24 júl 01, 18:01:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1035387 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5370 Dátum: 14 márc 31, 22:22:40 »

Nekem anno volt egy igen szemét húzásom még pár éve. Egy fiúnak Valentin napon küldtem szerelmes levelet, betettem a padjába. Nem tudtam, hogy megismeri az írásom, azt pedig végképp nem, hogy szerelmes is volt belém. Szegény, elég megalázó volt neki a dolog, de próbáltam érthetően elmondani neki, mi a helyzet. Huh, ismét ez a bűntudat... április elsején még érthetőbb is lett volna, de így...

Most azon gondolkodom, hogy a barátom hogy tudnám megviccelni így elsején, csak az a baj, hogy ilyenkor mindenki számít rá.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5371 Dátum: 14 márc 31, 22:27:43 »

Hogy miért a személyt támadtam? Mert ő kollektíven támadta a nőket a véleménynyilvánítás nevében. Akkor én is leírtam a véleményem. Mosolyog

És nem azt írtam, hogy Puzsér egy idióta, ezért hülyeségeket mond, hanem azt, hogy hülyeségeket mond, ezért szerintem idióta. Ebben a kérdésben legalábbis biztos. Ennyi. A véleménye alapján állíthatsz fel te is véleményt egy adott emberről, nem?

 
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5372 Dátum: 14 márc 31, 22:32:39 »

Ez az ember tényleg azt hiszi, hogy mindenhez ért, és mindenbe bele kell pofázni? Komolyan, legközelebb a gyereket szülni akar majd megtanítani mindenkit, ő tuti ahhoz is ért.
Nem hiszi azt, csak kitart a saját elképzelései mellett, és látványosan, magabiztosan teszi. Általában az ilyenek kerülnek ki győztesen egy hasonló kaliberű szájkaratéból. Akár igaza van, akár nem. Kivéve, ha az ellenfél képes olyan dolgokat felhozni, amire a hülyeségei már nem bizonyulnak kellő magyarázatnak. Bár a hülyeség határtalan, az értelemnek meg vannak korlátai (a maguk szerény módján).
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5373 Dátum: 14 ápr 01, 03:05:38 »

Masashi a mozgó aláírásod miatt rácsaptam a monitorra mert azt hittem, légy van ott. ikszdé
Hogy reagálnál erre a gifre egy aláírásban?  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5374 Dátum: 14 ápr 01, 05:34:32 »

Ayu én már majdnem sikítani akartam.  Gondolkozik

Én barátommal töltöttem, de konkrétan egy hülye tradíció nem dönti el, hogy jobban szeretem-e....
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5375 Dátum: 14 ápr 01, 07:42:14 »

Valentin-nap nálam pont olyan, mintha nem is létezne. Nevet Sose volt semmi különös olyankor. Ugyanúgy befekszek az ágyikómba, megiszom a kis teámat, filmet nézek azt csókolom.  Pojén Vagy "tanulok." Bár idén nővérem könyörgött, hogy segítsek neki muffint sütni barátjának mert én tudok ő meg nem, cserébe adott is belőle ahogy elkészült.

Amúgy nem számít rá mindenki, hogy megviccelik. Mondd azt neki, hogy már nem szereted és otthagyod, vagy mert a sulira akarsz koncentrálni és nincs időd rá. (Olyan jó szemétnek lenni.) Aztán ha komolyan veszi nagy mosoly és öleld meg.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 01, 07:54:39 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5376 Dátum: 14 ápr 01, 07:45:41 »

Engem meg akkor dobtak. Kicsit irónikus. Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5377 Dátum: 14 ápr 01, 08:16:17 »

Egyetértek Saphi minden szavával. Ennél több szót nem is vesztegetek a dologra. ^^


 http://www.joblo.com/hollywood-celebrities/gossip/fo-face-off-natalie-dormer-vs-emilia-clarke

Mi a véleményetek, fiúk?  Nevet Én nőként egyértelműen Emiliára szavazok. Alakot kivéve mindenben ő a nyerő. Az egyik legszebb színésznő az tuti.  Mosolyog
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5378 Dátum: 14 ápr 01, 09:09:07 »

Valamelyik gagyi amerikai vígjáték úgyis arról szól, hogy egy srác nőnek öltözve beépül a lányok közé egy iskolában, és a végén még össze is jön az egyikkel. Vállal valaki sminkelést és magassarkúban közlekedés-oktatást, mielőtt átköltözök a Csak csajok-topicba?  Nevet
L4D Witch formába még igencsak jól mutathatnál. Nem tudom, mindig is kellett volna egy ilyen pet. Bár alapvetően nem vagyok oda a női nemért, de így még csak-csak. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5379 Dátum: 14 ápr 01, 09:24:33 »

Ebben a videóban az a legszebb, hogy szegény csávó ott ellenkezik hogy nála ez nagyon nem így van, Puzsér meg kb: 'De, igen, nem nem érdekel, rosszul tudod, márpedig így gondolod". Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5380 Dátum: 14 ápr 01, 12:54:01 »

Na jó ez röhejes. Ki van rakva a lányvécében a suliban, hogy a folyékony szappan nem rendeltetésszerű használata miatt 1 hónapra megvonásra kerül a használata és leszerelték a tartóját.  Hmm? OKJ-s iskola tele felnőttekkel, meg szakiskolásokkal... ötletem sincs melyik nemnormális csoport lehetett és mit művelhetett, de csak gratulálni tudok hozzá. Annyi teóriám van de már így is egy bunkó paraszt vagyok, ezek meg csak a habok lennének a tortán.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5381 Dátum: 14 ápr 01, 18:15:06 »

Nálunk sose volt szappan, se wc papír. Kézfertőtlenítővel, meg zsepivel járunk wcre xd És valaki lelopta a tükröt.  Gondolkozik
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5382 Dátum: 14 ápr 01, 18:19:35 »

Azért az durva lehet, egy tükörrel haza sétálni. Nevet

Köbö így képzelem el:

http://vidamoldal.blog.hu/2012/01/12/hogyan_lopjunk_lcd_tv_t
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5383 Dátum: 14 ápr 01, 18:44:39 »

Tuti berakták valahova az enyves kezűek. Mellesleg a wc ülőkét is elcsórták xdd Meg a tartály tetejét.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5384 Dátum: 14 ápr 01, 18:47:44 »

Jó mert nálunk felgyújtották a wc-t egy cigicsikkel középsuliban. Én nyertem.  Győztes ikszdé

Itt mindig volt minden, de ki olyan alpári nem tudom, gondolom nem a napon barnult kategória egyik csillaga.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 01, 18:53:22 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!