24 szep 25, 20:26:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214125 alkalommal)
0 Felhasználó és 163 vendég van a témában
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #330 Dátum: 10 dec 11, 21:29:37 »

Ja valahogy úgy xD. Eszembe jutott hogy miért álmodtam veled! a naruto-ku.hu/forum álmaid témája miatt. xD
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #331 Dátum: 10 dec 12, 11:32:16 »

Olyan idiótaságokat tudok álmodni. A mostani lakótársammal egy hatalmas villában éltünk és a mellettünk lévő viskóban a 120 éves szomszéd néni kihívta a rendőröket mert valami füstölt, természetesen egy dandártábornok jött. Az álmom megadja a módját. Aztán mikor hazaértem mondta a rendőr, hogy droghasználatra utaló nyomokat találtak, de persze azzal a lendülettel ment is haza, én meg hívtam a lakótársam, hogy takarítsuk el a nyomokat. Majd felébredtem.

Túlságosan hat rám a hülye sulim. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #332 Dátum: 10 dec 14, 22:55:01 »

Nekem is elég idióta álmom volt a napokban... Azt álmodtam, hogy unokahúgom lejön hozzánk gépezni, gépezik nagyban a szobámban a gépemnél, én kimegyek valamiért a konyhába, és hallom hogy iszonyatosan csahol a kutyánk! Rohanok ki az udvarra, és látom hogy unokahúgom be van bújva az udvaron a sarokba, és támadja a kutyánk! És alig bírom a kutyát leszedni a kiscsajról, és ott verem a kutyát egy hukapálca vastagságú vesszővel... Az álmomnak az a vége, hogy nem engdem hazamenni a kiscsajt, hanem ott kellett aludnia nálunk a szobámban, én meg kint aludtam a kocsiban...
 
Ha már elemezni akarom az álmom, az biztos, hogy a kutyánk annyira fél tőlem ha rákiáltok, hogy lapul, vagy elbújik előlem, az unokahugom meg mindennél jobban féltem! Olyan nekem mintha a második kishúgom lenne...
A kocsiban alvás meg onnan adódhat, hogy mostanában a napjaim nagy részét a kocsiban töltöm a munkámból adódóan...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #333 Dátum: 10 dec 15, 17:17:24 »

Én az elmúlt néhány napban azt álmodom, hogy fekszek egy réten és nézem a kék eget, aztán bumm hirtelen sötétség pislogok egyet és látom a csillagokat meg a teliholdat mindennél jobban ragyogni, de akkor hirtelen megpillantok egy csillagnak látszó dolgot egyre csak közeledni, mikor elém érkezik látom, hogy egy csodaszép lány akinek lángokból van a haja, s azok körül is veszik őt mellesleg semmi ruha nincs rajta és átkozottul jól néz ki, (ez a része az álmomnak nagyon bejön) felkelek, hogy megszólítsam éppen fordul meg már majdnem meglátom az arcát erre érzem, hogy a kezem egyre melegebb és hirtelen fény árad a testemből, majd egy hangot hallok ami azt mondja, hogy "A fény minden létezőben képes árnyat teremteni." (Jól hangzik meg minden, de nem tudom honnan ismerhetem ezt a kis mondatot.) mire végre meglátnám az arcát a belőlem áradó fény mindent beborít és el is vakít engem aztán felébredek.
Ez nem is lenne gond, de ma álmodtam ezt sorjában tizenhatodszorra (legalábbis ennyire emlékszem) és most már nagyon kíváncsi vagyok a lány arcára.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #334 Dátum: 10 dec 15, 18:14:45 »

Múlt hét végén kétszer azt álmodtam, hogy meglett pont az anál 2 2. zh-m. És a dumatopicban leírt módon meg is lett. Akkor ez egy valóra vált álom, nem? Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #335 Dátum: 10 dec 16, 02:19:05 »

Ez durva heo. Nevet
Olyan mint valami isteni látomás.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #336 Dátum: 10 dec 16, 15:12:32 »

Nos lehet, de ma sem láttam az arcát.
Holnap bemegyek már a suli pszichológushoz, mert ez nem állapot.
Közben rengeteget gondolkoztam van ehhez a lányhoz hasonló karakter is a Fantastic Four című képregényben, de mégsem ugyanolyan és engem inkább az arca érdekel, mint a teste.
Linkelek is pár képet.
http://www.flickscribe.com/wp-content/uploads/2008/12/com-nova.jpg
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:-682TeoVYj5EyM:http://www.comicbookreligion.com/img/n/o/Nova_Frankie_Raye.jpg&t=1
http://www.marvunapp.com/Appendix5/novafraye4.jpg
A karakter neve Frankie Raye később pedig Nova, de ezzel nem mentem semmire.
Vajon mi lehet ez az egész?
Mindenesetre nagyon várom azt amikor végre végig tudom álmodni ezt az álmot.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #337 Dátum: 10 dec 16, 17:09:44 »

Hát, az álomnak egyszeri dologként nem tulajdonitanék jelentőséget, én is álmodtam már össze esetenként érdekes dolgokat, viszont hogy enyniszer ismétlődjön.. persze az is ráhathat, hoyg esetenkétn előfordulhatnak oylan visszatérő álmok, amikről nem is tudunk, vagy csak egyszer-egysze részleljük, de elfelejtjük, mire felébredünk, ezen viszont mindig felriadsz, valamint nyilván az is, hogy rá vagy már kattanva, de összeségében...
Hmm.. az "A fény minden létezőben képes árnyat teremteni." mondat valahonann talán ismerős, de nem egy kitekert kijelentés, ez lehet véletlen...
Szimbolikus jelentőség.. hmm.. nos, az álomfejtés soha nem egyértelmű dolog, bár sokszor próbálják aként kezelni, de egy próbát megér. Ha esteleg kiderül, hoyg valami természettfeletti vonatkozása van, oszd mrá meg velünk a részleteket Nevet

Egyébkétn az, hogy nincs arca, a személytelenségére is utalhat, arra, hoyg nem valaki, csak egy sima "fényalak", úgyhoyg nem is tudod megnézni az arcát, amit "nem képzelsz" neki.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 16, 17:12:02 írta STM » Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #338 Dátum: 10 dec 17, 21:57:37 »

Hát heo ez durva. Lehet hogy ez hülyeség de próbáld azt hogy amikor álmodod mondd magadba (vagy lefekvés előtt) hogy látni fogod az arcát (vagy hasonlót) és lehet hogy sikerülni fog. Nevet smirksweat
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #339 Dátum: 10 dec 18, 13:27:33 »

Ha már "isteni látomás", végül is sikerült rájönnöm, hogy isteni erőm van.
Legalábbis az álmomban, illetve inkább a felett.
Az egyszerűség kedvéért kihasználtam a mondatot amit hallottam.
Csak kimondtam az álmomban a mondatot és tádá elnyeltem az összes fényt és a lányt körülölelő lángokat is.
Gondolom a fény így rá tudott kényszeríteni, hogy árnyat teremtsek és végre megláttam a lány arcát, nagyon tetszik, de még sohasem láttam ezelőtt hozzá hasonlót főleg nem ilyen szép zöld szemeket, mindenesetre vicces, hogy a megoldást az a fura hang elmondta, de csak most jöttem rá.
Végül is most sem értem mit akarhat ez jelenteni, mert amint meglátom az arcát és elmosolyodik egyszerűen vissza jön az álmom első része és újra a csillagokat bámulom, mintha felébredtem volna az álmomon belül.

Ja majdnem elfelejtettem a pszichológus csak annyit mondott, hogy ez egy nagyon szép álom, ha látni akarom a lány arcát próbáljam meg uralni az álmom és végül is bejött.

Egyébként köszi a tanácsokat meg minden egyebet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #340 Dátum: 10 dec 20, 21:29:02 »

ma is egy lökött álmom volt... környezetórán fel kellett háziként dolgozni a Pál utcai fiúkat és én nem csináltam meg Leüt
rám is túlságosan hat a **** sulim
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #341 Dátum: 11 márc 11, 23:41:09 »

Ehh..de kihalt ez a topic :/

Nekem a héten volt egy álmom de annyira lesokkolt hogy első órán(kémia) elszédültem és majdnem leestem a székről  ikszdé

Az történt hogy ott alszok egy barátnőmnél. Még pizsamában voltam és bementem a fürdibe hogy megfésülködjek. Raktam le a fésűt és a tusoló üvegén lévő tükörképem úgy maradt és nyúlt felém. Annyira megijedtem hogy nem bírtam kiabálni anyának de megmozdulni se volt erőm. Bejött anya és megölelt de én végig bámultam a tükröt. Anya pont elfordult és a tükörképem megint mozgott. A vége az volt hogy egy szellem volt bennem aki segítséget kért mert nem bírt átmenni a másvilágra és a tükörrel jelzett.

Na ennek az álomnak az eleje sokkolt le. ikszdé
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #342 Dátum: 11 márc 12, 17:25:43 »

Úristen! Ez tényleg elég kellemetlen!  >.<# Én is lesokkoltam volna.
Én mostanában halál komolyan, arról a pasiról álmodok, aki tetszik nekem. Már láncban egymás után a 6. napom a mai, amikor vele álmodok. Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #343 Dátum: 11 márc 12, 17:38:54 »

Óóóó...az tök jó Nevet Akkor remélem lesz is valami köztetek.  Pirul  Nyelvesít
Ilyen velem is volt de csak 1-2 ilyen álmom volt a pasikával  ikszdé
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #344 Dátum: 11 márc 12, 18:21:15 »

Köszönöm szépen, én is remélem, mert most volt egy két dolog, ami nagyon megrázó, de ez nem az álomtopicba való téma. majd egyszer elmesélem a Csak csajokba, ha lesz kedvem.
Amúgy mindig mást álmodok róla. Hol egy autóban ülünk, hol moziban vagyunk, hol telefonon beszélünk. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!