24 okt 11, 05:18:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 474532 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #150 Dátum: 08 nov 08, 15:09:06 »

Nem mondtam hogy jön a meteor...én csak azt mondtam van meteor...és biztos van ami nyíl egyenesen felénk jön, de van a gravitáció ami eltéríti, így jöhetett a mi bolygónkon is az élet létre, hogy a jupiter nagy gravitációs mezője letakarított nekünk egy pályát...

Am meg a föld vigyáz valamennyire magára, lásd Lonodon: túlnépesedett és lett egy pestis járvány...már is meg volt oldva a népfölösleg
 a legvalószínűbb tömeges népkihalási oknak a globális felmelegedést tudnám be, lévén hogy egyenlőre azt okozza hogy tele vagyunk katasztrófákkal, hogy olvad a jésapka, eltűnik az észak atlanti áramlat, ami melegít, mert ugyebár az a sókoncentráció miatt áll fent és a jég meg édes víz, szóval nem lesz ami melegít és jégkorszak lesz
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 08, 15:09:54 írta Morita » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #151 Dátum: 08 nov 08, 15:13:22 »

hm. hátja... amugy igen ivoviizregondoltam xDDD mertmondjuk elugorhacc japánba és ott a tengerekből ihacc ha gondolod de aznemtesz tuul jót Nevet és sztem 70%a viz ja...de ebbölnemhiszem hogy az egészet áttudnák alakiitani ivovizzé merthát...nha... kicsi nagy aszennyeződés... megugye egy időután azis elfogy...
Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #152 Dátum: 08 nov 08, 16:15:38 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:32:58 írta Slane » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #153 Dátum: 08 nov 08, 17:11:19 »

1012-ben a mayák nem a világvégét jósolták meg csak ez az időszámításuk utolsó éve egy ciklus lezárása.
a jósletaik felirataik feljegyzéseik vagy üzeneteik hívjuk őket bárhogy arról szólnak hogy ekkor fognak visszatérni az isteneik. Az egyiptom és egyébb mitológiákban is meg van jövendölve az istenek visszatérése de mivel a mayák matematikai és csillagászati tudásukkal még az elöbb említett egyiptomi tudománynál is fejlettebek voltak ezért csak ők tudtak egy ennyire pontos dátumot megjelölni. Ezeken kívül is rengeteg bizonyíték van a paleoasztronauta elméletre amit már az elöbb leírtak. Például ami érdekes hogy az ősi naprendszerábrázoláűsokon a legtöbb a bolygók 9-10 méretarányosan gyűrűstül mindenestül rajta van pedig a plutot 100 éve ismerjük csak és a bolygók gyűrűje is a XX század felfedezése. A másik közös dolog ezekben a kultúrákban a piramisok amik a föld minden pontján megtalálhatók. Egyiptom, Dél Amerika Kína és Még szerbiában is!!!!! A másik az hogy bizonyos leleteket mennyire elzárnak az emberek elől. Erre példa a Sphinx amiről a közelmúltban megállapítoták hogy a lábát víz mosta. ebben az a megdöbbentő hogy utoljára 10-15 ezer évell ezelött volt víz utoljára a gízai fensíkon!!!
Ez azt jelenti hogy 7-12 ezer évvel a nagypiramis elött épült még a kőkorszakban, amikor még semmien civilizáció nem volt.
A másik fele hogy azt az amerikai tudóscsoportot akik ezt felfedezték kitiltották egyiptomból és elvetéék az engedélyüket.
továbbá már az ókorban is a földökívüli ábrázolásban is gyakran észre lehet venni a "rosewell-i szürkéket,, akikről manapság is rengetegen dokumentáció készül.

És itt az új témaötlet idegenek emberablások kis szürkelények stb.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 08, 17:32:26 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #154 Dátum: 08 nov 08, 19:22:16 »

Hát nem tom,most pont erről a 2012-ről olvasok egy könyvet,ami elég érdeeks,bár még nagyon az elején járok.
Am. mondjuk ilyne a Neandervölgyi ősember kihalása is,mármint ilyne rejtélyes,mivel ha jól emlékszme a törire akkor Kr. e. 30000-ben ők szépen kihaltak,pedig semmi racionális magyarázata nem volt.
Kis szürkék és ember rablások,az emebr olyan,hogy szeret félni,így kitaláltka ilyeneket,főleg a tévékben meg ilyne bulvár cuccokban lehet olvasni/hallani.
De mindenesetre én hiszke minden ienben,cska már az röhej,hogy csomó emebr végig kamuzza az életét totál meggazdakszik és kész,mégpedig azért mert kitalálnka ilyneekt,és az emebr élvezi,mert szeret félni(lsd. horror filmek).
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #155 Dátum: 08 nov 08, 19:39:30 »

Engem igazából a hipnózis alatti élménybeszámolók és az összes nagy kormány titkolozása győz meg erről.
És Szakértőnek tartom magam ebben a témában. (a természetes ego meg vagy 15 könyv renbgeteg dokumentumfilm felvétel miatt)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #156 Dátum: 08 nov 13, 01:45:18 »

Hát, én is hiszek a Földönkívüliekben.  Mosolyog Bár ezeket az 1, 2, 3-as típusú találkozásokat... úgy értem, a fizikai érintkezést furcsának tartom. Bár ha belegondolunk hogy az emberiség hogyan fejlődött az évezredek során, lehet hogy az UFÓ-k is besegítettek.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #157 Dátum: 08 nov 13, 14:48:34 »

Tegnap olvastam egy nagyon durva cikket az idegenek genetikai kisérleteiről és a gyarmatositás folyamatáról. Ha a cikk egy tizede is igaz akkor a következő tiz tizenöt évben komoly dolgok fognak történni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #158 Dátum: 08 nov 13, 14:53:12 »

Ufo Nincs, Isten nincs, Én vagyok egy isteni alien. XDXD  Pojén
Ui.: Az ufok segitettek be ? ikszdé Azt meg hogy ? Elütöttek vagy mire gondolsz ? Nevet Vagy valami aszteroidara céloztal végülis az i ufo mig nem azonositjak Nevet, De amire te gondolsz aza  földönkivöli vagy alien, vagy ufonauta Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 13, 14:55:06 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
bogár-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #159 Dátum: 08 nov 13, 15:05:50 »

Szerintem mennyetek el a balázs showba és ott mondjátok el mert egy pár napja néztem és az asszonyka mondta hogy ő földönkívüli...kérdezzétek meg >.<#
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #160 Dátum: 08 nov 13, 15:14:19 »

1000 storyból csak 1 igaz a maradék 999 rontja annak az 1 nek az értékét.
Ami a tvben van az általában hülyeségek mennek kivéve határzóna.
A külömféle kis költségvetésü magazinokban és a neten viszont lehet érdekes dolgokal találkozni meg van 1-2 érdekes könyvem is. Pl egy olyan amitől 1 hönapig nem aludtam
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #161 Dátum: 08 nov 13, 15:16:16 »

Sztem olvassatok utána  szuperszimetria elméletnek,és abból rájöttök h tényleg léteznek  Figyelmeztetés
Naplózva

Szivem Rina (L)
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #162 Dátum: 08 nov 13, 17:59:57 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:33:08 írta Slane » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #163 Dátum: 08 nov 13, 19:54:15 »

Az idegen életformák statisztikai tények. a kérdés hogy a sokat emlegetett rosewell-i szürkék itt vannak-e vagy sem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #164 Dátum: 08 nov 13, 19:56:18 »

Én abban nem kételkedem hogy valahol a világ űrben akárhol BÁRMIFÉLE élet valamelyik bolygón van....én csak abban nem vagyok biztos hogy milyen fejlettek hogy pL amőba szintű vagy már olyan igazi állatok vagy olyanok mint mi esetleg sokkal fejlettebbek? Hmm?
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!