24 szep 28, 04:13:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320249 alkalommal)
0 Felhasználó és 87 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #960 Dátum: 11 máj 20, 21:13:45 »

Eltaláltad... én mostanában folyton dohányt árulok az osztálytársaknak, áron felül persze.... legyen hasznom... De MÉG NEM VAGYOK DÍLER csak a NEM retardáltaknak adok el.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 12:43:29 írta Manesz » Naplózva


rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #961 Dátum: 11 máj 21, 19:40:57 »

Figyelj,énse aztmondom,hogy menőség. De a mai világgal ezvan! Legyél valaki,mily szép gondolat. De szerintem,teis tudod,hogy azért kezd el 14 évesen cigizni/drogozni,hogy LEGYEN VALAKI ebben a hülye világban. Mármint a többi kis 14 éves szemében

Nem attól leszel valaki, hogy cigizel, vagy akármi mást csinálsz...
Attól leszel valaki, ha tanulsz, ha mást nem is, de egy szakmát nem túl nehéz összehozni, szerintem.
És ha "a többi kis 14 éves" szemében senki vagyok amiatt, hogy nem cigizek, vagy akármi mást nem csinálok, akkor nem barátkozom azokkal, hanem keresek olyanokat, akik nem azért tartanak a barátjuknak, hogy velük tartsak a hülyeségükben. Mert sajna sok tini azért cigizik, hogy egy adott klikk szemében, akik közé tartozni akar, jó színben tűnjön fel.

Amúgy egyszer én is kipróbáltam a pipát, nekem nem jött be annyira... de hát kinek mi!  Nevet
Viszont van egy vicces, pipás sztorim: Nagybátyám, amikor megismerkedett nagynénémmel -aki mellesleg antidohányos- cigizett. Nagynéném viszont a sarkára állt, és azt mondta neki, hogy csak akkor megy hozzá feleségül, ha leszokik a cigiről. Le is szokott... és átszokott a pipára...  ikszdé (És aztán arra hivatkozott, hogy csak a cigiről való leszokás állt az alkuban, de hál'Istennek, még mindig jól megvannak, pipával is.)
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #962 Dátum: 11 máj 23, 21:48:33 »

érdekes ez az egész én jó tanuló vagyok nem cigizek de nagyon jól esik néha elemnni a barátokkal(normális barátokkal nem "haverokkal") elmenni és ugy beülni valahva iszogatni bulizni. Ezt a stulist folytatom már 1.5 éve és a haverok csak néznek hogy hogy van az h szülők nem sejtenek ivászatból semmit amikor ők ha isznak akkor haza utra nem nagoyn emlékeznek. Egyszerü csak normálisan kel csinálni és kész nem tudom 14 éves korban mért menő hogy olyan részegek hogy a fallal beszélgetnek és észre se veszik hogy a cigijük nincs meggyujtva. Kiváncsi leszek rájuk 10. év mulva Nevet
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #963 Dátum: 11 máj 23, 21:57:26 »

Detox az alagsor smirksweat Mellette a hullaház... Faceg
Naplózva


bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #964 Dátum: 11 máj 25, 13:44:47 »

rájöttem, hogy mi az én káros szenvedélyem >.<
az, hogyha unatkozok, neki állok enni és nem bírom abba hagyni -.-"
valami tipp?
csak mert így is van rajtam kb 5 kg felesleg és idegesítő...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #965 Dátum: 11 máj 25, 21:48:29 »

CS 1.6 Modern Warfare 2

Ha a H billentyűt lenyomod őrültködhetsz.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #966 Dátum: 11 máj 28, 23:04:19 »


Figyelj,énse aztmondom,hogy menőség. De a mai világgal ezvan! Legyél valaki,mily szép gondolat. De szerintem,teis tudod,hogy azért kezd el 14 évesen cigizni/drogozni,hogy LEGYEN VALAKI ebben a hülye világban. Mármint a többi kis 14 éves szemében

Hehe, erről még az általános iskola jut eszembe. Én Általános iskola és gimibe jártam, így egybe volt, és a mi osztályunk mellett volt a WC. 8. félévben jött egy új srác, az a "megmondom a tutit" fiú volt. Ő elkezdett cigizni a gimisekkel a mosdóban, erre hirtelen a fél osztályom követte őt a mosdóba és már mindenki dohányzott...

rájöttem, hogy mi az én káros szenvedélyem >.<
az, hogyha unatkozok, neki állok enni és nem bírom abba hagyni -.-"
valami tipp?
csak mert így is van rajtam kb 5 kg felesleg és idegesítő...

A letöbb ember így van ezzel, így foglalja le magát. Mivel már totálisan semmit sem tudsz magaddal kezdeni ezért elkezdesz enni. Most mondhatnám hogy ne unatkozz, de hülyeség lenne. Mosolyog Egyszerűen légy észnél, tud mikor vagy éhes és csak akkor egyél. Ne törődj azzal hogy a fejed megzavar ilyenkor.
Naplózva


Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #967 Dátum: 11 máj 29, 08:12:21 »

én nekem is csak ezért van 20 gyilkolászós játék a gépen... (Tesóm megjegyezte mikor már 2000/1 volt a K/D arány CS1.6-ban (felváltva játszottunk -halálonként csere- expert botok ellen) hogy kezd unatkozni... ő kezdte a sort egyszer meghalt utána irtottam a botokat)
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #968 Dátum: 11 jún 05, 15:15:02 »

Engem nem érintenek a szenvedélyek, mert sajnos, mindenbe belekezdek, azután nagyon hamar megunom, ha nem vagyok rákényszerülve. És ez hobbikkal is így van. Azért szünetel most a rajz és a játékok is. Ilyenkor váltok vmi másra, most pl animét nézek.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #969 Dátum: 11 jún 05, 15:27:12 »

Nem a szenvedélyekről van szó, hanem a káros szenvedélyekről!  kacsint A hobbi nem az!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #970 Dátum: 11 jún 05, 15:44:46 »

Hobbifüggő... Hobbi is lehet káros szenvedély. Mi van, ha szeretek levágott macskafejet dobálni az autópályán... Elég káros hobbi nem? Nah jó ez nem igaz... (nem az autópályán csinálom)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #971 Dátum: 11 jún 05, 16:14:10 »

Káros szenvedély az, ami rád káros.
Ami másra nézve káros, azt úgy hívják, hogy bűn.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #972 Dátum: 11 júl 11, 10:17:41 »

    Engem meglehetősen szomorúvá tesz,hogy a velem egykorúakat a saját (és időnként mások) érdekei nem izgatják,s csak mert ha azt mondanák nekik,ugorjanak a kútba,megtennék,ugyanezen alapon kezdenek el sokan dohányozni,inni netalán drogozni is.  Szomorú

   Borzasztóan lehangoló dolog,pedig mostanában mindenhol az megy,mennyire ártalmas az ilyesmi,főleg a fejlődő  szervezetre.De ki tud ezeknek parancsolni? Már önmagában a szülőnek milyen szörnyű érzés lehet,ha  látja milyen irányba "fejlődik" a gyermeke,az meg végképp borzalmas,hogy nem tud segíteni. Szomorú

  Nekem is volt két osztálytársam,akik minden reggelüket azzal kezdték,hogy elszívtak egy cigit,majd még egyet suli előtt.Persze a tanárok is tudták róluk,hiszen a szag mindent elárul... >.<# De ők sem tudnak mit tenni,hiába mondják,mért nem jó,utána folyton azt hallom, hogy EZ meg AZ megint pofázott. Neeem És engem is ez bánt a leginkább,hogy hiába mondom meg nekik,nem kellene ezt csinálni,csak azért mert így MEGMUTATOD TE VAGY A KIRÁLY.Tök mindegy,az én szavam annyit ér,mint erdőtűzben egy pohár víz. >.<#

   Egyik órán erről beszélgettünk a rajztanárral,és kérte,mondjuk el a véleményünket.Csak én mertem megszólalni,tekintve,hogy a többieket nem igazán izgatja,más mit csinál (és ez is elég nagy baj,mert ebből is látszik,a mai világban mennyire nem törődünk másokkal)vagy inkább attól félnek,hogy megutálják őket azért mert ki merik nyitni a szájukat. Szomorú
   Nos én sose voltam bálványa senkinek,sőt kimondottan nem kedveltek,pont azért,mert sok mindenbe bele akartam szólni.Így nem volt mit veszítsek, és megint kimondtam amit akartam. A mondandómban pedig benne volt,a "Tudom,hogy vannak egyesek akik". Na ez a legnagyszájúbb menő csajnál ki verte a biztosítékot,és óra után jól letolt azért,amiért képes voltam célozgatni "Rájuk" de nyomatékosítva, KONKRÉTAN rájuk.Holott én is tudtam,mások is tudták,hogy ilyesmiről szó se volt!Sőt furcsa mód,az értelmesebbik tábor még meg is dicsért,amiért fel mertem szólalni.
De persze szokás szerint az,akihez címeztem,mit se hallott  ebből.

Mi lenne ha egyszer végre hallgatnának másokra,és nem a saját fejük után mennének?Mért kell ilyen nehéz legyen ez a korszak?Igaz,ilyenkor még mindenki a saját útját keresi,de attól még nem lenne muszáj valaminek a rabságába esni.
És nincs kizárva,felnőtt fejjel majd megbánják ezt.Akkor talán eszükbe jut,miért beszéltünk annak idején annyit.Lehet szörnyen naiv vagyok,de egyszerűen csak azt szeretném,ha minden jobb volna.Itt is elkezdődhetne.

Persze nem azt mondom,hogy semmit se szabad kipróbálni,csak ne veszítsük el a fejünket.
Én sem vagyok szent,csak épp próbálom felmérni a helyzetet. Én például kiskorom óta szeretem a sört.És szerintem 2-3 hetente egy deci nem annyira ártalmas,mintha minden hétvégén részegre csápolnám magam egy bárban.

Ezzel is azt akartam kifejezni,mindent lehet,csak ésszel kell belekezdeni.És sose szabad kifelejtenünk az önbecsülésünket.Aki hagyja magát manipulálni,az valahol megmutatkozik.Hogy testileg,vagy lelkileg,az már egyénektől függ.

Remélem,hogy az üzenetem eljut ahhoz aki elolvassa,a véleményétől pedig nem félek.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #973 Dátum: 11 júl 11, 10:29:45 »

Értem mit mondassz. Sajnos én kb 1.5 éve dohányzok. Tudom hogy nagyon káros de egyszerüen nem érdekel. Néha elgondolkodok rakta hogy kell ez nekem. Aztán mondom csak még 1 szál stb ... :S Hálistennek mostanában már max heti 1 dobozt szívok. Probálok leszokni de sajnos nehéz mert partyban mindig előkerül a cigi :S

Az szerintem nem feltétlenül olyan nagy baj ha havonta 1-2x az ember csunyán szétcsapja magát. A baj ott kezdődik ha minden hétvégén. Nem vagyok szent ittam már hányásig magam, de természetesen nem minden hétvégén fetrengek részegen az árokban.

Mindenesetre Luna-san örülök hogy vannak ilyen emberek mint te =)
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #974 Dátum: 11 júl 11, 14:01:34 »

Szomorú hír: Vége a rókamentes móka majdnem húsz éves szériájának. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!