24 szep 25, 18:13:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Én legtöbbször...
rémálmot álmodok. - 50 (12.8%)
nem álmodok. - 60 (15.4%)
mangával álmodok. - 57 (14.6%)
csak simát álmodok. - 115 (29.5%)
állatokkal álmodok. - 1 (0.3%)
nem emléxem az álmaimra. >.< - 107 (27.4%)
Összes szavazó: 383

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 66
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Álmaid  (Megtekintve 213745 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #210 Dátum: 10 aug 28, 13:47:25 »

Hát persze. Nevet Szinte mindig. Pedig amikor a legjobb álmodod és elhiszed hogy megtörténik, na akkor felébredsz.
Ez kb olyan mint amikor ki kell menned wc-zni, de alszol. és azt álmodod, hogy kimész és elvégzed a dolgod, de az inger nem csillapul. És akkor jön a futás a szoba és a klotyó között Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #211 Dátum: 10 aug 28, 13:52:45 »

igen én ezért szertek álmodni mert valóságosnak érzi az ember az agya elhiteti h valóság, de általában mindig a legrosszabbkor ébredünk meg, am egy ember egy éjszaka során 5-ször álmodik de csak az utolsó álmára emlékszik, és az álmok kb 6 másodpercig tartanak ami vicces emrt hosszabb időnek érezzük
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #212 Dátum: 10 aug 28, 13:54:13 »

Úúúúú hanii most eszembe juttattál egy régi emléket Nevet
Velemis ugyanez volt csak más sztorival. Még eléggé kicsi voltam és éppen ment a beyblade mánia....és arra ocsúdok fel h ezt mondom hangosan: 3,2,1 hasííítsatok beleee ikszdé

Mondjuk sosem tudjuk h álmodunk, csak amire az előbb gondoltam az az hogy olyan hevesen gondoltam magamban
arra, most nem álom, ennek most itt nem lesz vége, ez a valóság  Nevet
 
szerk.:
Genesis ez tényleg lehetséges mert én emlékszem olyan esetre h felkelek de legalább 2 teljesen különbőző álomra emlékeztem.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 13:59:50 írta obi » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #213 Dátum: 10 aug 28, 13:58:41 »

Hehh én meg egyik nap megyek ébreszteni az öcsémet, mondom: Kelés van, mert indulunk!
Ő meg ilyet szól: Tanítónéni, csak a húslevest hagy egyem meg! Nevet
Amikor felkelt, elmondta hogy a menzán evett éppen, én meg szépen tanítónéniként sürgettem őt  Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #214 Dátum: 10 aug 28, 14:04:17 »

Velem egyszer az történt meg, hogy amikor olvastam a kötelezőt (a kőszívűt) egyszer csak bealudtam. Nem tudom meddig szunyáltam, de nagyot rándulva ébredtem fel. Akkor hirtelen olyan érzésem volt, mintha valaki az álmomból rázott volna fel és ezt mondta volna: "Hékás ne aludj hanem olvass!" Hmm? Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #215 Dátum: 10 aug 28, 14:16:07 »

kötelezőről eszembe jutott bocs kicsi off: nemtom mit képzelnek már a középsuliban h 7-8 könyvet feladnak nyárra, főleg azért mert én szoktam olvasni de csak oylanokat amiket én magamtól néztem ki, de így hogy lenne rá időm!

Én verstanulásnál aludtam be egyszer, aztán másnap reggelre maradt a befejezése Nevet

Amúgy ez a 6 másodperces dolog ledöbbentett, de belegondolva tényleg lehetséges, de teljesen pontosan felmérni ezeket nem lehet. Majd 50 év múlva Mosolyog

Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #216 Dátum: 10 aug 28, 14:34:34 »

Off: jaja nekükni s kb 7-8 könyvet kell olvasni de lehet h többet is:D látszik h kossuth lajos gimi:D
On: lehet mérni, hisz ha alszunk akkor ellazult állapotban vannak azi zmaink és ha álmodunk akkor a szemünk csukva mozog ilyen oda-vissza irányba, legalábbis a tudosok igy mérik:D
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #217 Dátum: 10 aug 28, 14:42:04 »

Hát jó akkor az a 6 másodperc biztos álmodás....de lehet h csak azért mozog akkor mert akkor van a fő rész...a többi csak filler és nem olyan izgalmas Nevet
Najó viccet félretéve lehet azis h akkor van képi anyaga is az álomnak, de egyébként sztem(!) végig kavarognak a gondolatok események az emberben és azis az álmodás része Mosolyog
akkor egy teória Nevet :mondjuk azt h 8 órát alszik egy ember...ha erre jön 5 álom ahogy mondtad és az tart 6 másodpercig
akkor valamivel egy óránál többet agyal az agy h mit vetítsen le abban a 6 másodpercben aztán jön a következő Nevet
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #218 Dátum: 10 aug 28, 14:51:49 »

 Nevet vlami iylesmi, na de az agy amikor mi alszunk akkor az dolgozik mint atom, hulladékokat takarit meg ilyenek, hisz mennyi felelsleges emléket kell törölnie egy nap, mindent amit láttunk érzünk megtapasztalunk azt mind elraktározzuk, és az agy éjszaka ki szűri a feleslegeseket,az én teoriám meg az: hogy ebbe a nagy munkába az összekvert dolgokból jön létre az álom Nevet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #219 Dátum: 10 aug 28, 14:58:24 »

Hát az agy működése főleg álom közben az egyik legmegfejthetetlenebb (dejószó Nevet )
De sztem ezis egy olyan terület amit nem lenne kötelező fejtegetniük a tudósoknak...jó ez így ahogy van aztán passz Mosolyog .....aztán lehet kiderül h ez nagy segítség lehet pl betegségek megfejtésére de kitudja ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 15:00:28 írta obi » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #220 Dátum: 10 aug 28, 15:01:56 »

a tudosokrol most nem irok inkább Nevet
de nem lehet h azért álmodunk h az agyunk a tudtunkra adja h amit álmodunk azt a valóságban is elelhete érni? Nevet
megiscáfolom Nevet szerintem nem mert voltmár olyan h egy scifi filmből vett jelenetről álmodok és hát az nem létezik Nevet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #221 Dátum: 10 aug 28, 15:06:15 »

Hát igen, azzal mit érhetek el ha azt álmodom h menekülök dart vader elől a saját házamban? Nevet
najó fejezzük be a csetet Nevet
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #222 Dátum: 10 aug 28, 18:37:12 »

Chatről szó sem volt eddig, és szerintem egyetlen moderátor sem kívánt moderálni ebben a topicban.  Mosolyog Nyugodtan folytassátok, ha meg tudtok maradni ebben a színvonalban, ha még feljebb tornázzátok akkor meg csak jobb. Hosszú ideje nem látni itt a szavazás témakörben értelemmel bíró topicot, úgyhogy hajrá.  Mosolyog
Naplózva
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #223 Dátum: 10 aug 28, 19:17:01 »

Rendben Mosolyog
Amúgy nemtudom, sztem az emlék-hulladék kirakása nem feltétlenül kapcsolódik az alváshoz, legalábbis erre következtetek h az előző nap megtanult verset például jobban tudom egy alvás után... bár lehet h csak szerintem tartozik a hulladék közé Nyelvesít
Szval miközben írom a hsz-t folyton kitörlöm amit írtam mert rájövök h lehet h télleg a te teóriád a helyes, mert csak az igazán fontos dolgok maradnak meg reggelre (szerk.: és akkor ezért fáradunk el estére, mer telelesz az egész)
(Hát ez rossz hír nekem mert hátul vagyok a névsorban szval valszeg délután fogok jövőre érettségizni >.<# )

Tudósokról meg írhatsz, érdekelne Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 19:18:55 írta obi » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #224 Dátum: 10 aug 29, 09:16:11 »

Jól elbeszélgettetek  Mosolyog Én csak annyit kérdeznék, hogy szerintetek meg lehet álmodni a jövőt? Mert tegnapelőtt azt álmodtam, hogy milánói lesz az ebéd másnap, és igaz nem tegnap lett milánói, hanem ma ( smirksweat) de akkoris.... Amúgy én olyasmit hallottam, hogy az emberek fejében benne van a történelmünk, a vonulásaink, testi átalakulásaink satöbbi. Csak nem tudjuk előidézni, és van olyan hogy álmodunk róla. Vagy mondjuk amikor kisbabák voltunk, mert az is benne van a fejünkben. És azt is hallottam, hogy álmodni leginkább csak ébredés előtt szoktunk, mert akkor kezd az agyunk "magához térni", és gondolkodni. Lehet vitatkozni, a nagypapám mondta xD Ja meghogy az emlékeink öröklődnek, tehát mondjuk ami anya vagy apa fejében van, az az én fejemben is benne van, csak én nem tudom előidézni. Ezt is ő mondta. Én hiszek neki speciel, deee korántsem jelenti azt, hogy jól tudja.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 66
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!