24 okt 08, 23:20:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 473439 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #915 Dátum: 09 szep 04, 23:08:46 »

nah... ezek az "örömet szerző" vackok készítenek ki a legjobban. én full tiszta vagyok... cigi... soha, sajnos passzív dohányos vagyok, így is káros a szervezetem. (:S) pia... szilveszterkor ittam egy pohár pezsgőt, múlthéten bnőmékkel ittam egy pohár kevert curacaot... semmi több, nem is kell, a pia nélkül is jól lehet érezni magunkat... drog, fű, vagdosás: nem akarok korán meghalni. >_<
nagyon ellenes vagyok az ilyesmikben, és büszke vagyok arra, hogy én ilyenekre nem szoktam rá... felesleges; pénzkidobás; káros; élvezetet is max. 10-15 percig ad...
a vízipipa meg oké, 2x volt, hogy szívtam, de nincs rá szükségem. =D
erről ennyit. Nevet

én megválogatom a barátaimat... tényleg... nagyon kevés olyan van, aki ezek közül bármit is csinálna... vagy ha csinálja is, nem fejvesztve - például a piánál -, hogy leissza magát a sárga földig, hanem csak mértékkel. =)

jó... persze aki már nem bír élni nélkülük... hát... furcsállom, de nem vetem meg őket. ha nekik így jó. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 23:26:11 írta Eszty-chan » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #916 Dátum: 09 szep 05, 01:06:04 »

Hülyeség leszólni a partydohányosokat, nincs épeszű ember, aki azért gyújtott rá mert remélte, hogy majd jó érzés lesz. Egyszerűen menőbbnek akart tűnni. Én még sosem cigiztem, megvagyok nélküle is arra sincs szükség, hogy lenyugtasson, mert nem vagyok ideges.  Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #917 Dátum: 09 szep 05, 01:16:10 »

Megjegyzés: Csak az utsó két hsz alapján ragadtam bill-t. (Még Gdat88 előtt kezdtem írni)


Öhm.. partydohányosok....

Elvesződik a dohányzás igazi oldala... hisz miért gyújt rá az ember?
Mert ideges, fél, egyedül van, bánatos, vagy örül.
Kell neki az a kicsi öröm ami a füstben lévő anyagok nyújtanak.

Viszont mik a partidohányosok? Pár hetente lejárnak buliba, ott aztán a haverok kínálgatását elfogadják. Miért?
Öhm... ha nem kívánom a cigit, miért gyújtanék rá?
Beleszívok, mit érzek? ... Akkor miért is csinálják?

Az ízét, a hangulatát érzed. Nézed a füstjét és élvezed. Örülsz a hangulatnak. [Csak hogy egy szavad visszaidézzem Haq:)] Nem kell bedepresszált idegbajosnak lenni, hogy jogod legyen egy slukkhoz. Valaki 2 percenként akarja, valaki 2 havonta. Ennyi.
Valaki a cigi ízét, aromáját akarja, valaki a vízipipa változatosságát, megint más a fű szédítését.

És nem minden barátokkal töltött szórakozás alkalmával kell ez, mert:
nem ettől tartozom közéjük,
nem csak ettől érzem jól magam, de van hogy tetszik az érzés, amit nyújt.

Miért iszol egy buli alkalmával bármit is? Értsd ezt egy síma pohár narancslére is. Vagy miért beszélgetsz?
Mert jól esik.
Csak ezek nem ártanak az egészségednek. (Narancslé kivétel, mert nem hinném, hogy valódi:P )

Vicces ez a radikalizmusotok... Éljetek már nyugiba lazán=D
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 05, 01:16:51 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #918 Dátum: 09 szep 05, 08:59:28 »

Sry. Zemo... Vélemény-Vélemény Nevet....
Mindenesetre én nem gyújtanék rá, csak abból a heppből mert ribijó hangualt van.
Nincs kedvem megfulladni ^^".

Másrészt én narancslét azért iszom a bulikon, hogy ne haljak szomjan, vagy lehűtsön xD....
Bár lehet csak én vagyok az a hülye fax aki az "ok-okozattal" elméletben hisz xD.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 05, 09:06:20 írta Haku » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #919 Dátum: 09 szep 05, 10:27:10 »

Haku szerintem a te véleményed túl szigorú. Nincs semmi abban, ha valaki egyszer-egyszer elszív egy szál sima cigit. Ennyitől nem is lehet megfulladni. A passzív dohányzás úgyis megfullaszt majd téged is akár akarod akár nem. Már ott tartunk mint Kína, hogy szmog riadó van... De Budapest nem Peking méretű...
Naplózva


 
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #920 Dátum: 09 szep 05, 10:33:55 »

Lehet túl szigorú vagyok, de ebben a világban csak így lehet élni xD.....
A passzív dohányzással, meg nem tudok mit tenni.... ^^".
Öhm...
Csak ne legyenek függők ezek után ^^".
Én se voltam szentéletü, én is próbáltam nem egyszer megszeretni a füstöt, de valahogy sose ment, mindig több volt az elllene szóló érv, mint a mellette szóló Nevet.
Másrészt... Allergiám miatt, gyorsan fulladok xD.
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #921 Dátum: 09 szep 06, 01:38:47 »

Haku-san, az tök más ha allergiás vagy. Akkor nem átlagos háttérrel szemléled ezt a dolgot. Az asztmás legjobb barátnőmtől nem várom el, hogy velem legyen 6 órán keresztül egy füstös pincében és az én szemem is csípi a füst hamar. Nem kell erőltetni semmit.
De idéznék, ha szabad:
Haq: "Másrészt én narancslét azért iszom a bulikon, hogy ne haljak szomjan, vagy lehűtsön xD...."
Ergo, hogy jól essen... Nevet Vagyis...


Megj: a radikalizmustól nehéz pont ma élni;) It's easier when you are flexible. Heh... *elréved*  Nevet

Szóval jó éjt.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #922 Dátum: 09 szep 06, 03:59:38 »

Jólvan gyerekek.... És Zemo :F... Nevet
Ribire álszentnek érzem most magam....

Mindent visszavonok, amit tegnap írtam...
Szívjátok, ha jól esik.....

Őszintén szólva, a mai/tegnapi lelki állapotom + a fizikai állapotom miatt, egyszerűen muszáj volt nekem is szívni... És khm....
Viszont, ha nem lett volna bennem ennyi pia és a lelkiállapotom is más lett volna, akkor nem szívtam volna ^^".
Az elveim még mindig élnek, magamban... Nevet Ti csináljátok úgy, ahogy jólesik xD....
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 06, 04:00:10 írta Haku » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #923 Dátum: 09 szep 06, 09:44:21 »

Magaddal kell kibékülnöd hát x)
Ugye:P
Jó volt? Jó volt. Ennyi hát^___^
(Nippppooon^^)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #924 Dátum: 09 szep 06, 20:53:51 »

Jujj, ezt nemtudom kihagyni!

Szóval az, hogy valaki iszik, dohányzik, drogozik, akármi, nem határozza meg azt, hogy milyen ember. Én ha elmegyek valahová, akkor szinte mindig iszom pár rövidet, meg egy-két sört, néha cigizek is, mert kiskoromban piromániás voltam, és a parazsat, meg a füstöt szeretem... Ettől most engem sajnálni, vagy szánni, vagy utálni kell? Sőt időről időre akadnak ilyen apokalipszis-szerű bulik, ahol aztán kő-kövön nem marad, emellett viszont rendesen járok suliba, segítek otthon a szüleimnek, sportolok, stb. Ez megy kb 15-16 éves korom óta. Nevet

Amúgymeg addig kell mindent kipróbálni, meg minden őrültséget megcsinálni, amíg nincs 18 az ember, mert aztán már rendőrség, meg mittomén. Egyszercsak 20 évesen (aki elmúlt, annak nem szól Mosolyog ) azt mondjátok magatokban: "bassszus, mit csináltam eddig?" Aztán rájössz, hogy tök átlagos volt a gyerekkorod és bánkódsz. Legalábbis most egy csomó ismerősöm így van ezzel... Neeem
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 06, 20:56:39 írta vash21 » Naplózva

Geeez...
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #925 Dátum: 09 szep 20, 17:35:58 »

Srácok, nem tudom, mi a vallásotok, nem is érdekel Nevet
De ti mikor voltatok utoljára gyónni? ^^

Én még életemben nem voltam, de úgy érzem szükséges lenne Nevet
Naplózva

Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #926 Dátum: 09 szep 20, 17:43:54 »

Sose voltam még Oo
De miért akarsz te elmenni?
Pszihológusnál voltam már párszor...^^"
Naplózva

memories last forever. <3
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #927 Dátum: 09 szep 20, 17:45:39 »

Úgy érzem muszáj Nevet
Sok olyan rosszaságot követtem el életemben, amiket meg akarok neki bánni és egyedül félek a színe elé lépni...

Pszihológusnál voltam már párszor...^^"
Nem is csodálkozom ˘˘
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #928 Dátum: 09 szep 20, 17:57:11 »

Gyónni? Szép volt amikor egy negyvenéves, szakállas csávó kérdezgetett a szexuális szokásaimról. Bár ilyet általában nem szoktak, De egy keresztény suliban mindig vannak durva arcok. Nevet

Én sosem éreztem ennek értelmét. Semmit nem bántam meg azok közül, amit eddig tettem. Jade, régebb jártam templomba. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #929 Dátum: 09 szep 20, 18:10:54 »

én papnak nem gyónok eleve nincs benne a vallásomban ezenkívül meg feleslegesnek tartom
pszichomókusnál már én is voltam párszor de az teljessen más tészta
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!