24 júl 03, 17:57:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1036556 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5355 Dátum: 14 márc 31, 20:41:09 »

Rick Genest egyszerűen imádom. Annyira merész annyira, csodálatos. *.*
(Imádom az abszurd embereket, főleg az ilyen nagyon merész tetkókat.)
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5356 Dátum: 14 márc 31, 20:44:06 »

Főleg, ha ennyi van. Nevet Nem tudom, hozzá hasonló pasit így még nem találtam. Vicces, az elmúlt 4 évben nem néztem annyi emberről ilyen jellegű képeket, mint 1-2 nap alatt itt. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5357 Dátum: 14 márc 31, 20:51:17 »

Hát, de szerintem bátor dolog ilyent bevállalni. És tényleg művészi. Én jövőre fogok elmenni egy tetkos tanfolyamra.  Gondolkozik  Legalább is nagyon szeretném!! Csodálatos így alkotni. *.*
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5358 Dátum: 14 márc 31, 20:52:33 »

A barátnőm is tetoválóművész szeretne lenni, én viszont tetováltatni akartam magam. Csak nem tudom, szemtetoválást van-e ember Magyarországon, aki vállal.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5359 Dátum: 14 márc 31, 20:53:29 »

Szemtetoválást? Mármint szemgolyóra? Bleh... nem hagynám, hogy oda nyúljon bárki is. ikszdé
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5360 Dátum: 14 márc 31, 20:57:47 »

Igen, azon gondolkodtam. Bár felettébb érdekesen néznék ki utána. Amerikába meg biztos hogy valami kriptidvadász lőne ki... smirksweat A két szép drága tetovált szemgolyómért...

Elvileg szemszínt is lehet változtatni valami beavatkozással.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5361 Dátum: 14 márc 31, 21:09:53 »

Én ezt a szemszín változtatást nem tartom túl lehetségesnek. Ha mégis létezne ilyen, tuti igénybe venném.
Basszus amúgy Masashi a mozgó aláírásod miatt rácsaptam a monitorra mert azt hittem, légy van ott. ikszdé
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5362 Dátum: 14 márc 31, 21:13:56 »

Szegény... ikszdé Bocsánat, nem tudtam hogy ennyire megtévesztő lehet. Nevet Kártérítést vállalok, azt hiszem kockáztatok.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5363 Dátum: 14 márc 31, 21:21:44 »

Van egy ismerős, elég híres tetkós. Profi és pofátlanul drága. Elvileg lehet csinál, de utánna kérdezek szívesen.  Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5364 Dátum: 14 márc 31, 21:24:53 »

nem bírom elképzelni hogy tűvel szurkálják a szemgolyóimat.  ikszdé
Mondjuk egykét tetkó azért (szigorúan csak bőrfelületen) szép is lehet.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5365 Dátum: 14 márc 31, 21:32:12 »

Elég veszélyes is, és magamat ismerve biztos, hogy kapásból elkövetném azt, ami a vakságot okozza, mindet... úgyhogy nem, nem játszunk ilyennel. Nevet

Amúgy valami tudományosabb leírást olvastam a szemszín változtatásával, de eleinte én se akartam elhinni. Rákeresek majd és ha megvan esetleg belinkelem.

Nekem is voltak érdekes tetkó ötleteim, de még annyira fontos várnom. Egy szimbólum van, ami fontos nekem és tetszik, az pedig ez:

Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5366 Dátum: 14 márc 31, 21:36:44 »

Én szeretem a szem színem, szép ritka zöld. Neon fény hatására méregzöld. Amúgy meg moszat zöld. Sose változtatnám meg, mert viszonylag ritka. Vicces 3 éves koromig azúr kék szemem volt kb. Aztán bezöldült az egyik. Később a másik is, és amelyik először zöldült abban van egy barna folt. Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5367 Dátum: 14 márc 31, 22:05:32 »

Hagyjuk már, Puzsér egy idióta. Én leszarom a Valentin napot, és nem azért, mert bárkivel is azonosulni akarok. Van saját személyiségem, és nem vagyok kaméleon, hogy azt gondoljam, amit mások. El tudom dönteni magam is, mit nem kedvelek, még ha ezt Puzsér nem is hiszi el a nőkről, akik szerinte felszínesen és szimbólumokban gondolkodnak.

Ez az állomásos téma is elég béna volt. Ha valakire folyamatosan szarsz, és soha nem mutatod ki, hogy szereted, az igen is okkal elgondolkodhat rajta, hogy valójában nem is szereted őt. És ha ilyen apróságokat nem vagy képes érte megtenni, akkor így is van. Szóval igen, a szeretet egyik fokmérője az áldozat, mert szeretni valakit mindig áldozattal jár. Legfeljebb ezt nem veszed észre, mert annyi mindent kapsz egy kapcsolatban, hogy az áldozatok elsikkadnak a sok jó mellett.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5368 Dátum: 14 márc 31, 22:18:50 »

A Valentin napot amúgy sem értettem, és nem látom jelentőségét sem. Sőt kifejezetten idegesít. Nem csak azon az egy napon kell szeretni a másikat és gondolni rá. Szokássá vált, de elég egy hülye szokássá. Tulajdonképpen nálam úgy telt el, hogy észre se vettem.

Puzsér meg egyszerűen pasi, van amiben egyetértek vele, de ezekben most valahogy nem. Kellene egy 180°-os fordulat.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5369 Dátum: 14 márc 31, 22:20:33 »

A Valentin napot én egy bizonyos pontig aranyosnak tartom, aztán képes nagyon hamar olyanná válni, hogy kiver tőle a víz. Például idén bementem az iskolába, és mikor mondtam, hogy még nem kaptam ajándékot a barátomtól de nem is érdekel, a barátom szét lett szidva, hogy hű, biztos nem is szeret. Mondtam nekik, hogy ja... biztos nem. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!