24 okt 11, 03:10:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 474471 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #195 Dátum: 08 dec 14, 11:06:54 »

Én csak annyit reagálnék erre, hogy a emberi hülyeség határtalan...

Igaz vaami véletlen folytán Nostradamusnak pár jóslata beteljesedett...
"És jönnek a repülő disznófejű emberek" A 2. VH-ban a légzőmaszkban a pilóták feje pont úgy nézett ki mint a disznóé...  >.<#
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #196 Dátum: 08 dec 14, 12:39:31 »

Nostredamusnak azért elég sok jóslata bejött sajnos. Lehet hogy az a pali tudott valamit. (Mostmár simán átnevezhetnénk a Topicot
"Összeesküvés elméletek" topicnak.)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #197 Dátum: 08 dec 14, 12:56:09 »

Így jó lessz?  Nyelvesít Az embereknek vannak megérzéseik... Afféle 6. érzéke mindenkinek van... Csak valaki a gondolataival, tervezéssel elnyomja magában, de aki ösztönösebben cselekszik, az észre veszi ezeket a benyomásokat... PL: Reggel elindul valaki otthonról., és beugrik neki, hogy vinni kéne az esernyőt... Na ez sokakkal van így csak mindenki úgy gondolkozik, minek az esernyő? Süt a nap... Utána elázik...  Technikai KO
Ez  Nostradamus erősebb volt ilyen megérzés réren, és leírta a "jóslatait"... Biztos neki is feltűnt, hogy pár ilyen megérzése bejött, és akkor komolyabban elkezdett foglalkozni a dologgal...
Az a lényege, hogy nem szabad tudatosan csiálni a dolgokat, ki kell kapcsolni az agyunkat, akkor észre vesszük mink is ezeket a dolgokat... (Nem hülyeséget írok, nekem is volt már pár ilyn megérzésem ami bejött)
Csak az a buktató, hogy  mai ember agya állandóan pörög ész nélkül... És elnyomja az ösztönös gondolkozást...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #198 Dátum: 08 dec 14, 12:59:41 »

De egy magasabb tudati állapotban a legtöbb ember képes ezeket a rejtett képességeket használni. Ez is befolyásolható.
Eggyes emberek több pszihikai potenciával rendelkeznek mint mások.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #199 Dátum: 08 dec 14, 13:20:38 »

Ha érdekel valakiit, akkor én 2012-ben leszek 20 éves és akkor fogom végleg befejezni a középsulit xD..........
Nah, ugye mekora prö vagyok? ikszdé
 
Amúgy nekem van egy olyan könyvem, amiben Nostredámus leírta a jóslatait. Elő is kéne venni.
Amúgy én úgy tudom, hogy valamiféle drogot is  használt.  Technikai KO
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #200 Dátum: 08 dec 14, 13:22:51 »

én is akkor leszek 20. Visszatérve a pszihés képességekre érdekes hogy minden nagyhatalom Amerika Anno a Szovjetúnió
és a 2. VH-ban a Németek is folytattak ilyen kisérleteket.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #201 Dátum: 08 dec 14, 15:15:31 »

Régen találtma a neten Nostre apónak jóslatiat amik bejöttek meg olyanokat mainek le van "fordítva" a maygar is még magyarabbra Nevet
Kár,hogy már nem tom hol találtma,de mikor ezeket olvastam,akkor ezek borzasztóan tetszettek.....
Én mondjuk nem mesterséges napot raknék az egére,hanem mesterséges Anktarktsizokat az óceánokba Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #202 Dátum: 08 dec 14, 17:08:50 »

Itt van pár ha érdekel valakit:
http://tttweb.hu/gyujtemenyek/cikkek/regi/Nostradamus/Nostradamus%20joslatai%201994-3797%20kozott.htm
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 05, 22:53:21 írta Saphira » Naplózva

matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #203 Dátum: 08 dec 14, 18:23:23 »

Azért az szerintem igencsak valószínütlen hogy a Merkúrból nap lesz ahoz enyjén mondva kicsi és nincs is benne hi
drogén meg hélium se mármint a Merkúr nem gázgömb mint a nap ez olyan mint ha egy mákszemmel akarnánk focizni...

Vessük fel vajon mikor lesz alkalmazható a Fúziós technológia a Földön?? Én ugy 20-50  éven belülre teszem (mondjuk addigra már mind1 mer a globális felmelegedést már nem tudjuk megállítani max lassítani... aztmonják 50-80 éven belül Mo.-n már pálmafák lesznek Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 14, 18:24:36 írta matrayzz » Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #204 Dátum: 08 dec 14, 20:48:29 »

Nem a Merkúrból lesz a nap hanem a Jupiterből.
Hűha elég érdekes kis jóslatok szóval 2012.ben kezdődik a háború ,és Európa jól megszivja az Orosz-Amerikai háborút ,majd Kina jön az élre :'DD és az arabok hoditanak rendületlenül.Hmm...bőrrák járvány (beleillik egy krimibe) na és stb... szó mi szó ha most tényleg kitőr a háború akkor a Földnek 1000 éven belül annyi ,de ezek is csak jóslatok  smirksweat és igaz ,hogy az Oroszok még még nem adták fel azt ,hogy megszerezzék a Földközi-tg. kijáratát (amikor a Török birodalom hanyatlott a Habsburg és Orosz birodalom probálták megszerezni a Török területeket ez volt a "keleti kérdés"vagy még mondják a "beteg ember bajának" ,Anglia támogatta a Törököket mer félt attól ,hogy annyi  lesz a kijáratuknak a tengerhez,aztán egy cselhez folyamodtak és a románoknak adták a Fekete-tg nyugati parjait igy volt valaki köztük ,ekkor alakult meg a román állam 1859 januárjában (mm ez volt az amikor Alexandru Cuza kettős királysága Moldva és Havasalföld egyesülése aztán elfogadták a függetlenséget Berlinben is) csak mostmár az Oroszok nem kell fegyverrel avatkozzon bármiben ,elzárja a csapokat és mindenki a lába elé borul  Mosolyog.Amerika meg most ő van hanyatlóban és Kina kezdi átvenni a helyét ,erre bizonyiték ,hogy már űrsétákat rendeznek meg stb...
Ám szerintem ezt a gazdasági válságot az Amerikaiak okozták a gondatlanságukkal és az a probléma ,hogy mi meg függünk tőlük ,szal ha az ő lábuk alól is kicsuszik a talaj akkor a miénk alól is.
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 14, 20:51:10 írta ipirike » Naplózva

matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #205 Dátum: 08 dec 14, 22:17:35 »

Jó mind1 egy bolygóból sosem lesz nap ez a lényeg(majd szoljatok ha v.ki cáfolja Nevet)
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #206 Dátum: 08 dec 15, 09:00:54 »

Hát ha tömény gázokból áll a bolygó, akkor fennáll a lehetőség, hogy beindul a láncreakció, és kisméretű csillaggá változik... Gondolkozik
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #207 Dátum: 08 dec 24, 05:05:00 »

Az úr mondá legyen világosság, és lőn világosság...×Đ ezt a fejemben kéne...

miaz hogy 50 év múlva már ivóvíz sem lesz?
Na szerinted mért vagyunk mi KÉKbolygó? (azonkívül, hogy ezt a nevet adtuk magunknak)
Naplózva
Gibbi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #208 Dátum: 08 dec 24, 05:22:46 »

ivóvíz-->édesvíz,ami nem egyenlő a Földön található víz nagy részével,ami ugye sós smirksweat am Saphira télleg jól mondja,énis így tudom,hogy nemsokára az iható vizkészletünk elfogy...
Naplózva

ANYAPA tag,lakhely:TOBI sziget,Madaragakure (no sato)
TOBI sziget algafutára Nevet
Mesterlövész osztag tagja
Tobi magazin szerkesztője
♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #209 Dátum: 08 dec 24, 05:37:21 »

Jólvan, akkor elmondom, hogy a Földön található víz nagy része igen igen sós vizecske, viszont a Földön található nagy-nagy jégtáblák ba mi van?
igen, igen a hátsó sorban jót súgnak, a megoldás az hogy édesvíz. Pojén
 bye bye

és mellesleg ugye mindenki tudja, hogy a sós vizecskéből úgy lesz édesvizecske, hogy kivonják belőle a sót, amit már elég fejlett módszerekkel meg lehet oldani

:vigyori: + 1 földrajzóra, és 3 fizika, kémia előadásom
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!