24 szep 28, 04:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Káros szenvedélyek  (Megtekintve 320302 alkalommal)
0 Felhasználó és 117 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #315 Dátum: 08 aug 01, 20:26:34 »

hmm  nem occo Nevet de ilyet  is csak  1 X  kell ügye venni.. őő kivéve  ha  ellopják x')
de eléggé  komolynak néz  ki Mosolyog egy  animés  talin lehet vele  villogni az tuti Nevet
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #316 Dátum: 08 aug 03, 15:59:03 »

Jééé ez egy jó topájk: sötétkék Dun-Hill az egyetlen igazi jó cigi muhaha.

Amúgy meg mindenki gratuláljon, mert 16 napja nem gyújtottam rá!
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #317 Dátum: 08 aug 04, 09:08:58 »

 Ohh My God ien topic is van? szuper Nevet még csak majdnem egy éve cigizem, és nem fogok sokáig xD érettségi után leszokom, bár sztem az első vizsgaidőszaknál visszaszokok majd xD mondjuk kevesebbet cigizem mint amennyit vp-zek, sztem sokkal jobb, fincsibb is(főleg vodka-narancs összeállításban^^), és kevésbé káros.
Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #318 Dátum: 08 aug 05, 14:56:09 »

oh, most mit nem adnék egy szál cigarettáért, rég volt már 9 óra...  (a főnököm ezerrel osztja a melót, itt ül és bámul) amíg a riportok lefutnak idejöttem enyhíteni szenvedésem... nem segített  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 05, 15:48:46 írta Ibo » Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #319 Dátum: 08 aug 14, 12:23:53 »

Nos vicces, de szinte mindig mást veszek... bár mostanába már kezdek stagnálni, a kék cuccok mellett Nevet

De volt már piros - Marlbi; Kék, Narancs - Multi; Kék, 100s - Sophi; Zöld, Kék - Viceroy; Arany, Piros - Bond;
Kék, Piros - Multi; Piros L.D;  Ezüst, Kék - L&M; Piros Ronson; És (ezt kapjátok ki) Piros GoldenGate! Nevet

Mindig az alapján válaszottam régen, h minek tetszett a doboza, mert gyüjtöttem a dobozokat... Nevet Innen is tom ien pontosan ezeket Nevet

Legjobban talán a mentolos cigik ízlettek nekem de aztán azokat abbahagytam, most kék multi megy a legtöbbet...
De igazából már leszokóba vagyok Mosolyog >.<# és hogy hogy bírom?  ->  Technikai KO Technikai KO
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #320 Dátum: 08 aug 14, 12:28:46 »

Én ribancpálcát szívok Mosolyog abból is zöld bondot, de a kék sem rossz, de én is a mentolosakat szeretem, bár pasiknak nem ajánlom mert írtja a kisfickókat :/
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #321 Dátum: 08 aug 14, 12:43:49 »

Na igen... én se véletlenül szoktam le róla... Nevet csak ezt így nem akartam beírni... xD De mondjuk én máshogy fogalmaztam volna... xD

Jah egyébként meg az összes írtja, csak ez jobban :S
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #322 Dátum: 08 aug 14, 13:00:03 »

Hát igen, mondták már h érdekesen fogalmazok xD
Am. poén h mindenki utálja a mentolosakat, pedig azoknak legalább az ízük normálisabb xD legalábbis sztem, de nagyon szeressük a blacket is^^ a vaníliás cigitől meg rosszul leszek Technikai KO
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #323 Dátum: 08 aug 14, 13:15:32 »

Vizipipába szoktam vaniliás dohányt venni Nevet meg csokisat, meg hasonlókat! Nevet oda finomak azok is Nevet
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #324 Dátum: 08 aug 14, 13:19:29 »

Nem szeretem a csokisat, max csokis banán Mosolyog az úgy egész jó, a vaníliát meg még illatosítónak is utálom. Rosszul vagyok a szagától, és az ízétől is :S vaníliát max fagyiban de inkább úgy sem xD
Sztem vp-ben a legjobb az eper, a banán, meg a sárgadinnye, de a vodka-narancs.... mmm annál nincs is jobb Mosolyog az almát annyira nem szeretem mert nagyon szárítja a torkom :S az a vegyes gyümis is jó, meg a cseresznye, óóó, az isteni Mosolyog
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #325 Dátum: 08 aug 14, 13:22:15 »

Úgylátom tapasztalt emberrel áálok szembe Nevet Mien vizipipád van? Mármint mekkora? Nevet

(epresbe egyet értünk... banánt még nem próbáltam... kókuszosat vettem a multkor de az nagyon gáz volt  Lehánylak)
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #326 Dátum: 08 aug 14, 13:28:43 »

Egy szép 55 cm-s van. Sajna több pénzem nem volt, és ez tetszett meg a legjobban, majd eccer veszek 125 cm-set, de arra még gyűjteni kell Pirul Ien szép pirosan rózsaszínes színe van, és olyan édes kis gömbölyke alakja, nagyon imádom Pirul a kókuszos az nekem sem jött be annyira, de sztem próbáld keverni hátha úgy jobb, sztem keverd a csokival lehet h külön nem jók, de együtt igen xD rossz+rossz=jó xD
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #327 Dátum: 08 aug 14, 13:32:04 »

Értem... Furcsa logika ikszdé Nevet Maj megprószálom, ha nagy utálatomba még nem dobtam ki a maradékot Nevet
Egyébként egyhajóban evezünk... Nevet én is a 125-re pályázok, csak most a kressz miatt egy csomó pénzem elment... Szomorú
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #328 Dátum: 08 aug 14, 13:34:55 »

Én azt elvileg majd érettségi ajándékra kapom xD szal a kresszel nem kell törődnöm, majd jövő nyáron Kúl
Amúgy amikor egyedül szívok akkor elég az 55ös, de amikor sokan vagyunk akkor már jobb lenne a nagyobb Mosolyog majd meglesz eccer, lehet h a szülinapomra kérem, vagy pénzt rá xD bár a szüleim nem szeretik :S
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #329 Dátum: 08 aug 14, 13:36:29 »

Szűlők nálam nincsenek ellene, de ők nem vennének... Nevet Lehet meggyőzőm tesóimat... Nevet  Egyébként, ha nagy társaság van, akkor nem én viszek, hanem más... Nevet szal mi ezt kiküszöböltük...
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!