24 máj 01, 16:41:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik Animének szúrták el legjobban a magyar szinkronját? És miért?
Bleach - 43 (10.8%)
Naruto - 189 (47.3%)
Kiddy Grade - 0 (0%)
Full Metal Panic/Fumoffu? - 2 (0.5%)
Yu Yu Hakhuso - 5 (1.3%)
Tokyo Mew Mew - 4 (1%)
Inuyasha - 3 (0.8%)
Honey and Clover (Méz és lóhere) - 2 (0.5%)
Full Metal Alchemist + movie - 2 (0.5%)
Death Note - 18 (4.5%)
Blood + - 7 (1.8%)
Salior Moon - 10 (2.5%)
Dragon Ball - 13 (3.3%)
Kaleido Star - 1 (0.3%)
Digimon /all sorozat/ - 33 (8.3%)
Blue Gender + movie - 0 (0%)
Yu-gi-oh + GX - 7 (1.8%)
Trigun - 5 (1.3%)
Slayers /minden sorozat/ - 6 (1.5%)
F-zero - 7 (1.8%)
Shaman king (Sámán Király) - 10 (2.5%)
Cowboy bepop - 0 (0%)
DICE - 3 (0.8%)
Egy régebbi anime - 7 (1.8%)
Kommentelni fogom - 8 (2%)
Ghost in The Shell - 2 (0.5%)
Soul Eater - 9 (2.3%)
Detective Conan - 1 (0.3%)
Dinosaur King - 1 (0.3%)
Nodame Cantabile - 0 (0%)
NANA - 1 (0.3%)
Chrno Crusade - 1 (0.3%)
Összes szavazó: 268

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik Anime sorozatnak szúrták el legjobban a magyar szinkronját  (Megtekintve 38641 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #120 Dátum: 10 jún 28, 20:05:48 »

Én megértelek Habbobitas én is imádom a magyar szinkront  Nyelvesít vagyis a hangokat  Gondolkozik
de tényleg lemondasz emiatt mindenről? :O nem érdekel a Naruto folytatása sem?  Ohh My God
De lehet hogy csak nagyon kicsi vagy és még nem értél meg rá >.<
Hány éves vagy?  Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #121 Dátum: 10 jún 28, 20:28:06 »

Amúgy szerintem ebbe a szavazásba fölösleges volt belevenni a Narutot mert úgyis azt látták a legtöbben szerintem magyarul és Japánul is, szal szerintem az a felsorolt Animék felét volt aki nem is láta magyarul (nekünk pl nincs animaxunk).

Szerintem a leg katasztrófálisabb szinkronja a Death Note nak van, olyan szinten SZAR a szinkronhang választás, hogy amikor a tesómnak mutattam ő is csak röhögött.
-Szerintem a Naruto ilyen téren nem vészes, jó kicsit gagyi meg sok a cenzúra de simán elmegy egy gyenge közepesnek.

Ellenben a Yu yu Hakusho magyar szinkronja veri az eredetit, ha minden szinkron olyan szinvonalas lenne öröm lenne magyarul animét nézni.
Naplózva

Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #122 Dátum: 10 jún 29, 21:57:01 »

Yuu Yuu Hakushot egyik nap elcsíptem az Animaxszon. A szinkronhangok kiválasztása nekem is tetszik, viszont a szöveg sokszor nem egyezett a szájmozgással, volt amikor a szereplő szája csukva volt és még mindig beszélt, meg olyan is amikor elfogyott a szöveg és csak tátogott. Nagyon bosszantó.

Death Note: Kira nem tetszett és a másik kedvenc szereplőm Mikami hangja sem. Near-nak jobb volt a női hang, kár volt lecserélni. A magyar L jobban tetszik, mint a japán és Macuda, Jagami rendörfőnök hangját is eltalálták. Közepes, de sokat ront az élvezhetőségen a főszereplő hangválasztása.
Naplózva
Habbobitas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #123 Dátum: 10 jún 30, 06:50:49 »

Valaki mindig kitörli a hozzászólásaimat?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #124 Dátum: 10 jún 30, 08:49:40 »

Én törlöm ki mindig a hozzászólásaidat, mert rendszeresen szabálytalanok. Olvasd el kérlek a Fórumszabályzatot!

Moderátor
Naplózva
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #125 Dátum: 10 júl 06, 12:12:07 »

Naruto...Most oké, vannak hangok amiket jól eltaláltak pl Lee, Gai vagy Tsunade (meg szerintem Narutoé is elég jó) de van egy pár ami nagyon nem jön be. Mostanában hogy Japánul nézem a Narutot, már totál megszoktam azokat a hangokat, és most tök fura volt a Naruto egy régi ismétlését nézni. Mert Naruto, Gara és Sakura hangjára emlékeztem, de Shikamaru elég bizarr volt.

Én igazából feliratosan és szinkronosan is szeretem a Narutot nézni. Mert pl ha szinkronosan nézed akkor nem kell az olvasásra figyelni, de mégis inkább a feliratozást választom. Úgy néztem meg a többi részt a Narutóbol, mert emezek még nem szinkronizálták le. Pontosan
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #126 Dátum: 10 okt 02, 15:12:18 »

Őszintén szólva, nemhogy magyarul, de még japánul se láttam ezeknek az animéknek egy részét. Van, amit csak magyarul vagy fordítva, de most nem ez a lényeg. Mosolyog Én, személy szerint a Bleach-re és a Naruto-ra szavaztam. Mindkettőben van kettő-három nagyon jó szinkron, de sajnos a többi rémes. Igaz a Naruto-nál az se mindegy, hogy az animax-es vagy a jetix-es az összehasonlítás alapja. Szerintem például Kakashi hangja elég jó, ahogy Kankuro-é se olyan rossz. De, Naruto-nak az animax-es szinkronja borzalmas, ahogy Gaara-é is(nekem Gaara jetix-es szinkronja nagyon tetszett  Szeretet ). A magyar Bleach szinkron. A főszereplőjéről inkább nem mondok semmit, Kurotsuchi Mayuri nagy kedvencem, így lehet elfogult vagyok, de az övé, nagyon nagyon nagyon rossz. DX Jamamoto-é is lehetett volna jobb, és Urahara második hangja egyszerűen szörnyű. Kenpachi( Szeretet bow ) magyar hangja viszont nagyon tetszik, ahogy Kyouraku-é is(bár most nem tudom ki van....).
Na jó, bevallom nem csak kettő-három magyar hang tetszik, de azt is el kell ismernem, hogy rengeteg borzalmas van.
Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Üdv.: Kankuro Gaara
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #127 Dátum: 10 okt 31, 19:20:40 »

én ezeket az animaxen szoktam nézni jobb híján, v neten, mondjuk ennyi erővel az összes animaxes szinkront bejelölhetném...
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #128 Dátum: 11 máj 10, 00:05:02 »

Szerintem, azért Naruto, mert igaz, már az animax javított ezen problémán, de nekem csak a naruto szinkron hangjával volt gondom. Az a vinyogó hang, falra másztam tőle, szerencsére már más szinkronja van. Talán még Tsunade, aminek kicsit gyengébb a szinkronja, de mind1.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #129 Dátum: 11 szep 24, 17:52:49 »

Ha már Naruto és szinkron: most, hogy megcsinálták az utolsó évadot... lehetséges lenne, hogy a Shippuudent is szinkronizálják??? *horrorhorrorhorror*
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #130 Dátum: 11 szep 24, 19:46:03 »

A Narutoé a legbénább a felsoroltak közül.Bár vannak amelykek jol elvannak találva,de vannak amik rémesek.Ilyen például Shino hangja.
A Legjobban pedig a Death Note és a Soul Eater szinkronja tetszett.Bár japánul egy részt sem láttam belőlük,de nemis bánom,mert tökéletesen megvagyok elégedve a magyarral.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #131 Dátum: 12 jan 16, 21:21:41 »

feradraco: csiripelték a madarak  Gondolkozik http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=94.3510 az utolsó pár oldal...

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
DeiGaara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 26



« Válasz #132 Dátum: 12 máj 31, 18:25:31 »

A Narutonak szerintem eléggé rossz a szinkronja, persze van  néhány szereplő akinek jó. De ami legjobban idegesít a magyar szinkromban hogy a Sasuke-t SZASZUKE-nek ejtik amikor szaszkének kellene... Lehánylak   A többi anime szinkronhangját nem hallottam(szerencsére  Nevet)
Naplózva

Fogd be, vagy MEGÖLLEK!
A robbantás...MŰVÉSZET!
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #133 Dátum: 12 jún 15, 14:50:45 »

Narutora szavazok, annak a legsz*rabb a szinkronja, ezért jobb is japán hanggal.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Spof86
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


« Válasz #134 Dátum: 12 aug 02, 23:21:52 »

Olyan nincs, hogy melyik nem...? Gondolkozik
Nem trollkodás csak a japánhoz egyik sem ér fel... deeeee égmeeeeeeetsző holdaagggyaaaarrrrrr és hasonlók...

De szerintem nem sokan vannak így vele mint én.
Mert ha magyarok vagyunk-> magyarul is hallgassunk egy animét. Mert úgy nem olyan jó..... és úgy lehet közben valamit csinálni.

Remélem látszik, hogy nem trollkodásnak szántam. Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!