5w

Lew: Akkor már inkább Tithen. ^^ És köszi,  a gorilla kéz hibába sajnos gyakran beleesek.

Rikan: A színezésed mogyoró krémre emlékeztet, nyamm.  Nevet
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6132 Dátum: 11 szep 18, 15:24:43 »

Tithen: oké =)

Rikan: Tetszenek a színezésied, amolyan egyszerü de nagyszerü kategória =D

Am miért van az hogy azok a rajzaim amik véleményem szerint jól sikerültek kevés favot kapnak, de ami nem lett olyan jó az mindenkinek tetszik? =D Komolyan mondom nem értem =D Szerintem a Rin-es színezésem nagyon szép lett de fele annyi favot nem kapott mint a Narutos, ami amúgy nem lett olyan nagy szám :S
Naplózva


Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6133 Dátum: 11 szep 18, 17:13:59 »

Lew: Ez mindig így van. Az kapja a legkevesebb favot, amivel napokig szenvedtél, és az kapja a legtöbbet, amit 15 perc alatt dobtál össze... A fene se érti, de így van. :S
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6134 Dátum: 11 szep 18, 21:17:24 »

UchihaMasashi: Igazából én sem tudom megmondani, csak nekem valahogy furának tűnt. Ja, az lehet, hogy az a hiányzó vonal szúrt szemet. Az nagyon elképzelhető. Új verziót fel fogod tenni?
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!