24 okt 09, 03:19:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 473560 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #885 Dátum: 09 aug 18, 22:05:46 »

Legközelebb csillagok nélkül kommentelni! Oké? Moderátor
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #886 Dátum: 09 aug 18, 22:24:18 »

Legközelebb csillagok nélkül kommentelni! Oké? Moderátor

Lehet csúnya szavakat írni???jó!
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #887 Dátum: 09 aug 18, 22:33:17 »

Nem lehet káromkodni.
Viszont a jóizlés határán belül lehet véleményt mondani ^^.

Szerintem az a baj ezzel a dallal, hogy pont arra uszít ami ellen szól.
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #888 Dátum: 09 aug 18, 22:40:12 »

Én is pont erre gondoltam...A deviánsabbik fajtájuk most jól beugat,de a normális meleg fog miatta szívni plusz nem  hiszem hogy a jelenlegi Magyarországon túl bölcs dolog lenne provokálni a többséget...Meg egyébként is szerintem ez a buzulósdi nem tartozik senkire csak arra aki csinálja.Ha jól esik neki tőlem azt csinál amit akar...De ne vonulgasson...MAX kamionok nélkül....
Naplózva

Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #889 Dátum: 09 aug 18, 23:14:10 »

Vonulgasson az kamionon csak ne budapest belvárosában.

Inkább az a bicskanyitogató ezzel a videóval, hogy támadja a tiszteséges magyar embert akinek szive joga, hogy ne tetszen neki az ha ilyesmit lát és, hogy ezért homfóbank rasszistának nevezi.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #890 Dátum: 09 aug 19, 13:53:36 »

Ez a videó engem is eléggé felidegesített. Miért kell pont ezeknek kérkedni? Otthon azt csinál amit akar, de az utcára ne vigye ki. És valóban a normálisabbak ezt ugyanúgy elítélik.

Videó link törölve - By Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 19, 23:26:01 írta Shiro » Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #891 Dátum: 09 aug 31, 14:40:43 »

Fú! Egész nyáron nem voltam... Remélem mindenkinek szép nyara volt!^^

Témával kapcsolatban: Ismeritek a Skins című brit sorozatot? Az első két évadban volt egy meleg srác, akit nem közösítettek ki, mindenki tudta, hogy meleg, de a karakterének köszönhetően nem bélyegezték meg, hanem a társaság szerves része volt. Szóval szerintem az ilyen példa lenne a követendő. (Az a baj, hogy aki nem ismeri a sorozatot az nem igazán vágja mire gondolok...:S)
Szerintem a probléma az, hogy a melegek jórésze dacból, bosszúból, vagy csakmert, mindenképp meg akarja mutatni, hogy ő meleg. (Lásd felvonulások.) Nem értem miért nem fogják fel az ilyenek, hogy rohadtul senki nem kíváncsi a "szexuális beállítottságukra". Én sem szoktam kiplakátolni, hogy mit csináltam péntek éjjel... Pojén

jajj, nem vettem észre, hogy ez két hete ment... >.<# mérnem tudom kitörölni?
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 31, 14:48:15 írta vash21 » Naplózva

Geeez...
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #892 Dátum: 09 szep 01, 16:07:42 »

Na erröl a videóról viszont lehet vitázni. :http://www.youtube.com/watch?v=U2p4J9tiL-w
Kiváncsi lennék hogy mit szóltok hozzá láthattátok már a híradókban és egy két hete elég nagy felzúdulást keltett.
Az én személyes véleményem az , hogy ba**********************************************nyukat.

Én meg se néztem úgy föl ba**ott.Még a végén az lesz a beteg aki normális.+ arról nem is beszélve mennyit ártanak azoknak a homoknak,akik normálisan akarnak élni....

Engem a kommentelők zavartak jobban... "minden homofób menjen ki Iránba"

Bevallom őszintén kevés dolog van amit nem tolerálok. Ezek közül az egyik a homoszexualitás.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #893 Dátum: 09 szep 01, 16:31:05 »

Szerintem a probléma az, hogy a melegek jórésze dacból, bosszúból, vagy csakmert, mindenképp meg akarja mutatni, hogy ő meleg. (Lásd felvonulások.) Nem értem miért nem fogják fel az ilyenek, hogy rohadtul senki nem kíváncsi a "szexuális beállítottságukra". Én sem szoktam kiplakátolni, hogy mit csináltam péntek éjjel... Pojén

a melegfelvonulás nem acélból van, hogy felhívják magukra a figyelmet, csak az ellen tüntetnek, hogy sok negatív kritikát kapnak.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #894 Dátum: 09 szep 01, 16:35:02 »

Miroku: Hát nem tudom. Az hogy felvonulnak még nem lenne olyan nagy gond, azonban a megjelenésük (ruházatuk és smink) megbotránkoztató, tehát túlzásba esnek ezzel kapcsolatban.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #895 Dátum: 09 szep 01, 16:39:41 »

rondarnak van igaza.....nem lenne probléma itt a felvonulgatás mert mindenkinek szíve joga,ha ő fel aqkar vonulni akkor vonuljon,de normális ruhában,és ne smárolják végig a menetet...... Engem különösebben nem zavarnak a melegek,mert mindenkinek a mágn ügye mit csinál a négy fal között,a ripacsokat viszont nem bírom,akik döngetik a mellüket,hogy ők igenis melegek......
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #896 Dátum: 09 szep 01, 17:54:22 »

Hagyjátok már a melegeket! Ők tudják mit csinálnak.. Mindenki ott árt saját magának, ahol akar... Hümm-hümm

Különben is:
Idézet a fórumszabályzatból:
"8§ Tilos a fórumon a politikai, vallási és szexuális témák megbeszélése is! Minden ezzel kapcsolatos hozzászólást is törlünk! A korhatáros dolgok linkelése, a jó ízlés határain belül megengedett akkor, ha a képet link formájában külditek el hozzászólásotokban, illetve a hozzászólásotok elején felhívjátok a figyelmet a korhatáros tartalomra."

Itt el volt nézve eddig is a fenti idézetben lévő témák megbeszélése, de azért ne vigyétek túlzásba ha lehet... smirksweat
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #897 Dátum: 09 szep 02, 07:24:08 »

Mindenkinek saját magánügye a szexuális beállítottsága.  Pontosan Attól, hogy más: mint pl: nekem; nem biztos hogy rossz ember. Úgyhogy hagyjátok őket békén.  kacsint
A felvonulás pedig úgyis meg lesz tartva.   Hümm-hümm

Egyébként van 1 hozzáfűznivalóm: a Homosexualitás genetikai alapon mozog.
A férfiak adják tovább gyerekeiknek.
Aki pedig így született, hajlamos rá egész életében, hogy saját neméhez vonzódjon. Persze neveltetés dolga is, hogy mit vállal az életében.   Hümm-hümm


upsz ikszdé bocsi... sajnos néha nem veszem észre...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 02, 11:15:30 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #898 Dátum: 09 szep 02, 10:05:12 »

Aemy, te miért írod az egyébkéntet p-vel? Nem kötözködni, vagy kioktatni akarlak, csak kicsit szúrja a szemem...bocs.^^

Ha néma és kulturált felvonulást tartanának (mint pl a műegyetemisták a 11.kerületi szesztilalom ellen), akkor nem lenne egy rossz szavam sem, de ez kész budapest parádé.
Naplózva

Geeez...
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #899 Dátum: 09 szep 02, 15:56:22 »

Egyet értek vash-al. Nem a homikkal van bajom hanem azokkal akik ezt imádják mutogatni. És teszem azt nem hiszem hogy annyira szép látvány lenne ha például a kisfiaddal mennél az utcán és előtted elkezdené rázni a fenekét egy nőnek öltözött férfi.  Technikai KO És akkor mit mondasz a kisfiadnak: "Mit csinál ez a néni apa?" "Ő egy bácsi aki néninek öltözött. De nyugi hisz ez teljesen természetes, fogadd el kisfiam te is! Sőt, tedd te is ezt!"  Bocs, de van különbség magánügy és ízléstelenség között.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!