24 okt 11, 03:18:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 474496 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #165 Dátum: 08 nov 13, 21:52:01 »

Ha van eszük elkerülnek minket, vagy kinyirnak.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #166 Dátum: 08 nov 13, 22:06:31 »

Figyeljetek én 1szer már írtam h olvassátok el ,de nem tettétek,pedig világosan kimondja h midnen testnek az univerzum szimetrikus oldalán léteziknek ugyanazon szimetriksu részecskék-->ez hozza magával h maga az életformák is-->h maga emberek is!
Amúgy MR1 Kossuth rádión halottam ezt a érdekes beszélgetést 1 matematikussal.
A riporternő is remegő hangon kérdezte meg  hogy nem egyedül vagyunk -e ...mire  a válasza az volt a matematikusnak h ez 100%
Ennyit a Rosswell ről meg a többiről..a matematika sokkal hamarabb bebizonyította...és ahelyett h ezen okoskodunk megoldás kellene kitalálni ránknézve....
Sztem
Naplózva

Szivem Rina (L)
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #167 Dátum: 08 nov 13, 23:01:56 »

Ufo Nincs, Isten nincs, Én vagyok egy isteni alien. XDXD  Pojén
Ui.: Az ufok segitettek be ? ikszdé Azt meg hogy ? Elütöttek vagy mire gondolsz ? Nevet Vagy valami aszteroidara céloztal végülis az i ufo mig nem azonositjak Nevet, De amire te gondolsz aza  földönkivöli vagy alien, vagy ufonauta Nevet


A National Geographic-on láttam egy ilyen rész az Is it real? című rovatban. Egy elmélet szerint az UFÓ-k lejöttek és valahogy kísérletek után a nőkben olyan gyermekeket helyeztek el akiknek megnőtt az intelligenciája, így ők képessé váltak a fejlődésre. Bár ez elég merész ötlet, de még 1940-es években is készült erről egy fekete-fehér film is.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #168 Dátum: 08 nov 14, 19:46:21 »

Nyírnak. Sztem egy ideje csinálják, csak túl lassan xD Hajrá ufókák.
Bocs,h nem minőségi a hsz.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #169 Dátum: 08 nov 16, 15:09:56 »

Az Atlantis-i dolgok és a leszármazottjaik jó téma és beleillik a paeloasztronauta elméletbe. A vizi életmódot folyataó ősrőr viszont csak most hallok elösször és meg kell hagyni nagyon izgi elmélet. Csak az a kár hogy nem találtak semmilyen ilyen ősről csontvázat. A másik dolog ami furi hogy az embernek van a legkissebb tüdőkapacitása a méretéhez képest az emlősök között. És azt aláírom amit a többi küső jegyről mondtál mert abban lehet valami más állatfalyok is alkalmazkodtak vízhez Pl az Újfullandik l(Kutyák) "lábujjai között úszóhártya van.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #170 Dátum: 08 nov 16, 15:56:46 »

Minden emlős úgy születik hogy tud úszni. A tanulás az emberi fogalom az állatoknál az ösztönök keverednek a genetikai emlékezettel. az elöbb csak azt akartam kihangsúlyozni hogy a mai emberből kiindulva a kis tüdőkapacitásunkal hát elég éredekesen hangzik a vizi ős. Viszont ha volt ilyen az magyarázat a sellőmitoszokra.
Azt még el tudom képzelni hogy ez a nyakatekert evolúció egy genetikai kisérlet eredmény.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #171 Dátum: 08 nov 16, 16:17:42 »

Minden emlős tud úszni...  kacsint Az ember is, ha kisbaba (pár napos) korában vízbe teszik, ösztönösen tud úszni... Csak idővel az ösztönös tudás elvész...

És vízi múlt? Minden élet a tengerből származik... Kezdetben vízben, ajd kétéltűként, végül teljesen szárazföldi élőlényként fejlődött minden emlős...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #172 Dátum: 08 nov 16, 16:19:52 »

Ez kezd egyre érdekesebb lenni Nevet
Am.ez a vizi ősös cucc nagyon király,és lehet is benne vmi.
Vagy ha már sellők,akkor ugye voltak sziréneknek nevezett lények,akik ugyebár hangjukkal csalogatták a vízbe a hajósokat,és ezek a lények is vízben éltek Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #173 Dátum: 08 nov 16, 16:25:32 »

 evolúciós és az X-aktákba illő dolgokról van szó.  Éljenek az összeesküvés elméletetek. Én ha jól emlékszem egyszer egy kutató beszélt valami vizi főemlős lehetőségéről.
a görögök okosak voltak. Az antarktiszon lenne Atlantisz Ilen már volt valahol asszem a Csillagkapuban de miért is ne lehetett volna ott???
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #174 Dátum: 08 nov 16, 16:37:54 »

hmm ha valaki nagyon hinni akar valamiben nagyon könnyen össze rakhat "bizonyítékokat" szerintem nem szabad ilyeneket komolyan venni túlságossan hiszen kitudja hogy volt bár én nem nagyon hiszek benne azaz hát lehetséges bármi csak nem gondolom h ugy volt mint ahogy auz állítólagos "bizonyítékok" állítják
ömmm izé

jah izé amugy még az h a marson viszont vannak asszem a kőzetben is anyagok amik megakadájozzák az élet keletkezését
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 16, 16:43:00 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #175 Dátum: 08 nov 16, 16:40:07 »

Az idegenek pont ezt akarják elkerülni meg akarják menteni az irhánkat mert alkalmasak vagyunk a hibridizációra.
Az ember önpustító és eljutottunk egy olyan technológiai szintre amivel a bolygó teljes élővilágát is elpusztíthatja önmagunkal eggyütt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #176 Dátum: 08 nov 16, 16:44:23 »

...végül teljesen szárazföldi élőlényként fejlődött minden emlős...

nem teljesen, én még nem láttam bálnát a sivatagban (élve)

Haneeeeem... öööö... hmm... mondjatok már egy olyan állatot ami sokat tartózkodik a vízben, de nem a víz alatt... xDDDD (eztjól megmondtam:F)
viziló, krokodil, fóka, vidra... jegesmaci, pingvin, kacsa, liba, hód, elefánt


Noh de visszatérve Atlantiszra... Ugye Platón úgy írtam hogy Heraklész oszlopain túl fekszik... dxD
Arra lennék kiváncsi, hogy amikór ezt írta, akkor pontosan hol tartozkodott tudom, valszeg Hellászban, de lehetett akár Kemet földjén is, és akkor már teljesen más irányból néz a Gibraltári szoros felé, mert így akár a Kanada, vagy Grönland partjai (vólt) déli csücske is lehetett, az előző esetben meg valahól az atlanti óceánban (persze tartva az irányt), ami legtávolabb a Mexikói öből felé mutatnak, de ha megnézitek a térképet, akkor afrika É-Ny-i parvidéke mellett is van egy két útbaeső sziget.

Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #177 Dátum: 08 nov 16, 16:51:09 »

Igen Atlantis helyét Herakles oszlopain túlra helyezik és arrafelé az ember elöbb utobb
Amerikába jut. De ha amerikában vagy a mexicoi öböl szigetvilágában van atlantis a romjait miért nem találták még meg. Az elsülyedés nekem túlságosan is fura mert mi is előre tudjuk jelezni az ilyen mértékű dolgokat és eggyesek szerint ők fejlettebek voltak mint mi.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #178 Dátum: 08 nov 16, 16:54:46 »

Az ember önpustító és eljutottunk egy olyan technológiai szintre amivel a bolygó teljes élővilágát is elpusztíthatja önmagunkal eggyütt.
Épp ezért lészen 2012-bne világvége,vagyis nem világvége cska ennek a világnak a vége,de maga a föld nem pusztul el,cska az emebrek változnak majd,legalábbis én ezt olvastam egy könyvben,ami nem hinném hogy hazudna mivle egy tudós írta.......
Hát nem tudjuk megakadályozni,de az ember olyan,hogy ha tud vmiről ami a jövőbne történik mindnet megtesz,hogy megakadályozza,mármint ha az rossz dolog Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 16, 16:58:38 írta Morimoto-kun » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #179 Dátum: 08 nov 16, 16:55:57 »

Morimoto-kun olvass vissza és meglátod mit írtam 2012-ről.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!