24 okt 11, 01:24:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 474464 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #180 Dátum: 08 nov 16, 16:58:10 »

Igen elolvastam,de úgyérzem ugyanazt írtuk le Nevet Kivéve az utolsó mondatom,ami félreértlemezhető szal az ki is veszem,de többi az ugyanaz amit leírtál,cska te ugye hoszabban Nevet
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #181 Dátum: 08 nov 16, 17:11:23 »

Apropó Micsudi,ha az isteneik az UFO-k voltak,akkor lehet h mégiscsak vége lesz a világnak x'D
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #182 Dátum: 08 nov 18, 15:58:53 »

Én remélem hogy nem csak ezen a bolygón tudok csokit venni. Komolyra fordítva a szót egy olyan civilizáció amihez képest semmik vagyunk mit nyerne a kipusztításunkkal pláne hogy ők indították el a fejlődésünket és ők kezdtek el nekünk matematikát és csillagászatot tanítani?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #183 Dátum: 08 dec 11, 23:38:38 »

Bocsánat, túl fáradt vagyok visszaolvasni, és egy darabig tényleg keresgéltem, de nem találtam; Micsudi, be tudnád linkelni azt a hsz-t, amit Moritónak említettél, h. írtál 2012-ről?
Csak mert érdekelnek a dolgok, amik 2012-vel kapcsolatos... nagyon sok elmélet van, amik rengeteg mindenben eltérnek, ám egyben mind közös: hogy valami történni fog akkor xD Szal... kérem az újabb elméletet, hadd olvassam el Nevet
Előre is köszi a linket!
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #184 Dátum: 08 dec 12, 14:26:22 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:33:28 írta Slane » Naplózva
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #185 Dátum: 08 dec 12, 23:43:23 »

Hát ja,ez olyan mintha nemtudnám hanyadika van és akkor el kell pusztulnia az emberiségnek.A maják nem voltak olyan h.lyék de lehet,hogy ezt kicsit elszámolták.Szerintem az emberiség nem fog kipusztulni,mivel ahogy ez elott is kifejlodtunk sztem ezután is ki tudnánk.És kitartok Einstein elve mellett miszerint a 3. világháborut lehet,hogy atomfegyverekkel vívják,de az biztos,hogy a 4.-et már csak botokkal és kovekkel.Szoval ha kipusztulunk sztem ugyis még 1-szer kifejlodik az egész faj és nekik talán tobb eséjuk lesz kifejlodni mert mi szinte a 0-rol indultunk,de mi itthagyunk valamit és ha megtalálják és rájonnek,hogy  mire valo hamarabb kifejlodik minden.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #186 Dátum: 08 dec 13, 10:30:49 »

Én igazából pont azt mondtam hogy nem lesz világvége mivel csak a maják ( akiknek a matemetikai és csillagászati tudásuk magasan fejlett volt) időszámításának lesz vége és az ő mondáik szerint kezdődik majd egy új időszámítás az isteneik vissszatértével.
Az emberiség fejlődéséről meg annyit hogy így is gyorsabban fejlődtünk hála a nagyon valószinű külső beavatkozásnak. ( a fejlődés érthető magára a civilizációnkra az egyiptomitól napjainkig és evolúciós fejlődésünkre is)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #187 Dátum: 08 dec 13, 15:05:38 »

A kérdés hogy mit takar ez a megvilágosodás Gondolkozik Szerintem Technológiai jellegű lesz mert az "istenek" elég fejlettnek találnak már minket a tudásuk egy részének megismerésére. Vagypedig de ne adja a jóég egyfajta gyarmatosításról is lehet szó ( szép kifejezés az invázióra nem?) de akkor igencsak nagy bajban vagyunk.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #188 Dátum: 08 dec 13, 16:08:38 »

Köszi, hogy leírtad nekem még egyszer, Micsudi Nevet

Valami történni fog, de nem azért mert úgy kell lennie, hanem mert direkt megcsinálják (terrorszervezetek akármik) mert már mindenki úgy fosik 2012-től. Ha soha nem derült volna ki, hogy a maja időszámításnak akkor van vége, akkor nem lenne semmilyen monda, és nem történne semmi (mondjuk szerintem most sem fog, pár idióta talán robbantgat). A maja időszámításnak akkor van vége? Nagy cucc, az enyémnek meg tegnap volt mégse pusztult el a világ.  Hümm-hümm

Lökött dolog, ennyi erővel 2000-ben is csinálhattak volna akármit xD
Mellesleg a maja naptárban egy korszak végét jelöli az időpont és egy új kezdetét. Olyan nincs, hogy vége a naptárnak; ciklikusan változik, ráadásul több eleme van... talán úgy lehetne jól leírni, ha elképzelsz egy kis fogaskereket, aztán egy nagyobbat, amiben ez a kicsi van és így tovább még néhányat. Na, kb. ezekhez hasonlóan működik a maja naptár; nagyon összetett rendszer Mosolyog
Szóval nem az időszámításnak vagy naptárnak van vége xD

Mint említettem, sokfelé, sokmindent olvasgattam róla (bár bevallom, nem mélyültem el egyik elméletben sem, azért azt hiszem, van egyfajta rálátásom így több elméletre is smirksweat ) és sokan, sokfélét állítanak... az szinte biztos, h. valami akkor történni fog - ebben mindegyik megegyezik.
Van, amelyik elmélet azt mondja, világvége, elpusztul a Föld, stb. Olvastam olyanról is, amit Micsudi mond. És több is van, ami a Föld felemelkedését említi. Mármint, a harmadik dimenzióból a negyedikbe, az emberek (és a Föld) tudatának felemelkedése, magasabb (szellemi?) szintre, ilyesmi.
Mondjuk 2012-ig úgyse derül ki pontosan, mi fog történni, ám... ha odafigyeltek, apróbb-nagyobb jeleket, a változás előszeleit azért már lehet érezni... szerintem Hümm-hümm
Naplózva

matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #189 Dátum: 08 dec 13, 16:46:35 »

Idézetet írta: Arvael link=topic=1793.msg282778#msg282778 date=1229180918
[color=green
Az emberek (és a Föld) tudatának felemelkedése, magasabb (szellemi?) szintre, ilyesmi.
Mondjuk 2012-ig úgyse derül ki pontosan, mi fog történni, ám... ha odafigyeltek, apróbb-nagyobb jeleket, a változás előszeleit azért már lehet érezni... szerintem Hümm-hümm [/color]

Ehh mint csillagkapu fan( már csak 10 rész a 10.évadvbűl xD) észrevettem hogy ez a felemelkedés a Sg-ben is benne van... Ott az az elmélet hogy ha egy ember agya eléri a 80-90%-os kihasználtságot akkor egy magasabb létsíkra emelkedik fel.. (Mi most asszem 5-10%-on vagyunk Nevet). És ott az volt hogy az Atlantisziak is felemelkedtek stb...(asszem.)
Ez az elmélet mikori? Mer kíváncsi vagyok hogy az Sg koppintott vagy az aki írta az Elméletet.

Ha igaz az hogy 80-90% kell akkor nehiszem hogy ezt 4 év alatt elérnénk mégha be is segítenek..
Naplózva

matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #190 Dátum: 08 dec 13, 20:12:24 »

Teljes napfogyatkozá az biztos nem xD az nemrég vagy mit mondjak volt és kb 50 évenként vagy 80 évenként van nem???
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #191 Dátum: 08 dec 13, 20:59:30 »

nah szóval:
2012. földönkívűliek(idegenek). evolúció. atlantisz. felemelkedés.

fúúú és még sok más.

rengeteg dologt leírhatnék de nincs türelmem most. 5. alkalommal kedzem előlről Nevet...
ha idegenek léteznek a mi galaxisunkban akkor már itt vannak a földön ez tény(ugyanis a föld korához mérten az idegeneknek sokkal fejlettebnek kell leniük mint mi vagyunk). úgy ahogy az is hogy a világegyetemben elképzelhetetlen hogy ne legyen máshol élet már csak a nagy számok törvénye alapján is. ez is tény.
viszont ha még nem létezik olyan lény ami más galaxisból ide tudna jönni és a mi galaxisunkban sincs (más)élet akkor jön a képbe a dimenzióelmélet ami szerintem sokkal valószínűbb (már csak az eddig általunk felfedett és kiküszöbölni nem tudott űrutazás hátrányai miatt is). szóval egy párhuzamus födlön elképzelhető hogy egy teljesen más faj alakult ki és teljesen más fejlettségi szinten vannak. és az eddigi megmagyarázhatatlan eseméynek is mind az ő számlájukra írható.

ha lessz valami 2012ben akkor az szerintem:
űrlények visszatérése (ha elmentek egyáltalán)
egyszerűen csak felfedik magukat
majanép és csillagászati tudomány alapján kisseb aszteorida becsapódás ezáltal az emberek élete gyökeresen megválozna már csak a népességcsökkenés hozománya miatt is.
felemelkedés mivel nem tudjuk mi alapján is történik(ha történik egyáltalán iylen) lehetséges hogy az ember csak fentebb lépp az evolúciós létrán

ha hülyeségeket írtam bocsi....

(esetleges helyesírási hibák miatt elnézést le vannak kopva a betűk a billről új ebszerzése folyamatban xD)
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #192 Dátum: 08 dec 13, 23:13:36 »

végülis az ilyen előre megjósolt dolgokban és sem igazán hiszek. de szeretek bele menni az ilyen dolgokba mert elképesztő hogy az ember milyen dolgokat képes kitalálni ha megerőlteti magát és az ilyen (filozófiai. mitológiai. megmagyarázhatatlan, elképzelhetetlen.) dolgokkal való foglalkozás növeli a koncentráció képességet és a gondolkodás képességet is. na meg persze érdekes. mint a vallások pedig nem vagyok hívő.
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #193 Dátum: 08 dec 14, 08:16:53 »

Ne azt mondjátok már hogy UFO-k bántja a szemem nem azonosítatlan repülő tárgyak jöjjenek Nevet hanem idegenek alienek vagy v.mi ilyen...
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #194 Dátum: 08 dec 14, 10:26:50 »

Szerintem a Valamelyik titkosszolgálat amcsi orosz vagy valamelyiik már figyel minket mert valamire lassan rá fogunk jönni.
Olvastam egy olyan cikket mely szerint a földönkívüliek genetikailag kompatibilitásra törekszenek velünk hogy a két fajt egyessítsék valamilyen okból (mondjuk mert a kihalás szélén vannak vagy elvesztettek valamit a saját evolúciójuk során amit most amit mi visszaadhatunk) eggyesíteni akarják a két fajt és kúltúrát.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!