24 szep 25, 18:20:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213880 alkalommal)
0 Felhasználó és 149 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #375 Dátum: 11 máj 09, 15:01:44 »

mostanság állandóan Narutoékkal álmodom, anyuék szerint már túlzásba viszem az egészet ..

....
Anyudéknak igazuk van... Aki elkezd a nézett animékkal álmodni, az egy időre álljon le az animézéssel, terelje a figyelmét másra, mert ez annak a jele, hogy túlzásba vitte a dolgot... Mosolyog

hogy őszinte legyek, január 7-én kezdtem el nézni a Narutot, és május 4-én értem utol. ez azt jelenti, hogy majdnem 4 hónap alatt láttam 220 + 209 részt. tulajdonképpen rengeteg... azóta már megnéztem a 210. részt, illetve láttam a Naruto Moovie 1 - 2t. plusz az összes zene, ami tetszik belőle, meg van, és állandóan azokat hallgatom. szóval én magam is belátom, hogy túlzás, de olyan jó : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #376 Dátum: 11 máj 09, 16:11:52 »

Az durva, kicsit túlzásba vitted. Túl nagy adag amit lassan "dolgozol fel", ezek után természetes hogy Narutosat álmodsz, hisz az elmúlt hónapokban csak ezt nézted kb.
Óvatosan azért ezzel, mert hamar "kifogsz égni" ...>_<
Naplózva


norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #377 Dátum: 11 máj 10, 21:16:55 »

Hú, az éjjel aztán nekem is volt egy álmom. Azt álmodtam, hogy egy 27 emeletes suliba járok, az osztályunk meg legfelül van. Arra nem emlékszem miért, de haverok rávettek, hogy keressek egy barátnőt, a lépcsőkön szaladgálva. Na igen, de 2x mentünk le a földszintre, és 2x mentünk vissza az osztályba. Szerencsére a végétől megmentett az óra. Mikor megébredtem úgy éreztem, mintha lenyomtam volna vagy 20 km-t egy huzamban. Azt hiszem ez a legrosszabb rémálomfajta, mikor nem tűnik veszélyesnek, mégis mikor felébredsz, visszagondolván, hogy mi történt még a hideg is kiráz. A legjobb részt elfelejtettem, minden csak akivel találkoztam csak mosolygott, amitől feláll s szőr a hátamon. Az egészben annyi a poén, hogy a csajokkal úgy állok mint Sousuke a Full Metal Panicból, szóval képzelitek miken mentem keresztül ikszdé smirksweat
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #378 Dátum: 11 máj 18, 19:23:35 »

Én nem álmodok már úgy,jó 8 hónapja. Nemtudom mitől van,de csak lefekszem és reggel felkelek..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #379 Dátum: 11 máj 18, 19:31:08 »

én meg azt hallottam hogy egy ember minden alvásnál álmodik valamit csak reggel mikor felkel csomót elfelejt ,hogy mitis álmodik. de néhányat meg nem felejtel....lehet hülyeség de én ezt hallottam...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #380 Dátum: 11 máj 28, 00:28:14 »

Azon múlik, hogy mikor ébredsz fel. Még az álmodás közben, vagy nem sokkal utána kell, míg az agy tárolja a friss emlékeket az álommal kapcsoaltban. Ezekre ébren visszaemlékeztve, ébren kezelve aztán átkerülnek a hoszsútávú memóriába, ami alvás közben nem történik meg, csak úgy a rem fázis után lassan szétfoszlik az álom emléke. Sőt, ha ébredéskor még emlékszünk az álomra, de nem figyelünk rá, nem emlékezünk rá viszsa magunkban, nem összegezzük, akkor is elfelejthetjük.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #381 Dátum: 11 máj 28, 10:02:18 »

húú azigen ez elég érdekes dolog:D akkor reggel majd mikor felkelek és még eszemben lesz az álmom gyorsan végigfutok rajta Nyelvesít
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #382 Dátum: 11 máj 28, 12:48:54 »

hú, én szinte minden álmomra emlékszem. fontosnak tartom őket, nagy dolgot kerítek neki, s így mindig tudom, hogy mit álmodtam : D
egyébként imádok álmodni, mert ott minden megtörténhet xd a legszebb világ *-*
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #383 Dátum: 11 máj 28, 16:33:32 »

énis igy vagyok vele de ugyanakkor ha rémálmom van akkor már nem ezt gondolom Nyelvesít
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #384 Dátum: 11 jún 21, 10:43:47 »

Azt álmodtam, hogy a régi sulimban görkorizok, és nem tudom, hogy milyen nap van, ezért nem tom melyik órára kell bemenni. Néhánya sétálgattak a folyosón, és mindenki csak annyit mondott, hogy 20.-a van, és nem értették, hogy én a napra vagyok kíváncsi. Aztán metudtam a napot, még azt is, hogy milyne órára kéne mennem, de aztán esett el, hogy az általánosban vagyok, ahol nincs is olyan terem -.-" Így végül nem mentem be órára, hanem az udvaron görkoriztam () feltűnően jobban, mint a valóságban). Am érdekes, hogy ha az osztályommal álmodok, néha pár régi osztálytrsam is közéjük keveredik, de természetesnek veszem, meg mindig a régi sulimban vagyunk. :S
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #385 Dátum: 11 jún 21, 11:58:54 »

annyi baromságot álmodtam ma, hogy az valami hihetetlen.
először egy nagy pincebulin voltunk, ami az elején tök jó volt, aztán elkezdett romlani, elment a világítás, a lányok hírtelen meztelenek lettek, és nem működött a zenelejátszó, és hoztak egy másikat, az pedig akadozva játszotta le a dolgokat, és emiatt megváltozott az idő mozgása, és az is így akadozva volt :| utána pedig a volt sulimba voltam a barátommal és megtámadott minket egy papírkígyó, ami tudott alakot változtatni és én meg agyon vertem, aztán kiderült, hogy egy srác volt az o.O
ezek után pedig a mostani sulimat összeálmodtam a régi sulimmal, így egy teljesen új hely lett, és egy volt osztálytársammal cigiztem az ablakban szünetben, és egy takarító miatt lebuktunk xD (egyébként nem cigizek)
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #386 Dátum: 11 jún 21, 12:01:50 »

én egy álomfejtőben azt olvastam hogy minden álom jelent valamit.... ez hülyesége lenne? Ohh My God
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #387 Dátum: 11 jún 22, 13:03:30 »

omg, mekkora hülyeséget álmodtam oOXD
ugyebár tegnap este yurikat néztem így átpörgetve, hátha találok benne olyan jelenetet, de nem volt semmi : (
aztán erre volt ráállva az agyam, és azt álmodtam, hogy egy japán csajszival lezbiztem xDDDD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #388 Dátum: 11 jún 22, 13:11:59 »

ugyan : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez még semmi, voltak már ettől durvább álmaim is xD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #389 Dátum: 11 jún 22, 16:22:58 »

jaj de aranyos ^-^

Javaslatok:

- Négy szavas szabály betartása!
- Felesleges hozzászólások írásának kerülése!
- Olvasható betűméret használata!
- Olvasható betűszín használata! Sőt a legjobb az alapértelmezett formázás, mert 1. a formázásnak nincs semmi értelme, 2. akkor biztos el lehet olvasni!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 22, 16:38:38 írta Aes Sedai » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!