24 jún 01, 15:00:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 39
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gai csapat (Maito Gai, Hyuuga Neji, Rock Lee, Tenten)  (Megtekintve 110101 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #225 Dátum: 08 feb 21, 16:30:40 »

Lee a saját akaratából utánozza Gai-t és nem ő kényszeríti tehát ő így érzi jól magát >.<#
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #226 Dátum: 08 feb 21, 16:48:54 »

Ja Lee kicsit béna így Gai koppintásként ... Neji a legjobb és nem csak azért , mert erős hanem , mert realista és még jó shinobi is .... Háát Jubi szerintem egy olyan emeber aki egy egész fegyver arzenált hord magával ráadásul 90% fölötti értékkel dob célba , hát szerintem nehéz ellenfél ...
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 21, 17:17:14 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #227 Dátum: 08 feb 21, 17:06:24 »

Mármint ki? Mert a mondatból azt veszem ki, hogy én vagyok ez. Nevet De én 100%al találok célba, csak ritkán dobok.  :'X A fegyverarzenál meg, hát nem vagyok én harcmániás agresszív őrült. Angyal
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #228 Dátum: 08 feb 21, 17:13:08 »

Én igen  Ördögi és mérges vagyok , ha kiforgatják a szavaimat  Ördögi Leüt Gyáááá . Amúgy a Kakashi team után a Gai team a legerősebb .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #229 Dátum: 08 feb 21, 17:15:57 »

Én nem a szavaidat forgattam ki, csak hát
Háát Jubi szerintem olyan emeber aki egy egész fegyver arzenált hord magával ráadásul 90% fölötti értékkel dob célba , hát szerintem nehéz ellenfél ...
alapján nehéz eldönteni, pontosan kiről beszélsz. Nem kötözködés, csak értelmezési hiba. Nyelvesít Nevet
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #230 Dátum: 08 feb 21, 17:16:55 »

Úúúú bocs  Pirul lehagytam az egy szócskát javítom ....
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #231 Dátum: 08 feb 21, 17:20:42 »

Így már érthető. Nevet A Gai team a legjobb szerintem, legalábbis harcban a Kakashi teamet levernék szerintem. Bár az biztos, hogy érdekes párharcok lennének. Nevet
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #232 Dátum: 08 feb 21, 18:25:33 »

Hát előnybe lennének mert a Kakashi team csak 3 ők pedig 4-en vannak Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #233 Dátum: 08 feb 21, 18:48:15 »

Hát én úgy gondoltam, hogy Sai benne van a Kakashi teambe. Nevet Bár azért azt megnézném, hogy Yamato taichou, vagy Kakashi-sensei az erősebb, de biztos Kakashi lenne az.
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #234 Dátum: 08 feb 21, 21:01:10 »

Ha lenne ilyen oszecsapas de hogy Sasuke is a csapatba lenne egy biztos Kakashi legyozne gait es a shippuura a tem 7 naon eros lettfoleg a harom sanin miatt de ugy lenne Sakura vs Ten-Ten Lee vs Sasuke es Neji vs Naruto sztem
Naplózva
Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #235 Dátum: 08 feb 21, 22:48:06 »

Én inkább Tenten-Sakura, Lee-Naruto, és Sasuke-Neji párosokat raknám ki. Gai kifárasztaná Kakashit, és lótusszal lenne esélye legyőzni, Sakura biztos nyerne, szerintem Neji is nyerne, a Lee-Naruto meg érdekes meccs lenne, de én Leere szavaznék.
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #236 Dátum: 08 feb 21, 22:54:36 »

Kinek ki a szimpatikus ez arról szól. Aki a Gai teamet szereti annál ők nyernek, aki meg nem annál fordítva.
Nekem ez a csapat csak a harmadik kedvencem a Kakashi és a Homok csapat után, de amit Lee és Gai csinálnak, azok a fog csillogások...  Nevet
Naplózva
Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #237 Dátum: 08 feb 21, 22:56:14 »

Plusz a "jó fiú póz". Akkora. Nevet Bár én azt bírom, amikor Gai Narutonak adott ruhát, és Jiraya mindent megtett, hogy nehogy felvegye edzéseken. Nevet
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #238 Dátum: 08 feb 21, 23:00:12 »

Hát ők egy külön fejezet az biztos :'X én mindig jókat röhögök rajtuk, azért Gai rendesen megtérítette Lee-t.  Nevet
Bírom, hogy az ő hülyeségeiket próbálják átszivárogtatni a többiekre (Neji, Tenten... Naruto :'X )  Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 21, 23:00:44 írta seiri » Naplózva
Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #239 Dátum: 08 feb 21, 23:01:36 »

Azért a legnagyobb rész az volt, amikor Neji és Tenten mondta, hogy mennyit köszönhetnek Leenek, mert így Gai nem szállt rájuk, és az anime mutatott egy képet, hogy néznének ki a zöld ruhákban. Röhögőgörcsöt kaptam. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 39
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!