24 szep 28, 00:16:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320083 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #945 Dátum: 11 máj 16, 21:28:58 »

Szerintem egy szenvedélyre rászokhatnál... Csillagozni a káromkodást smirksweat
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #946 Dátum: 11 máj 16, 22:32:09 »

mellékesen elárulom h a kék pall mall erősebb mint az ajnározott sárga pall mallod  de lényegtelen..
amúgy még mindig a szokásos kék multi Nevet vagy piros pall mall kedvfüggő. Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #947 Dátum: 11 máj 17, 11:28:49 »

Én még nem is láttam piros Pall Mallt!  Hmm?

Amúgy jah.. A kék kb kétszer olyan erős, mint a sárga...  Gondolkozik A piros milyen erős Klettuc? 10mg, 0.8mg, 10mg? Mert a kék ha jól vélekszem 7, 0.6, 7... A sárga meg olyan 4, 0.valamennyi, 4... Gondolkozik
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #948 Dátum: 11 máj 17, 14:32:18 »

Kajak erőseb?xD én azt hittem gyengébb na m1.. xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #949 Dátum: 11 máj 17, 16:25:26 »

Ha szívod, észre lehet venni! Mosolyog Tehát te vagy csak kocadohányos vagy, vagy hazudsz! Mosolyog A barna szofitól meg ha elszívsz fél dobozzal, kidobod a taccsot... Kúl
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #950 Dátum: 11 máj 17, 17:55:47 »

Nem az néha csak annyit éreztem h kicsit fáj a torkom mást nem.. oszt ezért gondoltam ezt... kajak fél doboztol???oO kikell probálnom xD
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #951 Dátum: 11 máj 17, 18:07:44 »

ha akarom fél doboz barna szofi most is mehet..

Akkor most, hogy is van ez?  Nevet
Amúgy nekem a zöld viceroy az, ami bevált, évek óta szívom...
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #952 Dátum: 11 máj 17, 18:42:30 »

Gaaaraa-Fan ezt ajánlom figyelmedbe:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=413.0
Különösen a I. bekezdés 1. pontja az érdekes!  Mosolyog
Idézem:
"1. Nem érdemes hazudni; mindig lesz aki okos és tudja az igazságot."

Különben én pont barna szofit szívok... Van hogy negyedóránként rágyújtok... És észre veszem, hogy ha gyenge cigit szívok! Mert az érzem, hogy gyenge... Attól nem leszel menő, ha 14 éves fejjel dohányzol...

Zöld Viceroy... Mentolos cigi... Asszem 1-szer szívtam... Egész tűrhetően mentolos.. Utálom a mentolos cigiket, de ez ízlett! Mosolyog
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #953 Dátum: 11 máj 17, 18:52:55 »

Gabesz,sajnos a mai világban ha 14 évesen nem vagy alkoholista,dohányos vagy épp díler,akkor senki nem vagy. Bizonyítja ezt öcsém. Semmit nem csinál,és kb  nincs egy rendes barátja..

Káros szenvedélyem meg az,hogy túl sokat beszélek. Persze ez a fórumon nemnagyon látszik Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #954 Dátum: 11 máj 18, 22:47:38 »

Hát én mindig váltogatom milyen cigit szívok kb. havonta. Most arany Marlboróról álltam át Szofira. De volt már Viceroy, Pall Mall, Philip Morris, Camel stb.

Amúgy a narancs pall mall 4,5,4-es, mint a levegő.
Naplózva


 
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #955 Dátum: 11 máj 19, 16:11:45 »

Jó is a mentolos cigi...  Nevet

Hát... dRown, szerintem nem attól leszel menő, hogy 14 évesen alkoholista vagy, cigizel, vagy épp drogozol. Ez nem menőség!

Ha pedig emiatt nem rajonganak körül az emberek, hát pont lesz**om...
Én dolgoztam kocsmában, láttam érdekes dolgokat. (Főleg, hogy az épp egy szakmunkásképző mellett volt.)
Amúgy is, inkább legyen 1-2 igaz barátom, mint egy csomó, akik ráadásul le is húznak.
14 évesen pedig nem a piáláson, meg a cigin kéne gondolkodni, hanem a tanuláson, hogy legyél valaki...
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #956 Dátum: 11 máj 19, 17:43:07 »

Figyelj,énse aztmondom,hogy menőség. De a mai világgal ezvan! Legyél valaki,mily szép gondolat. De szerintem,teis tudod,hogy azért kezd el 14 évesen cigizni/drogozni,hogy LEGYEN VALAKI ebben a hülye világban. Mármint a többi kis 14 éves szemében
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #957 Dátum: 11 máj 20, 09:36:15 »

Nemtudom nekem van egy csomó keves cimborám akiknek hát elenyésző százaléka az aki nem dohányzik sőtt akad aki nem csak dohányt szív, én nemteszem, bár nem tagadom, hisz a fórumról nem 1 ember látott már cigivel a kezemben ikszdé én is dohányoztam, de mostanra már abbahagytam, ivásbólis inkább támogatom a kultúrált alkohol fogyaztást, máshoz meg max annyit nyúltam, hogy megszagoltam, de semmivel sem érzem magam kevesebbnek mint azon barátaim akik szeretnek becsiccsenteni és ők se tartanak kevesebbre maguknál, nemnéznek ki. Hiszen nemkell mindenkinek követnie a csorda szellemet, elvégre az egyéniség alapja a szabad akarat...
Ha most megkérdezné valaki anno miért cigiztem, arra őszintén szólva nemigazán tudnám megmondani a választ, max azt hogy kíváncsi voltam eleinte és akkor még jól is esett, de szerencsére sose voltam túl aktív dohányos és az az időszak is mindössze kb 1 évig tartott ráadásul megszakításokkal xD. Bár a cigit először 13 évesen próbáltam ki, mégis 16 évesen kezdtem rá ikszdé. Most is akad nagyritkán hogy rágyújtok sokhavonta egy szálra xD de az csak noztalgia xD meg hamár akkor inkább szivarka *-*, meg most kiszeretnémpróbálni a pipát ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 09:38:00 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #958 Dátum: 11 máj 20, 15:37:47 »

A pipa az jó dolog... Én meg lassan kiskereskedést nyitok... nekem van egyedül törzskártyám egy pipaáruházba így mindenki tőlem vásárolja hozzá a dohányt... 10% akció-t kapok a törzskártya miatt... fizetnek nekem teljes árat és a 10% az enyém Faceg
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #959 Dátum: 11 máj 20, 16:05:53 »

Hmm één rendes pipa pipára, ilyen Sherlock félére gondolok és van egy olyan érzésem h te VP-re, de javíts ki ha tévedek
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!