24 ápr 29, 11:46:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a Magyar Naruto-Kun Website?
A legjobb!!! - 260 (70.3%)
Egész jó lett - 70 (18.9%)
Tűrhető - 12 (3.2%)
Van még mit változtatni - 19 (5.1%)
Nem tetszik - 9 (2.4%)
Összes szavazó: 362

Oldalak: 1 ... 33 34 [35]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Naruto-Kun Csoport?  (Megtekintve 117164 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #510 Dátum: 13 jún 06, 15:43:35 »

Írtam egy kicsit hosszabb hozzászólást, amiben nem említettem meg senkit csak utaltam, de jobbnak láttam ha nem küldöm el. Nem akarom még csak az esélyét sem megadni annak, hogy olaj kerüljön a tűzre, úgyhogy a hozzászólásom lényege röviden, 3 szóban: Teljes mértékben egyetértek. Nevet
Naplózva
rosarioxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #511 Dátum: 13 jún 06, 16:00:58 »

Én ha nem lennék annak a csapatnak tagja aminek vagyok már rég megemeltem volna a hangomat ezek ellen unintelligens emberkék ellen. Nem akarom még jobban belesodorni őket ebbe az "etikett" mizériába. Volt már problémánk pár csapattal, ami nagy harcok után tudtunk csak elintézni, rendbe hozni mindent. Elvileg pedig arra szolgálna mindez, hogy elkerüljük az eféle csetepatékat és mit hozott?? Még nagyobb problémák vetődtek fel, felesleges szájkarate a tudatlan új csapatok oktalan kiokítás, semmibe nézése. 
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #512 Dátum: 13 jún 06, 16:11:45 »

Hidd el felesleges. Akkor jár a legjobban mindenki, ha a saját dolgával foglalkozik, aki meg képtelen a normális kommunikációra azzal meg pláne nem érdemes foglalkozni. Nem hobbi-gyógypedagógusok, vagy hobbi-pszichológusok vagyunk. Nevet
Koncentráljon mindenki az animékre/mangákra és a "saját várunkat építsük".
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #513 Dátum: 13 jún 06, 16:31:22 »

Rosario...pont az általad leírtak miatt nem látogatok már semmilyen fórumot. Teljesen egyetértek a mondandóddal, korrekt, velős, lényegre törő és mindenekelőtt: saját vélemény. Én például sokszor voltam nevezett "olaj" azon a bizonyos tűzön, ugyanis aktívan használtam ki ama lehetőséget, hogy nem foglalkozunk más csapatokkal. Eszméletlen, miket kaptunk néha...akkor is, amikor konkrétan nálunk volt először felirat adott szezonos animéhez, de ugye egyből jöttek habzó szájjal a drágák, mert ki mertünk adni egy munkát Nevet Valamint amikor belefogtam egy másikba, amely akkor már véget ért, de nem vitte senki...legjobb sztori komolyan. Kb 4. résznél jártunk kiadásban, amikor elkezdte még 2 csapat és már jöttek is egy olyan csapat tagjai osztani azt a kevéske észt, akik nem is kezdtek bele ebbe az animébe. Mi menjünk el a francba, mert nem hagyjuk abba azonnal, amint más is belekezd Nevet Valami hihetetlen figurák, komolyan mondom.
Eleve nem jártam fel más animés fórumra, mert a hozzászólások többsége(nem feltétlen NKWT-val foglalkozó) egyszerűen mérhetetlen színvonalú. Egyék csak egymást, nyalogassák tisztára a másik csizmáját, csak engem hagyjanak ki belőle Nevet Saját fórumainkat is ritkán olvasgatom, pont azért, mert ide is átjár a nagyérdemű, mert az a rivaldafény nem jön magától, tenni is kell érte...
Viszont örülök, hogy most megnyitottam ezt a topicot! Nem ismerlek, nem tudom korod-nemed, de ilyen elmék kellenek a fansub világának, nem pedig törvénykönyvekkel dobálózó, felfuvalkodott hólyag majmok Nevet
Naplózva

rosarioxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #514 Dátum: 13 jún 06, 17:33:22 »

19 férfi nemű. Hát annak sem látom értelmét, hogy gyártsuk a felfüggesztett projektet számát. Ezt persze könnyű megmagyarázni újra elkezdjük ha lesz időnk rá. A múltkor volt egy vita, hogy egy új mangásunk elkezdet egy mangát fordítani. Egy másik csapat aki egy évig nem volt hajlandó kiadni egyetlen fejezet egyből kapott az alkalmon és a torkunknak esett. Teszem hozzá egy olyan csapat aki már benne van rendesen az iparban. De kérdem én miért ne lenne jogunk vinni egy mangát amiből nem adtak ki már egy éve sem egy fejezetet sem, és a kedves emberelődnek, hogy van joga letámadni minket azért???
Mindezek miatt gondolom azt, hogy az etikett mindennek a hibája. De van egy másik dolog is múltkor jártam egy bizonyos oldalon, ami ennek az egésznek egyik kitalálója volt. És mit vettem észre?? Saját szájukból picsát csinálva már bocsánat a kifejezésért elkezdtek egy olyan szezonos animét vinni amit a fordítójuk random választott ki és előzetesen nem is beszélték meg senkivel. Annyit mondok néha a démonok is szeretnek dolgozni Nevet
Hogy akarnak példát mutatni ha egyszer a saját kis szabályait képtelenek betartani csupán a nézettség miatt??
Tudom, hogy személyeskedni nem szabad és el is fogadom a büntetést ha kapok. De a törvénykönyv nem R-kutya kezébe való ha egyszer nem tud egy egyszerű kérdésre választ adni. Miért kell etikett a hobbihoz?? Mert ez nem más mint a szabad fordítói tevékenység korlátozása, nem más mint a 4-5 csapat védekezése ellenetek, de úgy látom sikertelenül, és az újonnan alapult kis csapatok ellen.
A nyalás meg maradjon meg annak aki eddig is ahhoz volt szokva. El szálltak maguktól a fordítók többsége ezen a kis "orgánumon", le tettek az asztalra már néhányuk valamit, de ez még nem azt jelenti, hogy pár plusz pont miatt nyalni kell és ugrani a kiszemelt áldozatnak.  Nem tudom mi lenne az emberek véleménye erről az egészről, mert az animés közönség nagy, de az ilyen dolgokról nem igen tudnak emiatt is hálatlanok néha. De nekünk elég bőven a köszönetük is, a többit meg nagy nehezen megoldjuk magunk.
Ha bármilyen észrevétel van szívesen hallgatom, mert nekem ez új és meghökkentő volt. Kár volt felmenni és elolvasni 95 oldal színtiszta hülyeséget ami 20 szakavatott kezéből szabadult.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 18:01:10 írta rosarioxxx » Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #515 Dátum: 13 jún 06, 18:36:31 »

Ezernyi A4-es oldalt lehetne erről teleírni, de minek? Nevet Egyébként meg azt hiszem eléggé off témát nyomatunk itt xD
Naplózva

rosarioxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #516 Dátum: 13 jún 06, 18:52:24 »

hát miután visszaolvastam szerintem holnapra eltűnik minden Nevet xD nem is baj legalább lenyugodtam Nevet 
Naplózva
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #517 Dátum: 13 jún 07, 19:13:00 »

Érdekes téma kerekedet ebből az egészből. Én is azon csapat tagja vagyok, mint Rosarioxxx, és egy véleményen vagyok veletek. De lényegében nem ez miatt írtam hanem azért, mert lenyűgözőnek tartom, hogy egy fansub csapat, mint ti ilyen sokáig megtudtátok tartani a függetlenségeteket. Magyarország egyik legmeghatározóbb csapata vagytok, és nem csak azért mert a kedvenc animémet viszitek, hanem azért is, mert olyan kiváló és élvezetes minőségben  tálaljátok az alkotásokat, ami már kezd kihalni...
Sok sikert kívánnék a továbbiakban ^^ HAJRÁ!!!!!

ui.: egyszer Cartnecker azt írta a blogján hogy "Minden embernek szíve joga azt fordítani amit akar" én is pontosan így gondolom Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #518 Dátum: 13 jún 07, 20:53:00 »

Erről a témáról szinte tényleg könyvet lehetne írni. Mindenesetre köszönjük szépen az elismerő szavakat. ^^
Naplózva
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #519 Dátum: 13 jún 08, 10:43:46 »

Hidd el volna az egy trilógia is ^^".... Amúgy nincs mit Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #520 Dátum: 13 jún 08, 12:30:16 »

Egy szó, mint száz, az illető csak a billentyűzetét veri szét azzal, ha idejön pampogni, mert fáj a lelkének az, hogy a naruto-kun is visz egy animét.. Nem pampogni kéne, hanem gyorsabb, minőségibb munkát kiadni, mint mi.. A nézők előbb utóbb úgyis azt a feliratot fogják szedni, ami nekik jobban tetszik...
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #521 Dátum: 13 jún 08, 12:45:41 »

Épp emiatt nem értem ezt az egészt.
Ha már 3 különböző csapat fordítja ugyanazt az animét, de még 3 később elkezdi, akkor mivan?! A rajongók tényleg azt fogják használni amelyik jobb. Mindegy akkor, hogy most 3-an vagy 100-an dolgoznak ugyanazon.
(a számokat hasraütésszerűen írtam, a valósággal bárminemű hasonlóság csak a véletlen műve Pojén)
Naplózva

....................................................................................................................
rosarioxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #522 Dátum: 13 jún 08, 13:24:34 »

Amnael a levelet megkaptam nem tudom, hogy sikerült-e elküldenem, párszor pedig próbálkozni Nevet
Már kibeszéltük, de tény, hogy semmi értelme az egésznek, mert ugye nem ők fogják megszabni egy-egy embernek mit fordítson és ha elég jónak érzi a munkáját vagy pedig megakarja osztani másokkal felrakja az elvileg szabadságot nyújtó internetre. Jönnek azzal mert felkapott anime meg minden kell a nézettség én pedig azt mondom kel is. Jól esik az embernek ha letöltik a munkáját, sőt ha megköszönik még jobb, főleg ha az ember olyat választ ki ami még saját magának is tetszik.
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #523 Dátum: 14 jan 03, 21:41:15 »

Egy nagyon szép, igényes oldal, látszik hogy szívetek-lelketek beleadjátok a szerkesztésébe. Gratulálok! ^^
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #524 Dátum: 14 jan 04, 00:11:02 »

Köszönjük szépen a kedves szavakat Mosolyog
Reméljük, örömödet leled a munkánkban.
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 33 34 [35]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!