24 szep 25, 18:23:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213921 alkalommal)
0 Felhasználó és 177 vendég van a témában
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #195 Dátum: 10 júl 13, 12:57:21 »

Én az APH meet és a HAMU hatására azt álmodtam hogy barátnőmmel ketten tengeralattjáróval elutaztunk Izlandra Nevet Az út 10 percig tartott, maga a hely pedig sötét, ködös, hideg és nyomasztó volt. Mint a középkori Anglia.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #196 Dátum: 10 aug 27, 07:48:48 »

Én nagyon furákat szoktam álmodni. Ez lehet, hogy annak köszönhető, hogy színesben, 3D-ben és térhatású hanggal látom az álmaimat Hmm? Előfordult már az is, hogy nem tudtam arról, hogy álmodok és sírva ébredtem fel.  >.<# Sokszor álmodom magam bele animékbe, pl. Naruto. És sokszor álmodok olyan emberekkel, akiket még életemben nem láttam Nevet Ohh My God
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #197 Dátum: 10 aug 27, 20:19:08 »

nan em tom ide-e illik de elmesélem Nevet
alvajáró vagyok állitolag mert volt egy olyan esett h lefeküdtem egy alsógatyában és másnap mikor felkeltem rajtam volt egy farmer, a vicces az az hogy az a farmer a szekrényben volt és hát nem emlékszek h mikor és hogyan vettem fel,
 a mai esett az meg csak  elbeszélések alapján (anyám és öcsém Nevet) hallottam na szoval: forgoszékemet valahogy a szekrényemhez guritottam és kinyitottam a szekrény ráálltam az eléginstabil forgoszékre és kutakodni kezdtem a felső polcokon mindezt 7 másodperc alatt kb Nevet a hang amit hallottam h anyám kérdi ébren vagyok meg h jol vagyok e erre keltem fel és majdnem hátast dobtam Nevet utána visszamásztam az ágyba és alukáltam tovább Nyelvesít
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #198 Dátum: 10 aug 27, 20:24:00 »

Én mindig valami hatalmas hülyeséget álmodok.  >.<# Gyakran álmodok én is animékkel, vagy hogy sétálok az utcán és rajtam kívül mindenki meztelen  smirksweat Meg ehez hasonló sok mást  Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #199 Dátum: 10 aug 27, 21:04:23 »

Nekem az egyik barátnőm alvajáró Mosolyog
Mesélte az egyik osztálytársam, hogy tartott egy ottalvós bulit, és ezt a b.nőmet is meghívta. Ők egy emeletes házban laknak a 2.-on. Este arra ébredtek, hogy a szülők beszélgetnek valakivel. Bementek a szülők szobájába, és látták, hogy Rebekával (az alvajáróval) beszélgetnek. Elmondták, hogy a lány bement a szobájukba, egyenesen az ablakhoz és kinyitotta. Megkérdezték tőle, hogy mit csinál. Azt válaszolta, hogy a takaróját keresi, és közben majdnem kiesett az ablakon Ohh My God Ő maga persze nem emlékezett arra amit tett.

Amikor ezt mesélték, komolyan azt hittem, hogy csak viccelnek.  Nevet >.<#
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #200 Dátum: 10 aug 27, 21:25:31 »

komoly lehetett Nevet én is kerestem valamit csak nem tom h mit  Nevet am nálam ez a jelenség most kezdődött 1 honap alatt 2 esett Pojén
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #201 Dátum: 10 aug 28, 00:09:04 »

Még midníg jobb, h felvettél valamit és nem pedig le ami még rajtad volt és elkezdesz mászkálni Nyelvesít
Én sokszor arra ébredek fel h zuhanok álmomban és rándulok egy nagyot....gondolom a becsapódás Gondolkozik Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #202 Dátum: 10 aug 28, 08:55:07 »

Én is meg szoktam rándulni. Nevet Az alvajárós dolgokkal kapcsolatban én olyat tudok mondani, hogy tavaly sulitáborban voltam, esténként mindig animékről dumáltunk a barátnőmmel, és egyik éjszaka úgy éjfél körül az egyik szobatársam felült az ágyán, megfogta a bőröndjét és elkezdett ordibálni: "Csukd be az ablakot, fogd meg a bőröndötés menjünk innen!" Ezután szépen visszafeküdt xD Pár perccel később megint felült elcsoszogott az asztalhoz, felkapta a kistáskáját és ki akart menni az ajtón. Eközben persze mi szólítgattuk, de nem válaszolt. Gyorsan az ajtóhoz igyekeztünk és megakadályoztuk hogy kimenjen. A barátnőm megrángatta erre már felébredt. És amikor elmeséltük hogy mit csinált, teljesen odáig volt. Én azt nem értem, hogy az alvajárók hogy tudják hogy hol vannak a cuccok amiket megfognak, ha csukva van a szemük? Vagy nyitva van? Ezt magyarázza el nekem legyenszíves valaki alvajáró Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #203 Dátum: 10 aug 28, 09:05:26 »

kezdő alvajátroként Nevet szerintem ha ugyanott vannak a cuccok mint amikor lefeküdt a lány akkor pusztán az emléke alapján találja meg, én arra lennék kiváncsi hogyha eltennénk egy cuccot és ő ugyismegtalálná, na az már érdekes lenne Nevet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #204 Dátum: 10 aug 28, 09:08:45 »

Na majd ezt jövőre kipróbálom! xD Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #205 Dátum: 10 aug 28, 09:11:30 »

majd informálj róla ha megkérhetem Nevet Mosolyog
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #206 Dátum: 10 aug 28, 09:17:24 »

Rendben van, de arra még várni kell egy kicsit (1 évet kábé  >.<# Nevet) Amúgy én kíváncsi vagyok, hogy miylen alvajárónak lenni. Kipróbálnám! Csak attól félek, hogyha felállok a székemre, miközben turkálok a szekrényemben, akkor leesek róla. De az milyen durva lenne, ha bekapcsolnám a gépet, rámennék a netre és mindenféle hülyeséget írkálnék a fórumokra Technikai KO Ugyanis én már hallottam valami ilyesmi történetet, de nem hiszem hogy igaz. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #207 Dátum: 10 aug 28, 09:30:29 »

Az alvajárást én is kipróbálnám Mosolyog
Tesóm elmondása szerint régen folyton dumáltam álmomban Nevet Valószínűleg olyasmiket is mondhattam, amik elég durvák lehettek rám vagy valaki másra nézve >.<# Nevet xD De sajnos már nem fogom megtudni, hogy kivel és miről beszéltem Szomorú Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 13:50:59 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #208 Dátum: 10 aug 28, 13:24:45 »

Szerencsére olyan hírről még nem hallottam h valakit baleset ért alvajárás közben, szval bármilyen extrém dolgokra készül az illető azért csak tudja hol a határ Nevet
Hanii arra meg nagyobb esély van h kimész enni a konyhába pl, minthogy maradandót alkotsz (fórumba írás) Nevet ... haverom is csak felült az ágyába és folytatta az aznapi beszélgetésünket Nevet

Veletek volt már olyan h álmotokban azt gondoltátok h: igen, ez most nem álom, aztán felébredtetek és nagyon szar volt? Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #209 Dátum: 10 aug 28, 13:43:02 »

Én csak arra emléxek, amikor álmomban valami óvodás csoportnak meséltem ilyen vadászos mesét, még valahogy vissza tudom idézni az utsó mondatot: "És a vadász a nyulat kergette a puskával..." És erre a "puskával"-ra felébredtem, ugyanis hallottam hogy ezt mesélem. Anya is odajött, hogy mit motyogok össze-vissza... smirksweat tehát amit az álmomban meséltem, kiderült hogy a valóságban is.
Olyasmi velem is volt, h azt hittem nem álmodok, aztán kiderült h igen, de nem volt sz.r, mert éppen egy erdőben robbantgattak a terroristák >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!