24 jún 13, 15:06:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 303608 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1275 Dátum: 14 márc 21, 15:38:59 »

Végig néztem a videót és most megyek rágyújtok  Mosolyog
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1276 Dátum: 14 márc 21, 15:41:04 »

Bízok egy hasonló, szebb jövőben néked. Nyelvesít Majd keress fel, mert szeretném én azt látni. Nevetni akarok. Bár ha lábra tudsz majd állni addigra.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1277 Dátum: 14 márc 21, 15:42:39 »

Téged meg remélem elvisznek az ufók és kiszondázzák a végbeled.

Faszom kivan már az önjelölt prófétákkal. Ha nem dohányzol az a te dolgod de ne akard megváltani a világot.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1278 Dátum: 14 márc 21, 15:43:54 »

Ki akarja megváltani? Csak rossz látni az emberi hülyeséget és tudatlanságot.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1279 Dátum: 14 márc 21, 15:44:27 »


De maga a túlzott mennyiségű cigi vagy alkohol egy dolgot jelent: ritka gyönge jellem. Ha valakinek erre van szüksége ahhoz, hogy boldog legyen, elégedett, ott komoly gondok vannak.

Ez egy annyira téves következtetés és mégis mindenki bekajálja és tanult szövegként magyarázza, egyáltalán nem azért károsítják magukat hogy boldogok legyenek.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1280 Dátum: 14 márc 21, 15:46:34 »

"Ez egy annyira téves következtetés és mégis mindenki bekajálja és tanult szövegként magyarázza, egyáltalán nem azért károsítják magukat hogy boldogok legyenek."

Látom nem fogod fel az összefüggést. Nem lepődöm meg. De így van, sokan ezért kezdik el. Elég sok cigis és piás él a közelemben, van aki a társaság miatt megy bele, van aki családi okok, őt ért tragédiák miatt és még számos más miatt. De ez akkor is egyre vall: gyönge jellem. Semmi más... az meg hogy te hogy látod, nem érdekel. Számomra ezt jelenti, dot.

Továbbá megjegyeztem, hogy van egy határ, ami még nem tartozik ezek alá, és elmegy, nem tartom gáznak. De a függők nagyon is gyöngék.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 15:48:36 írta Ms. Trager » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1281 Dátum: 14 márc 21, 15:49:06 »

Remélem nem a dohányzásra céloztál, mint emberi hülyeség/tudatlanság. Mert az úgy elég érdekes lenne. De erről a témáról is napokig lehetne "vitatkozni" eredménytelenül. Aki dohányzik dohányzik, aki meg nem az nem. Ennyire egyszerű. Nem kell mindig az ellentábort fikázni. Egyéni dolog ki mit csinál magával...

Szóval aki tök boldog, gondtalan és erős jelleme van nem is dohányzik? Érdekes.

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1282 Dátum: 14 márc 21, 15:50:17 »

Látom Viir a te agyad se képes tovább bontani a dolgokat. Atya ég... hogy lezüllött ez a hely azóta. Semmi sem a régi. Igaza volt...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 15:50:50 írta Ms. Trager » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1283 Dátum: 14 márc 21, 15:53:22 »

Legalább én nem lelem örömöm egy 50-60 éves tüdőrákos ember szenvedésében és nem nevetem ki, csak azért " mert én megmondtam "  kacsint

Bízok egy hasonló, szebb jövőben néked. Nyelvesít Majd keress fel, mert szeretném én azt látni. Nevetni akarok. Bár ha lábra tudsz majd állni addigra.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1284 Dátum: 14 márc 21, 15:54:26 »

Gyenge jellem az, aki nem tud önerőből leszokni a cigiről. Pia, drog aláírom más kategória. De csak azért, mert vki dohányzik vagy iszik még nem gyenge jellem. Én is dohányoztam 10 évig, egyik napról a másikra letettem és semmi bajom sincs.

Igaza volt...


Ki a titokzatos Ő?
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1285 Dátum: 14 márc 21, 15:55:34 »

Én ilyen vagyok Lew, fogadd el. Pirul Az én örömöm másban rejlik és... abból van bőven úgy látom.

 Én is elfogadlak, akár tetszik akár nem, akármit írok, tudom hogy tőlem nem fog megváltozni a világ, hanem nekem kellene másképp állnom hozzá. Máshogy nem lehet hozzá állni. Hümm-hümm

Ki a titokzatos Ő?
Nem szeretném leírni, mert eléggé beépült a közösségbe jó pár éve, nem szeretném ha gondot okozna neki a dolog, vagy tönkre mennének az itteni kapcsolatai emiatt a kijelentése miatt. Természetesen nem igazán nézi pont ezt a témát, de egy szomszédosban aktív. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 15:56:05 írta Ms. Trager » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1286 Dátum: 14 márc 21, 15:59:00 »

Szerintem itt nem az én agyammal van a probléma. Úgyhogy megköszönném, ha nem ezek alapján szólnál be így a másiknak, mert az is csak téged jellemez. Felfogom amit írsz, de nem tudom pontosan hova tenni. Nekem is rengeteg olyan ember van a közelemben, aki dohányzik és/vagy iszik.
És igen, az a gyenge aki nem tudja letenni pedig gond nélkül megtehetné. Nekem is volt egy olyan időszakom, amikor túlságosan is sokat bagóztam, de kinőttem belőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 16:00:09 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1287 Dátum: 14 márc 21, 16:00:11 »

Ha értenéd Viir, nem ezt írtad volna, mert a kommented gyökerestől húzta keresztbe azt, miszerint érted azt is, amit nem írtam le, de a témához kapcsolódik.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 16:03:00 írta Ms. Trager » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1288 Dátum: 14 márc 21, 16:05:04 »

Csak egy tipp: Attól nem tűnsz okosabbnak hogy, úgy írsz mint egy szabad bölcsész kacsint
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1289 Dátum: 14 márc 21, 16:06:09 »

Pedig nem erőltetem Lew. Inkább tapasztalat, mint internetről és tévéből szívott és bemagolt "okosságok".

De te sem, hogy a vesszőt még mindig nem teszed jó helyre.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!