24 júl 06, 05:56:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1039037 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5310 Dátum: 14 márc 30, 19:53:26 »

Nekem nem mutatja a képet.

Amúgy Mini nagyon kis cuki. Nevet Én is megkeresem azt a képet, csak az kicsit nehezebb feladat.

Pasikban nekem a kézilabdások jönnek be. Azok olyan magasak, nem is olyan kigyúrtak hanem szépek és van amelyik igencsak szemrevaló.  Pirul
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5311 Dátum: 14 márc 30, 19:58:29 »

Nekem sem mutatja Heni képét.
Köszönöm. Néha ha bemegyek valami ruha boltba, meg lesem milyen ruhák vannak a gyerek részlegen... basszus néha jobbak, mint a felnőtt részlegen. -.-"
Ne add fel a keresést! Nevet
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5312 Dátum: 14 márc 30, 19:59:04 »

Hát az meg hogy lehet? Nekem kiírja. :/

http://images2.fanpop.com/images/photos/4700000/sexy-supernatural-4769222-593-854.jpg

És így?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5313 Dátum: 14 márc 30, 20:12:11 »

Kíváncsi vagyok ezen mennyi PS utómunka van... ikszdé De amúgy ha nem lenne ennyire mű nem lenne rossz, bár nekem ez "annyira" nem jön be. :3

Rosszul emlékeztem, alul sárga felül zöld, be kellett lépnem az előző fb-profilomba, hogy megtaláljam. Nevet
http://oi57.tinypic.com/30sei9y.jpg Igazi ördögi tekintet az arcomon.  Durci Na jó nem, ez inkább trollface.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:16:33 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5314 Dátum: 14 márc 30, 20:14:23 »

Odaát!! Na az a pasi egy félisten.  Pirul
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5315 Dátum: 14 márc 30, 20:18:45 »

Hát basszus, ez tündéri Vera, nagyon cuki vagy, a ruha is.  Be van tépve

Rengeteg munka van benne PS-sel, de az most lényegtelen. Amúgy már látható igen. Ez még nem kétajtós szekrény, máris egy jó pont. Szerettem volna egy olyan példát mutatni ami számomra tetszetősebb, de a "Pasik" mappámban egy felfedezésre jutottam, hogy nincs olyan csávós képem amin valamelyik félmeztelen lenne, vagy meztelen, lényeg, hogy van rajta valami. ikszdé Na majd máskor, mutatok.

Meg van egy: Nem olyan izmos, de mégis pont eléggé.

Mikor durvábban focizott, a hasa is megváltozott:
http://s29.postimg.org/o6nxflbqv/Cho_Jae_Jin.jpg
Amúgy ő egy Koreai focista.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:21:57 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5316 Dátum: 14 márc 30, 20:25:29 »

Dean teste tényleg nem rossz pedig. Nevet Annyi PS nem lehet rajta, a filmben sem annyira más... Hmmm...

http://3.bp.blogspot.com/-3v7oFHJuQHQ/T41g8ytxAlI/AAAAAAAADH4/q5eipgEMwu0/s1600/Dean_Winchester_Motivational_by_raefalcon.jpg

Amúgy a keresztapámnak is pont ilyen teste van. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5317 Dátum: 14 márc 30, 20:28:47 »



Nekem se véletlen, hogy odáig vagyok meg vissza ezért a pasiért. Erre mondom azt, hogy nálam még tökéletesen belefér.  Pojén (Mini amúgy ez annyira tényleg nem rossz, és köszi, látod voltam én ilyen is. Nyelvesít)
http://vaol.hu/data/files/pk1008momirilics1.jpg Bár testalkatilag ez nálam a nyerő, még ha nem is félpucér azér' látszik.  Lesütöttszemek Imádom ezt a palit.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:32:35 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5318 Dátum: 14 márc 30, 20:44:02 »

Voltál, most nem vagy? Igaz a hajad színe változik, a szemed meg nagyon nagy, de nem elég?Nevet Most nem bókolok, a múltkor túlzásba vittem kicsit Noéminél. >.<

Ez Zaci boy?
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5319 Dátum: 14 márc 30, 20:52:20 »

A hasa lehetne, picit kockásabb.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5320 Dátum: 14 márc 30, 20:55:02 »

Zaci boy? Ezt magyarul. Nyelvesít Amúgy a 2. Momir Ilics, egyik kedvenc kézilabdázóm ha rá gondolsz, elsőt meg gondolom megismered. Nevet

Amúgy nem vagyok annyira, jó van amikor de csak nem mindig. De ha lesz gyerekem és lány, kicsiként megengedem, hogy hasonlítson rám akármilyen jó pasi is lesz az apja. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:59:13 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5321 Dátum: 14 márc 30, 21:05:43 »

Végre nem csak a férfi topicban nyáladzanak félmeztelen fotókra az emberek?  Ohh My God

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy ezek a kondi-izmok nem igazán jönnek be, főleg mikor a csávó olyan mint egy szőlőfürt már, azok az igazán szexik amiken látszik hogy tényleg használja őket a csávó Nevet Pl egyik jógaoktatóm....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5322 Dátum: 14 márc 30, 21:09:33 »

Kerestem még nekem tetsző pasi alkatot de nem találtam olyan férfit akihez nevet tudok kötni.

De egy ilyen beütésű nagyon tetszene Nevet

Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5323 Dátum: 14 márc 30, 21:13:22 »

Sabaku, itt a jó idő, ideje, hogy a nők is csorgassák a nyálukat, a pasik meg végre nekivetkőzzenek. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5324 Dátum: 14 márc 30, 21:55:10 »

Ez most egy tetkos pasi?  Ohh My God Imádom a tetkos pasikra csorgatni a nyálam.  Pirul
Naplózva

Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!