24 ápr 30, 10:10:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 39
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gai csapat (Maito Gai, Hyuuga Neji, Rock Lee, Tenten)  (Megtekintve 108256 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 07 jún 26, 20:33:33 »

Rock Lee - akinek nincs tehetsége a ninjutsu-ban vagy genjutsu-ban, de király a taijutsu-ja  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 12, 23:07:41 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
Gai
« Válasz #1 Dátum: 07 jún 26, 20:34:33 »

Neji, Tenten és Lee sensei-je. Kakashi ősi riválisa.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2 Dátum: 07 jún 26, 22:52:24 »

Az ifjúság mindig győzedelmeskedik, mint tudjuk! Lee talán az egyik legelképesztőbb szereplő a Narutoban!
(Egyik kedvenc:D)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Eliath
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



« Válasz #3 Dátum: 07 jún 26, 22:54:02 »

Az biztos, h az egyik legelképesztőbb karakter a Narutoban. Naon keményen nyomja Gaara ellen és aztán pedig részegen az ellen a csontos fickó ellen is Nevet Az volt a legjobb rész sztem a Narutoban Nevet Hmm..inkább az egyik legjobb Nevet
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4 Dátum: 07 jún 26, 22:58:47 »

Lee részeges technikájától sztem nincs olyan ember, aki ne röhögve pottyant volna le a székről! Persze mindezt a legnagyobb tisztelettel mondom:D Hiszen észveszejtő, amit csinál olyankor, amikor részeg:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Eliath
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



« Válasz #5 Dátum: 07 jún 26, 23:00:38 »

Azt hiszem az volt az a rész amin a legeslegnagyobbat röhögtem Nevet Naon nagy volt és az a szinkron hang... Nevet Az is jól adta a hangokat Nyelvesít
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #6 Dátum: 07 jún 26, 23:02:35 »

A szinkron szónál nagyot dobbant a szívem! Ugye a japánra gondolsz! Nem merem elképzelni, hogy milyen lenne magyarul... Szomorú
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 07 jún 26, 23:05:42 »

Hát azok az arcok amit bevág a részeges box közben... azok nagyon ott vannak. Nevet
Kár, hogy a Gaara és a Kimimaro elleni harcán kívül nincs jelentősebb csatája. Pedig tudna villantani még pár dolgot, az bizti kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Eliath
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



« Válasz #8 Dátum: 07 jún 26, 23:08:14 »

Zemori: a japánra gondoltam^^

Igen...ez a gond, h a Garra és a Kimimaro elleni harc után semmi sem történik vele, amivel megmutathatja megint a jó kis technikáit, avagy a legújabbakat Nevet
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #9 Dátum: 07 jún 26, 23:12:34 »

(Megnyugodtam...)

Ennél többet nem is tudnék róla írni: hihetetlen!
Példakép azért valamilyen szinten:D A kitartás mintapéldája!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Eliath
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



« Válasz #10 Dátum: 07 jún 26, 23:15:58 »

Jajaja... télleg kitartó Mosolyog A Gaara utáni harcból milyen szépen felgyógyul és nem adja fel Mosolyog Hanem inkább még ráedz Mosolyog
Naplózva


Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #11 Dátum: 07 jún 27, 08:26:42 »

Szegény srác ha képességgel születik jobb lesz mindenkinél Szomorú
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #12 Dátum: 07 jún 27, 12:59:15 »

hát már bocs de ha ennyit edzene mint ő akkor tuti hogy minden élő ember belehalna. mint amikor gai 500 kört ment kézenállva konoha körül. ha azt megcsinálná valaki a valóságba  :-X
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #13 Dátum: 07 jún 27, 13:01:06 »

De ez anime nem valóság Mosolyog
Naplózva
Hó-kage
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 07 jún 27, 22:51:39 »

Sztem nagy kár hogy keveset szerepel mert tökjó fej Nevet
Bírom amikor a Curry of Life os részben felrázza Leet, meg beletömi Neji be a curryt az meg visszaájul Nevet
Tetszenek a rövid kommentelései is, a felindulásai (pofonvágja narutot egyszer, beleköt Leebe)
És ő az aki legalább rendesen keleties szabású ruhákban járkál!!! Tetszik a szerelése Mosolyog

Ahogy a fegyvereket forgatja... harcias kislány, mindig örülök annak a résznek amiben szerepel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 19, 22:48:49 írta -=Cart=- » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 39
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!