24 okt 05, 04:42:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 471103 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2160 Dátum: 13 júl 09, 17:48:52 »

Szerintetek az ostoba emberek megérdemlik a halált?
Gondolok itt pl. a Darwin-díjasokra. Az ő halálukon nevetünk, kigúnyoljuk őket. Vajon ez nem erkölcstelen? Ha valaki kifűrészeli a feje felett lévő ágat és az agyonüti, akkor mondhatjuk, hogy "úgy kellett, hülye voltál", vagy ez embertelen?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2161 Dátum: 13 júl 09, 17:53:51 »

Meg nem érdemli a halált, de nem is fogok könnyeket ejteni miatta.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2162 Dátum: 13 júl 09, 17:57:05 »

Gman, csak nem elgondolkodtál az életen a Dust in the wind dallamára?


Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2163 Dátum: 13 júl 09, 17:59:14 »

De igen. Közben pedig bágyadtan meredtem a távolba.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #2164 Dátum: 13 aug 01, 12:26:23 »

A szépérzékem nem egy fizikai hely. De akkor majd bekenem a szobád falát szarral és ha kritizálod megmondom, hogy nem vagy elég értelmes, hogy felfogd a művészetem lényegét. Nevet

Amúgy: "4§ A Fórumon az 1, 2, és 3 szavas* és a helyeslésből, köszönésből, smiley-kból/halmozott smiley-kból álló - semmi lényeges információt nem tartalmazó - hozzászólások is törlésre kerülnek.

Oké, akkor most komolyan. Írod, hogy tudatosan rombolom a fórum színvonalát. És ez ellen Te felszólalsz. Mert Neked nem tetszik, hogy én mit hogyan csinálok. Akkor sorolom, hogy mik voltak azok, amik valószínűleg szerinted NEM rombolták a fórum színvonalát az elmúlt években, hisz azok ellen NEM szólaltál fel, sőt általában rajtam kívül senki sem.

UchihaMasashi perverzkedése a Perverzek topikban, mikor is több tizenéves jelenlétében olyanokat irkáltak, hogy hogyan baszatják magukat seggbe Hidannal az álmukban. SŐT az egyik felhasználó azt is leírta, hogy ő álmában hogyan közösült a CSALÁDJÁVAL. Az egyetlen, aki felszólalt ez ellen az én voltam, mire kisvártatva megérkezett a madárhorda felcsipegetni a magvakat, hogy hú ők is így gondolták ám, csak vártak a megfelelő alkalomra. Sőt! Valami nkw tag még írt is nekem PÜ-t, hogy köszöni, hogy szóltam, mert ez kellett Hieinek ahhoz, hogy végre bezárhassa. Annak a Hieinek, aki… (na majd ezt később)

Mikor konkrétan Nikuccia leírta, hogy minden szegény ember lusta és ezért nincs állásuk, ezzel konkrétan degradálva a világ összes szegény emberét. Ekkor is én voltam az egyetlen, aki megszólalt, hogy talán nem kéne megalázni a világ összes nélkülözőjét azzal, hogy kollektíve lusta disznónak tituláljuk őket.

Mikor Morause először fenyegette meg talán Sabakut halálosan. És ehhez kapcsolódóan az-az eset, amikor Morause visszatérése után Hiei Sabakut akarta bannolni azzal, hogy ő provokálta ki magának azt, hogy mások HALÁLOSAN megfenyegessék. A fórum moderátora a fenyegető oldalára állt, sőt még hozzá tette, hogy ha ő nem is tudja „kivégezni” élőben, akkor ezt megteszi a fórumon, tehát bannolja. De gondolom ez sem rombolta a fórum színvonalát, mert én voltam újfent az egyetlen, aki felszólalt Hiei Hatalmassága ellen, hogy baszki talán mégse kéne tizenéves lányokat halállal fenyegetni, aztán annak az embernek igazat adni, aki ezt megteszi. Főleg nem ilyen alpári, primitív stílusban, mint ahogy Hiei tette.

És azokat már csak a teljesség kedvéért említem meg, hogy tele vannak a topikok nőgyűlölő, homofób megnyilvánulásokkal szinte nap, mint nap, egyszer Micsudi írja tele az összes topikot, hogy a nők mind kurvák, másszor Lew buziz egy jókorát. Nyilván ezek sem rombolják a fórum színvonalát.

Vagy az sem, mikor gman azt írja, hogy az erőszak áldozatai megérdemlik a sorsukat, mert buták voltak, hogy bulizni mentek, és csak ebből fognak tanulni. Akkor sem láttam, hogy a fórum nagy öregjei sorba álltak volna, hogy kiálljanak mások becsületéért.

De biztos ezeken az alkalmakkor pont nyaraltál, teleltél, ezért nem vetted észre őket, amúgy Te lettél volna az első, aki közbeszól, hogy: ne már srácok!
Vagy ha nem, akkor szerintem pont elfér, hogy Neked valami ne tetsszen ezen a fórumon és majd gondolom, ha a moderátorok úgy gondolják, hogy leállítanak egy figyelmeztetéssel, akkor majd Ők megteszik.

+Szerintem ebbe a Szabályzat-másolósdiba meg nem akarsz belemenni, mert igen erősen beleállsz a szopórollerbe máris a Szabályzat hetedik pontjával.  kacsint
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2165 Dátum: 13 aug 01, 12:34:26 »

Na végre komolyan írsz. Már csak ezért megérte irkálni. Nevet

Amúgy ezek közül egyik sem tudatos volt, maximum gmané, de ő a jó ízlés határain belül csinált ilyeneket. Az egy dolog, ha valakinek a véleménye nem egyezik a tiéddel, vagy akár téved. De az, hogy minden hozzászólásodban egy idiótának tetteted magad hosszú időn keresztül, az miért jó? Nem azt mondom. Elsőre nevettem, de már rettentő unalmas.

Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #2166 Dátum: 13 aug 01, 12:38:46 »

Oké, akkor ezt most felírom, hogy szerinted az nem ütközik a jó ízlés határaiba, ha valaki szerint az erőszak áldozatainak nem kéne rinyálniuk az erőszak megtörténte után.  Mosolyog Így azért máris más az egész 'téged zavar/nem tartod viccesnek, amit csinálok' vonal. Innentől még annyira se érdekel, mint eddig.  Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2167 Dátum: 13 aug 01, 12:46:08 »

Latern hagyjuk már ezt a mártír szerepet, azért az vicces hogy pont téged érdekelnek a szövegben említett emberek véleményei.



rajtam kívül senki sem.

Az egyetlen, aki felszólalt ez ellen az én voltam,

Ekkor is én voltam az egyetlen, aki megszólalt,

mert én voltam újfent az egyetlen,






nah ez egy random leosztó hsz lett, majd ha kedvem lesz, akkor írok érveket is.

jah ezt még így ide :  Pojén  hogy lássátok nem gondolom vérkomolyan.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #2168 Dátum: 13 aug 01, 12:51:39 »



A zizik megmaradtak zörge nélkül. Keressetek ehhez más balekot, én kiszálltam. :-)))
Avagy YOLO, na CSÁTOK kuttyákh!!! :-DDD
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2169 Dátum: 13 aug 01, 14:17:43 »

Ez az, folytasd tovább a lázadozásodat, mutasd meg a világnak Latern, mutasd meg ezeknek az intelligencia nélküli gyerekeknek kik nem tudnak két értelmes mondatot kinyögni, mutasd meg azoknak akik még egy kicseszett googlet sem tudnak használni, mutass tükröt nekik a swageddel !!!!!!!!!!!!!! =)))))))))))))))))))))))
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2170 Dátum: 13 aug 01, 16:56:58 »

Laterneman te nagyon skizó vagy Nevet  De esküszöm élvezet volt olvasni a közted és Gdat közötti szóváltást. Mosolyog Ám igazad van. ÉS jól játszod a mindent leszaró Swag-et Nevet lehet igazad van Mosolyog YOLO D
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2171 Dátum: 13 aug 01, 17:09:34 »

Nem is rémlik, hogy itt lettél volna a "Perverz Dinasztia" alatt, persze ez nem jelent semmit. Körülbelül akkori a regisztrációd. Legalábbis ez.

Niki még mindig nem azt írta.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2172 Dátum: 13 aug 01, 17:14:51 »

Ez is csak egy 'korszak',aztán lecseng.Nevet De egy kis változatosság nem árt. Yéééoo
Hozzászólások : leet ,vagy csak én látom így?ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 17:16:25 írta dreamfolow » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2173 Dátum: 13 aug 01, 17:29:29 »

heo, nem emlékszel rá? Nevet Lámpás volt, aki kiosztotta szegény perverzeket, hogy milyen undorító a perverzkedésük.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2174 Dátum: 13 aug 01, 17:35:15 »

Nem, az pont nincs meg. Arról nincs egy screenshotja?
(Mondjuk az is elég perverz, hogy ő ezt mind végigolvasta. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!