24 szep 29, 04:20:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1088058 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5295 Dátum: 14 márc 29, 20:51:34 »

Lehet, hogy egy kis kezűnek nagy.  Gondolkozik Amúgy nem tudom az mekkora sajnos, elég béna vagyok ebben még lány létemre is. Meg ez testtől is függ, mármint hogy nagyobbnak látszik-e.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5296 Dátum: 14 márc 29, 20:56:59 »

Igen az tény, hogy a nagyobb már nehezebben viselhető, meg az öregkorra olyan lesz mint egy aszott sárgadinnye. >.<
De akkor most elégedett vagyok, mégegyszer valaki azt mondja, hogy kicsi, lezúzom. ikszdé Köszönöm a válaszokat, még ha most nem is volt sok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 21:00:06 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5297 Dátum: 14 márc 29, 21:08:51 »

Ki az aki erre azt aki erre azt mondja, hogy kicsi?  Hmm?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5298 Dátum: 14 márc 29, 21:10:08 »

Mivel a B jelzi a kosárméretet a 90 pedig a hát szélességét nem számít nagynak, egy 75C-s mell maga a mell, nagyobb arányaiban.

Barátom szokta mondani, hogy vékony emberen a kockahas, olyan mint kövér nőn a nagy mell. Teljesen igaza is van. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5299 Dátum: 14 márc 29, 21:17:44 »

Na ezaz Noé. Ezért is furcsállom, amikor valaki mondja hogy Vera tök nagyok a melleid. Pedig szerintem egyáltalán nem azok.  Hmm? De hát ez is egyéni megítélés kérdése, kinek mi számít nagynak. 75C-s az meg tényleg pont megfelelő.

(Jó hát az meg igaz, mondjuk nekem ilyen alapon valamennyire arányos de még az a szerencse.)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5300 Dátum: 14 márc 29, 21:28:15 »

Tényleg?  Ohh My God Én komolyan abban a tudatban éltem, hogy ez fordítva van. Most megnyugodtam nincs okom aggódni.  Lesütöttszemek
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5301 Dátum: 14 márc 30, 19:10:52 »

Hogy lehet egy comb ilyen csúnya?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5302 Dátum: 14 márc 30, 19:18:01 »

Te jó ég. Ezzel a lábbal ölni lehetne olyan izmos. Nevet De tényleg csúnya az a része, ahol ennyire kiáll. :/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5303 Dátum: 14 márc 30, 19:25:18 »

Amúgy elsőnek ezt akartam mutatni: http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/8a/1d/b3/8a1db3a0f41f8e614993e71b9e02cbeb.jpg
Mert bevallom, itthon velem van ilyen. Pirul

Hát igen, nagyon durva, de én egyszerűen nem bírom ha egy comb már ilyen.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5304 Dátum: 14 márc 30, 19:29:37 »

Ez a kép, vagyis a második fele, dettó mintha magamat látnám. ikszdé Itthon úgy a legjobb lenni akárki akármit mond. Összefogott haj, egy hosszú trikó meg egy zokni (meg persze fehérnemű) aztán lazsálás. Nevet Apu mesélte pár hónapja, hogy oviba csak úgy voltam hajlandó elmenni, ha pörgős szoknya volt rajtam, ha nem olyan volt nem voltam hajlandó elindulni. Ma meg könyörögni kell, hogy felvegyem. Na majd ha megint jól fogok kinézni akkor talán...  Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 19:32:57 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5305 Dátum: 14 márc 30, 19:35:56 »

Jaj, volt nekem is egy olyan ruhám. Szívecskék voltak rajta, a színe is szép volt, mikor pörgetem... meg, ahhh.... olyan jó volt. Majd kinőttem. T_T
Zokni nem kell, de amúgy nem rossz. Nevet Néha hasonló itt is az ilyen.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5306 Dátum: 14 márc 30, 19:42:49 »

Látod, öregszünk. :DDD Kéne szerezni olyan cuki egyberucit és abban pörögni. *-* Milyen jó is lenne.  Pirul Ami nekem volt és nagyon szerettem az felül zöld volt és alul sárga ha pontosan emlékszem, jól ment a szőke hajamhoz.

Nálam azért kell a zokni csak, mert ez a b*zi laminált padló olyan bánat hideg, hogy simán fel is fáznék rajta ha nem lenne rajtam.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 19:44:58 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5307 Dátum: 14 márc 30, 19:47:29 »

Hogy lehet egy comb ilyen csúnya?


Én mindig elgondolkodtam azon, hogy amelyik férfinak tetszenek az ilyen izmos nők, azokban nincs-e egy kis... homokszem. Nem tudom miért, olyan szokatlan. Én speciel férfiba se szeretem az ilyet, és bár nem nőkre pályázom, szerintem egy lánynak ez már durva. Persze mi vagyok én, hogy megmondjam, ki milyen legyen.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5308 Dátum: 14 márc 30, 19:48:18 »

Én megtudom mutatni képen. Ez volt az, a legelső kislány vagyok, rövid hajjal. https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/537952_10201325126784364_1571903750_n.jpg Az egyik kedvenc ruhám volt. Nevet

Jah értem. Nálunk hajó padló van, szóval fa. Meg amúgy is mezítlábas vagyok. >.< Kiskoromban néha megszívtam mikor egy darázsra léptem véletlenül... ezért eléggé megbosszulta ezt a talpamon.

Én sem szeretem férfiban az ilyen fajtát, a szálkás izomért vagyok oda.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5309 Dátum: 14 márc 30, 19:49:37 »

Na igen...

Bár ő nekem még igen csak bejövős. Pedig ritka az ilyen.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!