24 okt 06, 21:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092235 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #885 Dátum: 08 jan 11, 21:54:52 »

Paul Walker... tudod, pl. a Koponyákban játszott Hümm-hümm Nem mondom, tényleg nem rossz pasi^^
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #886 Dátum: 08 jan 11, 22:00:35 »

Koponyák??? ááá már érzem a ráncaim súlyát, most táskásodik a szemem... magyarán még így sincs lövésem h kiről beszéltek. Tessék képeket berakni, lusta vagyok a google-n rákeresni! :-[
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 11, 22:07:23 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #887 Dátum: 08 jan 11, 22:06:36 »

Jaj, nem láttad?! :o Pedig sztem jó film Mosolyog Csináltak pár éve 2. részt is belőle, de az ismertetője alapján úgy döntöttem, azt már nem nézem megˇˇ" Mintha az elsőt lekoppintották volna, de nagyon bénán - elnézést, ha mégsem, de én nem láttam és a szöveg alapján így tűnt számomra...
Hmm... ??? Képeket? Oké, párat... akkor ÉN keresek rá Nevet
baloldalon: Paul Walker, jobbra pedig Joshua Jackson - a Koponyák két fő-főszereplője
itt pont fordítva vannak xD a borító...
Egyébként asszem abban az... xy és barátai vagy milyen amerikai tinisorozatban is szerepelt... hmm... nemtom, mert akkorra már kinőttem azokat Nevet
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #888 Dátum: 08 jan 11, 22:14:42 »

ööö hogy is mondjam.. gondjaim vannak a bal illetve job fogalmával, a jogsinál is komoly problémát jelentett! Bár csak egyszer hoztam a szívbajt az oktatómra, de akkor nagyon! De hogy lehet ilyet mondani, h a következő utcánál forduljak balra? ??? Én megtettem bár az mint utólag kiderült az jobbra volt, és behajtani tilos... (én csak követtem az instrukciókat, hiszen az volt a következő utca :angyal:)  Nevet Nevet Ja és van jogsim, szal haha... :-\ Na mindegy, szóval csak sejtésem van még most is kire gondoltok, mindenestre nem rossz, de tényleg már nem az én generációm.. Nekem még túl kisfiúsak, de jó alapanyagok!  Nevet Beugrott Davson és a haverok..., hú de rég volt. Ennél már csak a Szívtipró Gimi és az Éretlenek voltak régebben, még az ősidőkben... Nevet Nevet
Köszi hugi!!
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 11, 22:15:36 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #889 Dátum: 08 jan 11, 22:31:42 »

Dawson és a haverok! Téééleg! xD
Szívtipró gimi... Éretlenek... most nosztalgiázunk? xD

Jobboldal... baloldal... hát, a jobb tenyeremen van egy anyajegy, a másikon meg nincs, így "könnyű" dolgom van xD De ha ez segít: balról jobbra írunk Nevet

Ekkor még tényleg nagyon fiatalok voltak, dehát én is... Hümm-hümm
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #890 Dátum: 08 jan 11, 22:41:07 »

Ja szal nem álltak meg a növésben és azóta továbbfejlődtek....hm...így már érdekesebb a dolog. Egyszer mégnézem őket magamnak, de most húz az ágyikó..  :-[

Vizsgáig én is megoldottam ezt a jobb illetve baloldali kérdést, de azóta ebből is sikerült visszafejlődnöm. Mostanában megint "gondolkodni" kell, h melyik kezemben van a kanál és az a jobb.. hupsz vagy nem?? ??? ??? áá belezavarodtam, eléggé leépült a szürke állományom a hét folyamán.. :-[ Megyek megálmodom, h legyek újra teljes(értelmileg)értékű!  Nevet

További jó bagolykodást! (csak annak, aki idetéved!! Nyelvesít Nyelvesít Hümm-hümm )
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #891 Dátum: 08 jan 14, 12:53:56 »

Én minden reggel megcsíptem a balkezem, amikor vezetni mentemxD Mert bár a bal tenyeremben van egy anyajegyszerű valami, azért azt nem nézegethettem közbenxD
Viszont sokáig az ált suli második osztályteremben lévő berendezést képzeltem el valamiért :-X Még sztem 14 évesen is, h a tévé balra volt, az ajtó meg jobbraxD De volt egy ilyen segédkép még a fejemben kiskoromban... huhú... milyen hülyeségekről beszélekxD na szóval,h a szívem a szekrénysor oldalán van, ha a bejárati ajtóhoz fordulok:D Sokáig ez volt a segítségemxD
Ma már... ezek nem jutnak eszembe...xD
És fordulok mégegyetxD

Egyébként én annyira zavarónak találom, ha sok gyaloglás után motorra vetem magam és nem a járdán mehetekxD Mert ugye a megszokott utak...aztán mégsem, mert muszáj az úton menni... de az olyan rossz, mert minden egyirányú és be kell járnom a várost, ha akarok valamit...:S Persze megoldás, ha mégis gyalog megyek Nyelvesít De így gyorsaság van és süvít a szél 8)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #892 Dátum: 08 jan 15, 20:59:06 »

Ez totál más téma...de számomra vicces hogy a mi topicumnk 60 oldalas míg a fiúké kemény 7...ennyire nincs témájuk???
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #893 Dátum: 08 jan 15, 21:06:32 »

ennyire nincs:D de nem is emrem elképzelni mi lenne ott: pl: fuu láttad Pamela A. új mellét? annyira teccik Hümm-hümm
és hasonlók. ugyhogy sztem még igy jobban jártunk:D
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #894 Dátum: 08 jan 15, 21:08:38 »

De van nekik. Sőt! Nekik nagyon hosszú volt a topicjuk, és nekünk kellett asszem beérni őket... vagy fordítva, mindegyxD Lényeg,h egy szerencsétlen véletlen folytán törlődött a topic és újra kellett nyitni:D
Még asszem Gk nyitotta meg anno és nem Pett.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #895 Dátum: 08 jan 15, 21:12:02 »

 :o mostmár mindent értek. Akkor mindenbizonnyal Pamela Anderson is volt a fórumon  Hümm-hümm
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #896 Dátum: 08 jan 15, 21:26:55 »

HihiXD Szerintem alap, hogy az a nő is bent díszelgett nálukxD
Minden napra volt nyáron asszem valami szépségük, vagy minden hétre...hmm... inkább napraxD
El voltak, mint a befőtt:D Csorgatták a nyálacskájukat xD
Ahogy mi is néha itt  :-X
De akkor is mi vagyunk a jobbak Nevet kacsint
Hiszen mi győzünk mindig kacsint
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #897 Dátum: 08 jan 15, 21:27:53 »

hát igen ez tagadhatatlan...esélyük sincs ellenünk:D :-\
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #898 Dátum: 08 jan 15, 21:39:18 »

Úgy van 8) Yooo! Legyőzzük őket! Nevet Whaha:D (Jaj, megint ez a világhódító feelingxD mindig ez lesz végülxD )
A lényeg,h ... ma egy-két modi, holnap a fórum, aztán a világ 8)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #899 Dátum: 08 jan 15, 21:44:10 »

aztán meg persze a galaxis:D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!