24 szep 25, 18:19:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213844 alkalommal)
0 Felhasználó és 121 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #360 Dátum: 11 márc 13, 09:42:16 »

Én egy idő után megszerettem a sötétben egyedüli mászkálást. Hümm-hümm  Mivel éberalvó vagyok, könnyen felkelek a zajokra, és akkor mindig megnézem honnan jön. Számomra olyan mintha zombisat játszanék, és én vagyok a zombi Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #361 Dátum: 11 márc 13, 10:55:18 »

szerintem zombisat olyankor jó játszani, ha esetleges áldozat is van a színen  Ördögi pl egy lakótárs Nyelvesít
és ha már álmok, akkor... kb 2 hete azt álmodtam, hogy a legjobb pasi barátom megkérte a kezem  >.<#
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #362 Dátum: 11 márc 13, 16:22:25 »

Szerencse, hogy nekem régen galériaágyam volt.  Nyelvesít Akkor meg az volt a baj, hogy nem mertem lenézni, nehogy ott álljon valami szörnyűség. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #363 Dátum: 11 márc 13, 18:05:59 »

Az egyik haverom (Ikszdé) elég soxor álmodik tudatosan, esetek kb. 60%-ában kudarccal, a maradékban egész érdekes kis fejleményekkel. Aki gondolja annak dobok privüzben linket, mert úgy tudom hidetni nem lehet itt.
On: egyszer egy pár másodpercre énis ébredtem tudatra álmomban, de az olyan gáz, hogy inkább nem osztom meg ikszdé a legdurvább ami eddig volt, abban Hitler akart megölni O___o" majd hazáig kergetett egy pedofil -.-" neeem kicsit se gáz..ááá Nevet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 13, 18:18:26 írta ^^ » Naplózva

Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #364 Dátum: 11 márc 13, 19:43:14 »

Nos akkor kezdheted írni a privit mert mostanában mindenre kínáncsi vagyok  Hümm-hümm

A sötétre visszatérve én kis korom óta mindig körbenézek mikor el kell jutnom a toalettre. Még szerencse hogy a ház másik oldalán van a wc a szobánktól -.-"
Egyik este megyek inni és beakadtam valahova. És hát...az álmot nem részletezem csak akit érdekel meg ismeri a hetáliát. ^^ Na és mikor indultam félálomban voltam és azt mondtam: "Jaj, Gil csak inni megyek" ikszdé Reggel jöttem rá hogy dumáltam és reméltem nővérem nem hallotta meg ^^"
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #365 Dátum: 11 márc 15, 09:35:58 »

álmodott már valaki olyat, ami összevont dolgokat a kedvenc animéiből?
hát nekem most sikerült, és ez szép, kerek értelmetlenség jött ki belőle ikszdé
szóval. ott vagyok Erza-val, és a Fairy Tailes bandával, meg egy olyan jelentéktelen és béna szereplővel, mint pl Yoki a FMA-ból egy mólón, a tengerparton. valamiért elegem lesz belőlük, és átmegyek a mólótól nem messze lévő lépcsőhöz horgászni...(a lépcső olyan régimódi volt, széles korláttal, és az egész folytatódott a víz alatt is)leültem a korlátra, és amikor be akartam dobni a csalit a vízbe, akkor megláttam egy delfint. nagyon örült nekem és mindenféle dolgot csinált, hogy felhívja magára a figyelmet... egyszer csak valamiért megutált, vagy nem tudom, és elkedzedd bökdösni meg idegesíteni ikszdé
akkor ott termettek a többiek+egy volt gimis osztálytársam, a delfin meg eltűnt...
valahogyan majdnem mindenkinek lett sharinganja. Erza-nak, Happy-nek, Charla-nak, a Yoki féle pacáknak...
a következő pillanatban, már egy elszáradt fákkal szegélyezett, hegyi úton menetelünk felfelé, persze Natsu megy előre...
ekkor, mintha valamit megérezne, megáll. gyanakodva néz először a Yoki-félére, utána Charla-ra, Erza-ra, egy fűcsomóra, Happy-re és végül egy pitypangra, ami csak annyit mond, hogy nem én voltam...ikszdé

és itt csörgött a szobatársam órája...pedig úgy érdekelt, hogy mi fog történni >.<# esetleg Natsu nekimegy a pitypangnak ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 11:22:29 írta A-chan » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #366 Dátum: 11 márc 17, 18:28:36 »

Én még nem vontam őket össze, általában csak a narutoból álmodtam. xD De elég érdekesek voltak. Pl: egyszer egy edzés alkalmával a hátsó kertünkben járatokat ástunk és abban mászkáltunk, meg szénabálába ugráltunk. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #367 Dátum: 11 márc 18, 13:35:59 »

Narutós álmaim nekem is voltak..bár általában csak Naruto szokott bennük hősködni valamelyik lánnyal.. smirksweat Nevet
Nemrég viszont Minato volt benne és Kushina...
Az elég ciki álom volt...Minatót sorban lesmárolta minden "rajongója" akkor belép Kushina a nagy vörös hajával és elkezdi
-Minato csakis az enyém!!! Azzal ő is dobott neki egy csókot majd szépen elhurcolta onnan Minatot...
(azt a megkönnyebbült fejet még Kishi bácsi is megirigyelte volna XDXD)
Azt hiszem ez volt életem eddigi leggázabb álma...  smirksweat
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #368 Dátum: 11 márc 29, 11:36:33 »

Az éjjel eléggé fura álmom volt, mégpedig egy őrült tudós szerepét játszottam a Blood+-ban, és feltaláltam egy szert amivel a vérszívó kis dögöket ismét emberré lehetett változtatni. Az álom vége fele be akarta adni Sayának, hogy megállítsam, hogy álomba zuhanjon, erre elkezd meg felébresztett a telefonom, azt hittem kivágom az ablakon. Ma meg egész nap nem voltam önmagam, mert folyton ezen az álmon járt a fejem
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #369 Dátum: 11 márc 29, 13:04:51 »

Ilyen már velem is előfordult Mosolyog Konkrétan az álomra nem emlékszem, de utána egész nap nem voltam önmagam, szótlan, visszahúzódóbb, melankólikusabb voltam.
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #370 Dátum: 11 márc 29, 21:33:59 »

lehet hogy már írtam, de az egyik rémálmomban benne volt Hitler és meg akart ölni, majd egy pedo kergetett hazáig >.<# azt mondják hogy az embereknek az álmaikban válnak valóra a vágyaik...ennyire beteges lennék??? Ohh My God >.<# dooo ikszdé

szerk: már biztos írtam ikszdé király a memóriám...akkor ez egy törlendő megnyilvánulás, takarítót a 7es folyosóra pls Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 29, 21:35:00 írta ^^ » Naplózva

Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #371 Dátum: 11 márc 30, 18:42:05 »

Hm.... a vágyak válnak valóra?  Gondolkozik
Én azt álmodtam hogy a Durarara! animéből Izaya összetaposta a telefonom és kitört belőle egy darab. Akkor most nekem az a vágyam?  ikszdé (szegény telefonom  smirksweat  ikszdé )
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #372 Dátum: 11 ápr 02, 00:57:02 »

én álmodtam már annyi hülyeséget volt olyan hogy narutosat is de volt olyan hogy kevertet...félúton áttért a naruto inuyashába  ikszdé
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #373 Dátum: 11 máj 08, 22:40:14 »

mostanság állandóan Narutoékkal álmodom, anyuék szerint már túlzásba viszem az egészet ..

első álmom az volt, hogy létező személyek voltak, és én is közéjük tartoztam. Ino, Sakura és én legjobb barátnők voltunk, de mindenki r*bancnak tartott minketXD aztán Sasuke utált engem, és genjutsuba kerített és Kiba mentett meg Nevet

következő álmom pedig az volt, hogy csatlakoztam Sasuke, Suigetsu, Karin és Jugohoz, valakik ellen harcoltunk, és ha Sasuke nem ugrik rám, akkor meghaltam volna, tehát megmentette az életemet, és így mondtam neki csodálkozó arccal, össze csukló hangal: sa-su-ke *hatásszünet* majd elkezdtem felé közeledni, és megszólalt az ébresztőm : (

aztán voltak még olyan álmaim is, hogy megtámadott a Pain, abból fel is riadtam, meg olyan is volt, hogy valamiért elfogott az Akatsuki, és azt mondták, hogy ezentúl úgy élhetem tovább az életem, ha ők felügyelnek folyamatosan .. persze, hogy Kakuzu és Hidan voltak a felügyelőim -.-" nem ám ilyen Itachi vagy Deidara :'D

legutóbbi álmom meg szintén a valóságba volt, hogy a sulim előtt állunk, és megidézzük a hatfarkút xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 08, 22:42:21 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #374 Dátum: 11 máj 09, 09:44:24 »

mostanság állandóan Narutoékkal álmodom, anyuék szerint már túlzásba viszem az egészet ..

....
Anyudéknak igazuk van... Aki elkezd a nézett animékkal álmodni, az egy időre álljon le az animézéssel, terelje a figyelmét másra, mert ez annak a jele, hogy túlzásba vitte a dolgot... Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!