24 okt 09, 00:21:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 473492 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #930 Dátum: 09 szep 20, 20:19:00 »

A vallást a világ legnagyobb hülyeségének tartom. A gyónásról meg az a véleményem hogy egy titok addig titok amíg egy ember tudja mert akkor biztos lehetek abban hogy nem tudódik ki. Ha pedig valami nyomja a lelkem hát istenem mindenki hordja a maga keresztjét.(És ezzel az utolsó mondattal nem kívánom cáfolni az elsőt)
A Pszihomókus az más dolog, őt kötelezi az orvosi titoktartás. Ez etikai kérdés, mert ha valamit kicsacsog, akkor az etikai bizotság rúgja szét a seggét. A papokban meg én nem bízok mert túl sokról derült ki hogy homokos és pedofil. És nem is ez a baj hanem az, hogy még sokról nem derült ki.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 20, 20:20:29 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #931 Dátum: 09 szep 20, 20:23:21 »

A papot még szigorúbb titoktartás kötelezi mint a dilidokit!  smirksweat
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #932 Dátum: 09 szep 20, 20:29:01 »

Hát az orvos reálisabb mint egy pap.  Én nem bízok egy olyan emberben aki egy több mint 2000 éve írt könyv szerint él. Akinek ilyen támogatásra van szüksége az gyenge. A pszihológus megtanulta hogy mi miért van többet tud segíteni mint a pap.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #933 Dátum: 09 szep 20, 20:30:12 »

A dilidokinak azért mondod el, ami zavar, mert nincs merszed, vagy nem akarod mának...
Én azért szeretném elmondani, hogy bűnbocsánatot nyerjek. ^^

A dokik, meg hippokratészi esküt tesznek, ami úgyszint több ezer éves hagyomány ^^
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #934 Dátum: 09 szep 20, 21:42:16 »

A pszihomókus nem orvos persze azt is köti az eskü de akkor se orvos ő csak bölcsész ezt rtisztázni szerettem volna orvos az a pszihiáter...

Am már eleve eskütétel mindegy hányéve létezik ha valaki akarja ugyis megszegi ha nem akkor nem  Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #935 Dátum: 09 szep 21, 06:01:41 »

a pszichológus mióta nem orvos? ahhoz nem kell orvosi végzettség?

gyónni? hülyeség .. nem egy olyan lénytől kell bocsánatot kérned, akit még nem is láttál, hanem attól, akivel rosszat cselekedtél .. állítólag majd' minden vallásos ember ezt oktatja ..

bár én a vallást alapból értelmetlennek dolognak tartom, de az most mellékes, és amúgy sincs közöm hozzá, ki miben hisz, vagy nem hisz ..

jaés amúúgy .. ha valakinek kiakarod önteni szíved, lelked baját, gondját, problémáját, ne egy erre szakosodott orvoshoz, hanem egy baráthoz, egy közeli ismerőshöz fordulj .. hidd el, ő jobban tud segíteni..
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #936 Dátum: 09 szep 21, 06:22:41 »

Én pszihológushoz nem azért mentem mert annyira rossz dolgokat tettem vagy ilyesmik, hanem egyszerüen mert lelkileg összeomlottam^^" Az volt a lényege, hogy valakinek tényleg mindent elmondjak és ez márt segített... Egy paphoz nem fogok elmenni, mert Isten ha létezik akkor sem tetté szebbé az életemet és egyenlőre bármit is tettem magamnak köszönhetően és nem neki...bár ez már más kérdés, hogy létezik-e vagy nem...
Naplózva

memories last forever. <3
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #937 Dátum: 09 szep 21, 07:38:30 »

Én sok különbséget nem látok.. Egyik azt mondja a végén hogy modj el 3 miatyánkot, a másik azt hogy itt van vedd be ezt a 3 dilibogyót... Egyébként szíve joga mindenkinek ahhoz menni ahova akar...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #938 Dátum: 09 szep 21, 15:17:40 »

A pszihológus is orvos csak a gyógyszerfelírásuk van korlátozva. Én pl: kriminálpszihológus akarok lenni.
a 3 miatyánk nem sokat segít a felborult agyi hormonrendszernek és hullámoknak.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #939 Dátum: 09 szep 21, 15:20:03 »

Ember-ember...nem nagyon értem ezt a vallásellenességet, de a ti dolgotok, tegyétek. De szeretem az olyan embereket, akik olyasmiről alkotnak véleményt, amit nem is ismernek...

>>valóban, de nem is az volt a kérdés, hogy a pszichopatát kihez küldenéd. btw azt egy józan ember látja, és még az általatok nem józannak vélt papok is, hogy ha galiba van, és azonnal továbbítja az illetőt egy orvoshoz.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #940 Dátum: 09 szep 21, 15:36:00 »

Történelem szakos vagyok és ismerem a vallást. Eredetileg a tudatlan emberek irányítására szolgállt félelemkeltéssel , úgy hogy az ismeretlent a tekintély szolgálatába állította. (nemegyszer a fejlődést akadályozva).
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #941 Dátum: 09 szep 21, 15:45:37 »

Óvatosan a történelemkönyvekkel, a történelmet mindig a győztesek írják.
On the other hand teljesen felesleges a további szóváltás, ezt már meg is mutattad az előző postoddal
A vallásról nem lesz fogalmad addig, míg át nem éled, épp úgy, ahogyan a citrom ízét sem ismerheted anélkül, hogy meg ne kóstoltad volna. Abból leszűrni a "lényeget" -manapság igen divatos, ámbár valami csoda folytán pont a fontos dolgokat morzsolják le- , hogy mások mit gondoltak/írtak egy személyes, lelki dologról, jelentsen az előnyt vagy hátrányt, nos eléggé beszűkült gondolkodásmódra vall.
Az meg külön szép, hogy a hatalmas liberalista gondolkodók köpik ilyenformán arcul magukat, nem is elsősorban rád értve, hanem arra, ami napjainkban folyik. Pont.

>> visszaolvastam így a vallási témák körül született rage-et. (szép emlékek Mosolyog) Ha netán -bár remélem nem- ilyen irányba szeretnél, vagy bárki szeretne elmozdulni, várom a PÜ-t.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 21, 16:04:20 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #942 Dátum: 09 szep 21, 16:03:02 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:48:31 írta Slane » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #943 Dátum: 09 szep 21, 16:12:06 »

Jajj én most az európai vallásokról beszélek. Keletiek spirituálisan többet nyújtanak. És a tanaikat nem használták őket arra amikre az iszlám és keresztény vallások.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #944 Dátum: 09 szep 21, 16:13:02 »

Miroku: Én már rég bocsánatot kértem azoktól, akiknek rosszat tettem Nevet
Csak tegnap próbálkoztam egy imával és úgy éreztem, hogy így ahogy most vagyok, nem mernék a nagyfőnök elé lépni ^^

A vallásra szükségvolt, van és lesz.
Vallom a karma elméletet is és nem örülnék, hogyha kiderülne, nincs olyan lény, aki nem tudná helyrehozni ezt a világot...

Szeretek hinni... A hit a boldogság alapja ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!