24 okt 09, 04:21:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 315435 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #825 Dátum: 08 ápr 21, 18:34:06 »

Háát őszintén nekem még nem jött össze a rókázás a kajától piától... Nevet Eléggé edzésben tartom a gyomromat:) Viszont a ketchupos tejet majd este kipróbálom, báár ketchupos bundás kenyér mellé ittam már tejet úgy hogy nem hinném hogy sok bajom lenne tőle Neeem

Legfeljebb holnap kimaradok suliból:)

A menza kaja: nem tudom de nálunk is mindig pont a rakott krumpli a rossz, múltkor például karalébával lett pótolva a kevés krumpli, na attól majdnem megjelent a vuk de aztán vissza mászott a barlangba, életembe nem ettem még annál rosszabbat és már elég sok mindent kóstoltam   Lehánylak  Pojén
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #826 Dátum: 08 ápr 21, 19:36:28 »

Hmm... Nálatok nem pompázik a menzán a tojásrántotta barna és zöld színekben? Az íze meg nem a szivacsra emlékeztet?
Mert ha nem, akkor nem tudod mi az igazán rossz étel...
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #827 Dátum: 08 ápr 22, 15:39:51 »

Nekünk általánosba a menza kaja: a borsófőlezéknek olyan türkizes szine volt, inkább kék felé hajlott, de találtunk már benne bogatat, hajat szal nem túl gyakra ettem... inkább koplaltam, de meg akartam élni a ballagásomat (amin pont bárányhimlős voltam... Gondolkozik szívás)

a bundáskenyér ketchuppal nem is hangzik olyan rosszúl, majd lehet kipróbálom. nekem a legújabb a habos palacsinta... nagyon dúrva, de egyész jó. azt is megettem másnap simán (50%-a tojás és egész este kint volt az asztalon) de nem lettem szalmonellás:D azonmár túlvagyok az üzemi kajától, ami persze nem zárja ki, hogy megint az legyek

de amúgy próbáljátok ki a McDonald's-os sültkrumplit mártogatni a McFreezbe (csak a fehérbe). Nagyon finom:D legalábbis nekem nagyon írlett:)
A ketchupos tejet már nem innám, de ha elég jó összeget ajánlanak fel, akkor még lehet is róla szó... anyira nem morbid. külön-külön jó együtt is kibirnám, bár a szöcskeláb az már dúrva.
Bár egyik oszt-társamat megszivatták, adtak neki egy kis kólát és miután megitta közölték vele, hogy előtte a wc-be járt és mit csorgattak bele. Mindenesetre valaki wc-nek nézett egy üveget. Szal a pisis-kóla sztek még a szöcskénél is dúrvábbXD ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Hiei
Vendég
« Válasz #828 Dátum: 08 ápr 22, 17:34:58 »

Na jó lehet nem vagyok nagy igényű de a kedvencem a krumplis tészta meg a bab és gulyás leves Mosolyog.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #829 Dátum: 08 ápr 22, 18:55:16 »

Na végre írt valaki egy egyszerű normális ételt, amivel jól is lehet lakni!  Gondolkozik
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #830 Dátum: 08 ápr 22, 19:04:10 »

Hát tod tesó...a többievl is jól lehet...
Mondjuk én a bablevest azt nem szeretem...
de a többi jöhet...jaj tök jó volt már...vasárnap apum csinált slambucot...nagyon fini volt Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #831 Dátum: 08 ápr 22, 19:08:42 »

Amúgy nem vagyok egy konyha tündér őrülök ha rántottát megcsinálom Mosolyog. Szeretem a különlegességeket is de a magyar konyha a legjobb. Bár a japán konyhához még nem volt szerencsém csak egyszer kétszer.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #832 Dátum: 08 ápr 22, 19:19:39 »

Hugi... Mi a rák az a slambuc?  Hmm? életemben nem hallottam még ilyen nevű kajáról!  :'X
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #833 Dátum: 08 ápr 22, 19:27:17 »

slambuc az az amit én bár 1x ettem de utállom nah szép mezőcsáti látogatásunk alkalmával kínáltak vele aztmondták h valami hagyományos kaja

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #834 Dátum: 08 ápr 22, 19:33:48 »

öh...van egy másik neve is...valami...nem fog eszembe jutni...
Nah mindegy...kicsit olyan mint a krumplistészta...de kint csinálják és máshogy...nah ezt jól elmondtam...
Valami ilyesmi a másik neve hogy öhöm...
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #835 Dátum: 08 ápr 23, 13:48:13 »

Öhön? lol... ezt nemis tudtam. Azt tudodm, hogy bográcsban főzik. végülis olyan mint a krumplistészta, csak kell bele szalonna is, meg van aki piros paprikát is tesz bele... bár mamámék nem szoktak. Bár én nem szeretem...
nállunk a palacsinta az nagy fav, de nagynéném férje úgy főz, hogy mindent összedobál és valami majd kisül belőle... egész jók.
a bablevesből én kiszedem a húst meg a levét és annyi. természetesen tele tejföllel. a másik fajtában meg nem is tudom mit eszek meg, a zöldbablevest viszont imádom:D

Gabesz: az hogy nem halotál a slembucról még hagyján, de a balatonon a boltokban nem tudják mi az a kuki (az a kukoricadara kisgyerekeknek... köhöm kivéve ha nagyobban is eszik :'X ). ugye itt mindenki ismeri, mert én eskü felkötöm magam ha nem...  Felakaszt
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #836 Dátum: 08 ápr 23, 15:36:35 »

Eh! Mostanában szokás mindenféle flancos neveket adni a kajáknak!
De tudjuk mi az a kuki... Igaz újabban másként hívják....  Gondolkozik
De ezt utálom, hogy bemegyek valahova, és azt sem tudom hogy mit rendelek, mert valami hülye nelet adnak a kajának...
Íme egy sztori:
Apám bemegy a haverjaival az étterembe, étlapon ott a Gránitkocka....
Na jó megrendelték, hogy még olyat úgyse ettek, erre mit hoztak ki nekik?  Mosolyog
Krumplistésztát!  Nevet
Nemtom mért nem a rendes nevén kell kiírni?  :/
Naplózva
zsorzset
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Válasz #837 Dátum: 08 ápr 23, 15:41:30 »

én nemrég ettem, valami hihetetlenül fincsi kaját Nevet
jah igen a neve: tejszínes sült csirke foghagyma és babszója mártásban
naggyaon fincsi Be van tépve Yóóóó

>krumplistészta? rá nem jöttem volna... Nevet
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #838 Dátum: 08 ápr 23, 16:25:14 »

Amit én nagyon szeretek: az a tengeri herkentyű jöhet bármi:polip,tinahal,rák,kagyló,  Pontosan Pontosan Pontosan Pontosan
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #839 Dátum: 08 ápr 23, 19:11:30 »

hehe, az jó lehetett. akkor már tudom, hogy gránitkockát nem rendelek soha.
úgy kell csinálni, mint Joey a Jóbarátokban: Pincér kérek egy ilyet egy ilyet egy ilyet és egy ilyet (nevükre nem emlkészem), de csak ha ezek közzűl egyik se jelent csigát.
hihi, gondolom mit kapna a pincér mondanám neki, hogy hozzon nekem valami olyat, amiben csirkehús van, nincs benne pároltzöldség, gyümölcsös-zöldséges öntetek, semmilyen szósz, nem tocsog zsírban/olajban, a köretben zöldség ne legyen, tészta se legyen és ahogy magamat ismerném még sorolnám egy ideig. ő meg:   WTF? Kiüt Leüt Fegyverek
bár mi olyan étterembe szoktunk járni (sőt itt Debrecenben a legtöbben így van) hogy ki van írva a kaja alá, hogy másik mi az. ez egy jó pont mert én nagyon válogatós vagyok és ha a pincér nem akarja elmondani, hogy mi miből van jobb ha szól a főnöknek, hogy új étlap kell:D

tejszínes sült csirke fogyhagyma és babszója bártásban?  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik érdekesen hangzik... a babszója az milyen? vagy az külön lenne bab és szója?  Gondolkozik érdekes...

és valami érdekesen kisütött húst ettem, de nem tudom mi lehetet... remélem semmi olyan amit kihánytam volna ha megtudom mi az.

ami még imádok az éttermekban, hogy egy 8 méter kerületű tányér közepére pakolnak egy kis kaját (nem mindenhol)... attól a falra mászok. De most komolyan? nincs kissebb tányér? oké, hogy szép meg minden de a fejükbe tudnám húzni :'X persze lehet, hogy ezt csak én fújom fel...

Ayame: a kagylónak nincs pocsolya íze?
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 23, 19:12:09 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!