24 szep 25, 22:14:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214165 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #600 Dátum: 12 aug 11, 20:41:36 »

Én is szoktam nagy hülyeségeket álmodni, de ömm na jó ez a legutóbbi is hülyeség volt, de ezt legalább úgy-ahogy nyomon tudtam követni és le tudom nagyjából írni:
Szóval annyira emlékszem, hogy nem tudom hol kezdünk helyileg, de tudjuk, hogy a közelben van egy nagyon rémisztő és kísértetjárta hely, egy falu.
Tehát Usoppal [most komolyan az első animés karakter (vagy legalábbis akire emlékszem) egy álmomban az Usopp, úgy, hogy a One Piece-ből eddig csak az első 40 részt láttam (de tetszik Nevet)...] elindulunk arrafelé éjszaka.
Nem tudom miért, én a valóságban is nagyon félek az ilyen rémisztő dolgoktól, horror filmeket is elég ritkán nézek, nemhogy még szánt szándékkal elmenjek éjszaka egy ilyen helyre...
Alig érünk a falu szélére, egy házhoz és Usopp mondja is (erre most nem emlékszem szószerint), hogy már ilyen hamar belebotlunk valamibe. Először nem tudtam, hogy miről beszél, de aztán én is észrevettem: egy teljesen fekete szkafanderes férfi lépdelt a ház felől, a háznak ellentétes irányban.
Nem tudom miért, de eszméletlenül megijedtem, mert elkezdtem ordibálni (mármint ténylegesen) aztán felébredtem... És nem mertem utána elaludni  >.<#

 bye bye
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #601 Dátum: 12 aug 11, 23:24:43 »

Erről az álom-kontrollálós dologról én azt olvastam, hogy úgy kell megcsinálni, hogy mindig mikor álmodtál valamit, és felkeltél, rögtön írd le egy papírra mit álmodtál, ezt 1-2 hét alatt megjegyzi az agyad, és addigra tudod majd emlékeztetni magad álmodban, hogy ez tényleg csak álom. Nekem ennek elolvasása után 2 nappal sikerült egy olyat, hogy pár haverommal akartunk volna menni valamerre kocsival, de mondtam nekik hogy inkább hanyagoljuk. Meghaltunk volna, ha a kocsival megyünk, és tényleg én cselekedtem álmomban, szóval király volt. Nevet
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #602 Dátum: 12 aug 13, 12:04:07 »

Rémálmom volt... Tobi használta a Mugen Tsukuyomit, és mindenkit ő irányított. Nem tudtam parancsolni a testemnek.  >.<#
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #603 Dátum: 12 aug 13, 12:36:22 »

˘Te igazi kocka vagy Nevet

Nekem az álmom általában rémálom, és abból is az, amikor mindenkit elvesztek magam körül :SS
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #604 Dátum: 12 aug 13, 14:22:18 »

Kössz a bókot. Nevet Én nem szoktam olyat álmodni, hogy elveszítek valakit a rokonságban, ismerőseim közül. Mégcsak nem is szerepelnek az álmomban.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #605 Dátum: 12 aug 13, 14:52:48 »

Na ebben nagyon hasonlítunk AyaseAkami Mosolyog
Nekem is egyfolytában olyan álmaim vannak hogy meghalnak azok akiket szeretek Sír
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #606 Dátum: 12 aug 13, 19:11:19 »

Én a saját apám halálát álmodtam meg (alig több mint félévvel a "valós" halála előtt)  smirksweat
Mondjuk nem azt álmodtam h meghal, hanem azt h voltam valahol valakikkel és apu halott volt már több éve (ezt álmomba tudtam). [aztán fél évre rá meghalt tüdőembóliába  Szomorú ]
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #607 Dátum: 12 aug 13, 19:17:06 »

Sajnálom apud Szomorú

Nekem 2 éve halt meg a Húgom, 9 évesen. Elütötte egy autó. Szomorú

Visszatérve az álmokhoz: Én mindig eprekkel álmodom. Valahogy színes körülöttem a világ Mosolyog
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #608 Dátum: 12 aug 13, 19:33:04 »

9 évesen? ez azér elég durva élmény.
Velem szoktak ilyenek lenni h megálmodom a jövőt, (mármint álmodok valamit ami később megtörténik, de nem pont úgy ahogy álmodtam, tehát nem "dezsavű").
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #609 Dátum: 12 aug 13, 19:42:59 »

Én meg egyszer megálmodtam, hogy mennyi pénzt viszek kirányulásra, és megálmodtam egy labdát, ami nagyon tetszik az unokatestvéremnek, és megtörtént. Ft pontosan megálmodtam a pénzt is. Nevet
Sajnálom az elhunytakat  Szomorú
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #610 Dátum: 12 aug 13, 19:45:22 »

Az volt. A temetésén eláztattam vagy 10000 zsebkendőt, és szó szerint. Csak úgy sorakoztak a 100-as csomagok.

De ne is beszéljünk róla , csak lelomboz.

Különben az álmaim még mindig Eprekről zajlanak, meg a jogobellárólll Nevet
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #611 Dátum: 12 aug 13, 19:53:09 »

Velem előfordul olyan,hogy megálmodok olyat amit még életemben nem láttam.Egyszer azt álmodtam hogy valami suliba járkálok,meg ide-oda "teleportálok" a helyek között Nevet Aztán megláttam ismerőseim képét az általános suliból,és majdnem leesett az állam,mert minden passzolt a képen Nevet a csempe,az ajtók,a lépcső minden stimmelt Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #612 Dátum: 12 aug 13, 19:55:12 »

Velem mindig csak eprek vannak. Már lehangolóan sok. Lehet hogy nem kéne ennyit vennünk, és ennem. Különben meg, az epreken kívül csak semmilen álmaim vannak. Fehérség, és ennyi *w*
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #613 Dátum: 12 aug 13, 19:59:00 »

Én egyszer azt álmodtam, hogy a 7-es csapattal (Kakashit leszámítva) kocsit rablunk, és Naruto vezet. BELEHAJTOTT EGY ÜZLETBE ÉS ELKAPTAK A ZSARUK!!! Én általában Narutosat álmodok, ha nem, akkor valami rémálom, például megtámad vagy 20 kutya, de a goukakyuval megoldom, úgyhogy modhani mindig van benne valami narutos.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #614 Dátum: 12 aug 13, 20:05:24 »

Egyszer sikerült Naruto-sat álmodnom.

Akkor is az 1. Női Kazekage voltam. Menő volt a homok Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!