24 szep 25, 20:26:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 214129 alkalommal)
0 Felhasználó és 165 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #225 Dátum: 10 aug 29, 10:02:37 »

Szerintem igen.
Velem legalábbis már történt ilyen. Nem is egyszer Ohh My God Az álmomra konkrétan már nem emlékszem de arra igen, hogy másnap szinte mindig deja vü-m volt >.<# Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 08:08:29 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #226 Dátum: 10 aug 29, 10:10:49 »


Amúgy gondoltátok volna hogy amikor alszik az ember a lelke kiszáll a testéből és pihen addig míg fel nem ébred?
Ezért ha valaki azt álmodja h látja magát aludni az teljesen normális, DE ha azt álmodja valaki hogy látja magát nyitott szemmel feküdni az ágyában akkor már halott.

Egyébként ez velem is elő szokott fordulni.
Igaz én néha megálmodom hogy mi fog történni velem és nem hazudok smirksweat  Mosolyog

Tényleg ti megálmodjátok mi történik veletek? Mert abban az esetbe tényleg nem mindig emlékszik az ember az álmaira. Nevet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #227 Dátum: 10 aug 29, 11:08:17 »

általában nem emlékszem az álmaimra, nem tudom miért. ám ha mégis, akkor az valamilyen döbbenetes hülyeség amire nem lehet nem emlékezni Nevet például a múltkor azt álmodtam hogy apuék meghaltak és én ott voltam a temetőben és plazmatv-t tettem a sírjukra  Hmm? reggel fölébredek... kb. 5 percig csak néztem, hogy Uram Isten... o.O

szerintem is igaz lehet az, hogy ébredés előtt álmodunk, nem is tudom ki mondta nekem is Nevet
a deja vu érzés sokszor rám is rám tör pedig olyankor szokott ez lenni amikor olyan van ami még nem történt velem soha Nevet lehet megálmodtam Nevet
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #228 Dátum: 10 aug 29, 12:06:05 »

Én csak annyit kérdeznék, hogy szerintetek meg lehet álmodni a jövőt? Mert tegnapelőtt azt álmodtam, hogy milánói lesz az ebéd másnap, és igaz nem tegnap lett milánói, hanem ma
Ha tudományos választ akarok adni azt mondom h, anyukádat vagy aki csinálta a milánóit meghallottad h erről beszél csak nem nagyon figyeltél akkor oda, de a tudatalattid elraktározta Nevet
Vagy sztem a gondolatátvitel is lehetséges, és az álmodban jött elő Mosolyog .A jövőbelátásban nem hiszek bye bye (mégha lenne is ilyen, ittvan még: a minden mindenre hatással van történet, bár a spagettinél pont tökmind1 Pojén )

Leni-chan
ez tök érdekes, és tényleg így lehet Mosolyog De azokra az álmokra amikre emlékeztem még soha nem láttam magam kívülről

Lehetséges h a de ja vue-nek köze van egy álomhoz, de sztem inkább akkor tör ez ránk amikor egy ismerős érzés/lelkiállapot fut át rajtunk Mosolyog
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #229 Dátum: 10 aug 29, 12:45:29 »

Az egyik álmomban éppen 0. órán voltam matek korepen és szagolgattam egy illatos zsepit amit még nem használtak. És a tanárnő megkérdezte : El vagy ....(a nevem)?
Nem pont a legközelebbi matek korepon de megtörtén pont úgy ahogy megálmodtam kacsint
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #230 Dátum: 10 aug 29, 14:06:01 »

az nem lehet hogy általában ezt mondja a bambuló diákoknak? Nevet
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #231 Dátum: 10 aug 29, 14:24:06 »

Az lehet de itt most az volt a lényeg hogy minden pont olyan volt mint az álmomban Nevet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #232 Dátum: 10 aug 29, 14:40:49 »

Nem. Most gondolod ezt, hoyg a homályos, zilált emlékeit egy álom egészen hétköznapi, átlagos jelenetének teljesen azonosítottad ezzel. Részemről a legtöbb jövőbelátás, deja vu, és szinte minden hasonló megmagyarázható valamelyest hasonló elven, nem beszélve arról, milyen temérdek ilyen álmot, vagy valódi emléktöredéket hordozunk magunkkal, amikből a hasonló élményekhez elég egynek mutatnia hasonlóságot valamivel, ami tényleg megtörténik.
Na, nem utasítok én el semmit (persze gyakorlatilag vannak dolgok, amiket elutasítok, de érthető, hogy értem), de a hasonló dolgokra sokszor ez a legegyszerűbb magyarázat.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #233 Dátum: 10 aug 29, 14:50:20 »

Hát most offolok egy kicsit elnézést de ezzel a deja vü vagy hogyan kell írni, na ezzel mondanék egy érdekes történetet. Voltam Angliában az iskolával még 2 éve, és családoknál szálltunk meg. Én a barátnőmmel voltam. Egy elég érdekes néni jött értünk, hát  öö barnabőrű volt, és nagyon ismerős volt. Mintha már láttam volna valahol. Mintha álmodtam volna vele kapcsolatban, vagy láttam, foglamam sincs. Ez volt az első gondolatom amint megláttam. Utána elmentünk hozzá, beszélgettünk, mondta hogy már egyszer járt Mo-n. Mondom akkor ezért ismerős. Biztos egyszer véletlenül láttam pesten (ez tényleg nagy véletlen lenne), de amikor mondta hogy Szegeden, kiderült, hogy nem láttam még, mivel ez 2-3 éve történt, Szegeden meg csak 1 éve jártam. Tehát az hogy találkoztam már vele, az nem igaz. Vszínű álmodtam-gondoltam. Amikor kimentem a konyhából, a szemem megakadt egy képen. Egy fehér bőrszínű nő volt. Teljesen hasonlított a nénire, aki befogadott minket, csak fehér bőrű és fiatalabb volt.Tuti hogy ezt is láttam már valahol. Biztos nálunk is lehet kapni ilyen képet. A néni látta, hogy a képét nézegetem, és beszélek róla a barátnőmnek, és rögtö közbeszólt, hogy az a kép az anyukáját ábrázolja. Na ezen ledöbbentem. Egész angliai hetem alatt azon törtem a fejem hogy hol láttam már azt a képet és a nőt. Végül eltelt a hét. Hazaértem. nem akartam semmit, csak aludni. Elaludtam. És azt álmodtam, hogy az a nő, aki befogadott minket, egy gyilkos volt. Egy kést tartott a kezében és azzal kergette a gyerekeket. Felsikítottam, anya be is jött. Nem mondtam el neki. És akkor beugrott, hogy már korábban is álmodtam ilyenről. Arról a nőről, csak nem egy kedves néni volt, hanem egy...  Neeem >.<# Viszont a kép, na az még most is titok maradt hogy honnan ismerős.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #234 Dátum: 10 aug 29, 17:37:55 »

Vúú, hanii, ez elég hidegrázós történet Nevet

Nekem egyszer volt, hogy azt álmodtam, hogy meghalt a szomszédunk, és másnap reggelre tényleg meghalt. Bár én ennek nem tulajdonítok semmilyen misztikus jelentést. Véletlen.

Az alvajárás meg nekem is ismerős...
- még régen volt, hogy kimásztam az ágyból, és elkezdtem kapcsolgatni a videónkat
- máskor a foteleket kezdtem el igazítgatni
- egyszer álmomban beszéltem : először spanyolul, majd pár szót japánul, aztán angolul (legalábbis barátnőim szerint ezekre a nyelvekre hasonlított a halandzsám, ezeket ismerték fel bennük)
- egyszer elkezdtem mondani folyamatosan, hogy egy, egy, egy, egy, egy, egy, egy, de ezt nagyon gyorsan xD
- régen a tesóm szobája és az enyém egybe nyílt, és tesóm mondta, hogy egyszer nagyra nyitott szemekkel elkezdtem felé mutogatni, hogy Vigyázz, vigyázz, ott száll! Tesóm megkérdezte, hogy Mi? Mi száll ott?. Én meg erre rávágtam, hogy Semmi, hagyjál! és befordultam és aludtam tovább Nevet
- Az is szép volt, amikor hajnalban akartam kelni tanulni, és csörgött a telómon az ébresztő. Szobatársaim bevallása szerint én meg fogtam és bámultam a világító kijelzőt, de nem kapcsoltam ki. Csak amikor mindhárman egyszerre rám kiáltottak, akkor nyomtam ki. Persze így elaludtam és reggel a szívbaj kerülgetett, hogy semmit nem készültem. xD

Ezek mind álmomban történtek, sosem emlékeztem rájuk Mosolyog De reggel vicces meghallgatni, hogy mit működtem éjszaka xD

Most meg kutatok az álmok után. Egy fantasy történetet akarunk írni az egyik barátnőmmel, amiben valahogy egy "álommanót" (oké, persze, nem manó, valami álmokat befolyásoló fantasy lény, csak még nem döntöttük el, hogy mi legyen) megölnek, és a szerelme valahogy visszahozhatná (vagy ő mehetne utána), csak valahogy ezt úgy akarnánk megoldani, hogy az álmokon keresztül. Na, ezt értelmesen elmondtam xD
Mindegy, a lényeg, hogy az álmok gondot okoznak xD
Naplózva

obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #235 Dátum: 10 aug 29, 22:08:10 »

Nemis gondoltam volna h ien sűrű ez a dolog h ennyien tudtok ilyen jó sztorikat Nevet
Nikol szerintem annak még viccesebb aki látott is téged Nevet WTF?
Sok szerencsét a történethez, mien lesz szöveges formátum vagy esetleg képregény/manga?

hanii nem kérdeztél rá h van-e neki egy gonosz ikertestvére? Nevet
amúgy nekem is betett a story....horrorfilmbe illő

Találtam egy csomó videót alvajárókról ,de szerintm az összes fake, legalább egy jó reklám volt fent Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=TkHA2pf1gvc
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #236 Dátum: 10 aug 30, 07:41:39 »

Hát én is eléggé becsináltam amikor megtörtént, csak azért jutott eszembe mert erről a dezsavűs dolgokról beszéltetek, másrészt pedig épp akkor ment a tévében valami angliás film...
Az jó lehet amikor álmunkban egy csomó hülye dolgot csinálunk, mások meg röhögnek rajtunk. Én nem csinálnék ilyet alvás közben, de szívesen megfigyelnék másokat és én is nevetnék legalább egy jót. Pojén Mondjuk Nikol ha a tesód helyében lettem volna, egy kicsit megijedtem volna hogy mi száll ott smirksweat Szellem?? Technikai KO Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #237 Dátum: 10 aug 30, 08:30:05 »

Fúú hanii ez elég rémisztő volt Nevet Ohh My God Akár egy horrorfilmet is lehetne ebből az esetből csinálni.. Nevet

Nikol ez a történet jól hangzik, sok szerencsét az íráshoz kacsint
Nekem is van történetem (nem is egy Nevet), amit az egyik barátnőmmel írunk, a többi meg saját Mosolyog de az alapjuk azok más-más animékhez kötöttek kacsint
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #238 Dátum: 10 aug 30, 17:41:48 »

Én is írok történeteket, csak én egyedül, mivel a barátnőim nem éppen az irodalomhoz értenek. Nevet Az egyik regényt szó szerint "megálmodtam" Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #239 Dátum: 10 aug 30, 19:42:04 »

Hát, a történet már nagyon jól halad vázlat szempontjából. Megvannak a fordulatok, a megoldások. Még csak arra nem tudtunk rájönni, hogy stílusosan hogyan hozzuk az életbe szerencsétlen álommanónkat, de egyszer az is meglesz Nevet
Plusz még a karakterek személyisége sincs meg Nevet

Az egyetlen hiba eddig, ami kapásból megtizedeli a célközönséget, hogy valószínűleg yaoi sztori lesz xD
De ha jól sikerül, lehet, hogy megírjuk két verzióban, egyszer női szereplővel is Nevet

Az alvajárásra visszatérve: én azért nem bánom, mert reggelente jókat nevetek, amikor elmesélik, mit csináltam Nevet Mondjuk barátnőim már volt, hogy mondták, hogy valamit működtem este, és így egymás között már megbeszélték, hogy "Á, hagyjad, úgyse fog emlékezni rá holnap!" Nevet Szóval ők már felismerik, mikor vagyok ébren és mikor nem.
Az egyetlen cikis helyzet, ha új helyen alszom. Olyankor imádkozom, hogy maradjak nyugton este Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 19:49:18 írta Nikol » Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!