24 ápr 29, 12:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a Magyar Naruto-Kun Website?
A legjobb!!! - 260 (70.3%)
Egész jó lett - 70 (18.9%)
Tűrhető - 12 (3.2%)
Van még mit változtatni - 19 (5.1%)
Nem tetszik - 9 (2.4%)
Összes szavazó: 362

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Naruto-Kun Csoport?  (Megtekintve 117167 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #495 Dátum: 11 okt 11, 07:42:47 »

Régebben volt tervben, de mostanában nem tervezzük.
Naplózva
scoobydoo8
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #496 Dátum: 11 okt 25, 13:39:02 »

Nagyon Király!!! Nevet Nevet Nevet

Találtam egy nektek való oldalt:

http://www.keiichianimeforever.com/forfans/naruto/fontcreator.html

üdv


Naplózva
jashinista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



WWW
« Válasz #497 Dátum: 11 nov 04, 14:44:59 »

imádom ezt az oldalt  Yóóóó   Pirul
hála nektek "végig" olvashattam a naruto mangát és minden héten kuksolom hogy mikor jön a kövi.fejezet
mondjuk még új vagyok itt a fórumon de naon tetszik.... Nyelvesít
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #498 Dátum: 11 dec 12, 03:29:19 »

Azok után ami az előző pár oldalon folyt a viccetek következményeként azt kell mondjam, hogy nagyon tetszik.

Az első pár hónapban azt hittem az Animeet-ből nem lesz semmi, mert elég döcögősen indult, de amit Zoé és Zemori-san ("Mert a tisztelet kijár.") ott alkot, az valami csodás és nem, szerintem most nem túlzok.
Nagyon tetszenek a cikkek, mesék, receptek, minden egyéb.
A nagy részüket ki is próbálom és nagyon élvezetes, ha van hozzá elég türelmem, hogy megcsináljam. Nevet

Igazából a többi oldal is szép, de mondjuk ott jobban hiányolom az érdekességeket, mint például: interjúk, háttérsztorik, szereplők bemutatása.
Hiszen, ha már tematikus oldal, akkor ilyesmire jobban kiterjedhetne, mint például régebben a Naruto-Kun-on volt egy nagyon hosszú és részletes ninja felszerelések/fegyverek rész, az nagyon tetszett, úgy lenne szép, ha mindenhol ilyen lenne. (Habár az említett lista is eltűnt, lehet valamelyik költözés során, ezt nem tudom.)

Azt hiszem az lenne az egész pontos megfogalmazás, ha azt mondanám, hogy a kvázi nagy sokk és meglepetésként ható nyitás óta egy kissé mintha lelassult volna a tempó, de ez lehet, hogy csak a fentebb említett meglepetés miatt látszik így, úgyhogy valószínűleg inkább csak el vagyok kényeztetve. Mosolyog

Egyébként gratulálok a lassacskán 100.000-hez, de azért nem kicsit sejtet valami kis komiszságot, hogy az öt új oldal közül a Huntai-ra regisztráltak a legtöbben.  Faceg

Ennyi voltam, jó szerencsét!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zoe18
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 906


Vörös Oroszlán ^^


« Válasz #499 Dátum: 11 dec 13, 18:49:01 »

Nagyon köszönjük Heo!
Mosolyt csalt az arcomra, amit írtál Mosolyog  Ilyenkor mindig boldog vagyok, hogy amit csinálunk, az nektek is tetszik! Ez egy olyan pozitív visszajelzés, aminek nagyon nagyon de nagyon örülünk! Igyekszünk a közeljövőben is mindig érdekes és új témákkal gazdagítani minden animést, és persze jó magunkat is, hiszen ebből mi is rengeteget tanulunk Mosolyog

Naplózva

Itt valami error van.....  Nevet

A személyes szolgám és házi kedvencem: Samdav <3
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #500 Dátum: 11 dec 26, 01:17:08 »

Lehet tényleg kellene egy kis háttérszín ide, de egyébként, jó ötlet volt, hogy csoport lettetek, az oldalak szépek, átlátható minden. A zsé a domainokra, ahogy mondják, az már egyéni szoc problémátok. Sok sikert a továbbiakban is! Mosolyog
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #501 Dátum: 11 dec 28, 10:53:04 »

Ahogy heo-kun is mondta, ezek a részletek nekem is bejönnek/bejönnének
mint a ninjafelszerelés, meg ami tetszett az a jutsuk listája (egyedül azt sajnáltam, hogy nincs meg hozzá a "magyar megfelelője" meg hogy mire képes.) persze ez jó sok munka lenne, nem is várom el, hiszen itt azért kemény munkák folynak fordítás ügyileg. Lustaságom ellenére regeltem az Animeet-re is, majd körülnézek. Receptek? Ohh My God hol? az Animeet oldalon vagy a fórumon? Ha a fórumon akkor tudom hol van, ha az Animeet oldalon akkor majd nekiállok keresni ikszdé köszönjük a munkátokat Mosolyog
Naplózva

adtewa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #502 Dátum: 12 jan 13, 17:12:09 »

Nagyon jó ez a weblap gratulálok.
Nem tudom, hogy hova kell írni fícsör kéréseket, úgyhogy megteszem itt.
Jó lenne ha a letöltések mellé (most éppen az Egy akatsukis életét nézem) oda lenne írva, hogy mikor jött ki, mert nem emlékszem melyiket láttam utoljára.

Köszi:
Ádám
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #503 Dátum: 12 ápr 05, 13:43:44 »

Ha egy 10ig terjedő skálán kéne osztályoznom a Naruto-Kun Csoportot tőlem 100at kapna Nyelvesít Mosolyog nagyon jó munkát végeztek!!! :3
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #504 Dátum: 12 ápr 05, 13:50:23 »

Most volt elsején 1 éves, nem? Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #505 Dátum: 12 ápr 05, 15:21:18 »

Köszönjük szépen. Nevet

Maga a csoport január 9-én volt 1 éves, de maga a Naruto-Kun az idén decemberben lesz (már ha lesz xD) 6 éves. =)
Naplózva
robcsi22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 7


Ninja


« Válasz #506 Dátum: 12 ápr 06, 15:45:48 »

Szerintem egy nagyon igényes, szuper-jó minőségű letöltésekkel rendelkező oldal. Mosolyog Gyors fordítás, igényes munka. Le a kalappal, csak így tovább!
Naplózva

"Ami nem öl meg, az csak megerősít!" Nyelvesít
rosarioxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #507 Dátum: 13 jún 06, 13:49:22 »

Sziasztok!
Nem értem ezt az "fansub-etikettet". Két dolog miatt is:
1. Én úgy tudom, hogy a fordítónak megvan a joga ahhoz, hogy saját belátása szerint lefordítson bármit és azt közzétenni  az interneten.
2. Hobbiként emlegetik az okosak akkor mégis minek kell szabályokat létrehozni?? Elvégre ez nem valami labdajáték vagy akármilyen sport, hogy szabályokat kell hozni, amik növelik a játék élményét.
Egyszerű szerintem eme képlet: A régi nagy csapatok nem akarnak konkurenciát, valamint ti a 3 nagy csapat közül az egyik mivel nem fogadtátok el, ezért le akarnak titeket járatni. Ma épp olvastam a anime közönség közös "orgánumán", hogy egy bizonyos csapatnak nem tetszik, hogy belevágtatok egy animébe. Fogtam is a fejem és nem tudtam mihez kezdjek mert tagja vagyok egy csapatnak akik elfogadták mindezt. És mit add Isten feljövök ide és megnéztem annak a bizonyos animének a fórum üzeneteit, amit kár volt mert még jobban felidegesített.
Egy szó mint száz: Sok sikert a továbbiakban!! Mosolyog Ne érdekeljen titeket mások véleménye, legalább ti bennetek még van tartás és elég kitartás, hogy azt fordítsatok amit csak akartok.
Üdv: a legrosszabb anime fan egy indás feltöltő!! Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #508 Dátum: 13 jún 06, 14:17:28 »

Szia,

Először is gratula, hogy úgy sikerült leírni a hozzászólásodat, hogy nem volt teli reklámmal és mocskolódással, ritka az ilyen. Nevet
(Mondjuk zárójelben emiatt nem is nagyon értettem először, hogy mire gondoltál, mert nem szoktunk más animés oldalakat nézegetni aztán második olvasatra nagyjából körvonalazódott a dolog, hogy mi is lehet, de jobb megmaradni abban a tudatban, hogy biztosan nem tudom hogy már megint mi van. Nevet)

Minket már évek óta próbálnak lejáratni ilyen-olyan indokokkal, és megy a felesleges feszültségkeltés, de hát nem igazán érdekel ez bennünket. Nem célunk a mások által indokolatlanul generált feszültség fenntartása, és továbbra sem képzi semmilyen vita tárgyát, hogy mire használjuk fel - fizetség nélkül, a saját weboldalunkon - a saját szabadidőnket és ez így is fog maradni. Mindenki azt csinál a szabadidejében amit akar, az szép is lenne ha valaki megmondaná, körbe is röhögném. Nevet
Naplózva
rosarioxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #509 Dátum: 13 jún 06, 14:56:49 »

Elsőnek is azt hittem nem fogjátok megérteni; nem szeretem más munkáját ócsárolni sem a tiéteket sem másokét, épp emiatt próbáltam valahol hangot adni a gondolataimnak.
Mint mondtam felesleges mások véleményere adni, mert ez két indokból ered: félnek, hogy csökken a nézettség vagy pedig nem bíznak saját magukban. Hobbi ez nem pedig egy életre-halálra szóló harc, ha elmegy a fordítás miatt a kedvük mert egy másik csapat belekezd ugyanabba a projektbe akkor nem hobbiként fogták fel az egészet. Láttam már én olyat is, hogy a nagyobb csapatok tönkretettek egy épp kialakuló, minőségi munkát végző kis fordítói csapatot mert belekezdtek ugyanabba a szezonos animébe.
A másik meg, hogy ti általában srt formátumban készítitek a feliratokat ami egyáltalán nem baj mert minőségi munkát végeztek és elvégre nem a külcsín a legfontosabb. Én azt mondom, hogy bújjanak el a csiri-biri felirataik mögött. Igaz az elején azt mondtam, hogy nem szeretem más munkáját ócsárolni, de azért tényleg ez már undorító, hogy ilyen tizedleges dolgokba is beletudnak kötni.
Az már a jéghegy csúcsa, hogy ide is eltudnak jutni álnéven és a fórumban leírják  kiadós, unalmas és nem utolsósorban felesleges véleményeiket, holmi etikettre hivatkozva ami eleve is a XIX. századi magyar cenzúra rendszer modern kori változata. Csak itt nem betiltják a dolgokat- pedig azt tennék - hanem nemes egyszerűséggel, mintha nekik lenne igazuk és lenne hozzá joguk igazságot szolgáltatnak azzal, hogy feszültséget teremtenek, stressz alá helyezik a fordítókat. Lehet titeket nem érdekel más véleménye, ami érthető is, de vannak emberek akik egyszerűen megijednek, nem akarnak többé a fordítással foglalkozni, pedig lehet, hogy sokkal jobb munkát végezne mint egy két szupercsapat öt-hat emberre.
A másik dolog meg ami szintúgy ehhez az "etiketthez" társul (tudom lerágott csont, de én ma ismerkedtem meg vele mélyrehatóan): hogy veszi pár ember ahhoz a jogot, hogy több ezer ember helyett dönt ilyesmiről??? Szerintem ez épp úgy tartozik ránk "élősködökre" akik minden héten várják a fordításokat, mint ahogy rátok akik teljesítitek is eme kérésünket. Elvégre mi is támogatunk titeket valamilyen módon, ösztönzünk, ha hibát találunk szólunk és ha egy kis anyagi támogatás kell abban is segít aki tudd. Épp ezek miatt kellene egy szavazást tartani amibe az animés közönség minden tagja részt tudna venni, nem pedig eldugni egy olyan topicba amit nem látogat már vagy 2 éve 20-30 ember, legalábbis én úgy vettem észre a hozzászólások alapján. Ahol az okosnak jelölt, kulturált R-kutya mindenkit próbál kioktatni, de a kérdésekre amikre nem akar válaszolni vagy nem tud azt úgy körbeírja, hogy az olyan lusta emberektől mint én elveszik még a kedvet is, hogy véleményt formáljon. Vagy pedig ha sikerül is egyből lecsapnak a talpnyalók a vesszőnyalábbal a két consul szavára és eldiktálnak engem hülyének, aki csak bolondériákat mond.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 14:58:57 írta rosarioxxx » Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!