24 szep 23, 17:23:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084308 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3150 Dátum: 10 márc 23, 09:24:44 »

Bakker. Nem tudja valaki véletlenül, hogy alapozót hogyan lehet ruhából a leggyorsabban és a leghatásosabban eltávolítani?
Kimosni nincs időm, mert a cucc rajtam van, és rajtam is fog maradni egész nap. xD
Fehér garbó, szóval jó lenne, ha tudna rá valaki valamilyen megoldást. Hümm-hümm
Próbáltam már hideg vízzel és sminklemosóval is, de az sem segített. :"D
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3151 Dátum: 10 ápr 03, 00:21:46 »

Nikkie, én is szegedi vagyook! ^.^ De nem tudom, hogy Szegeden nézik-e az emberek, ki miben van, nekem így nem tűnt fel különösebben az, hogy nézik avagy sem.
Húh, én öltözködés terén... van egy szoknyám amit imádok, fekete alapon rózsaszín halálfejek vannak rajta, de azok is ilyen aranyosak, conon is ebbe leszek.  Nevet Hm, télen sapka meg csizma-mániás voltam, alig bírtam leszokni róluk így tavasszal. xD De most nálam a gyűrűmánia tombol már úgy év eleje óta (animék rosz hatása), és mind a nyolc ujjamon van egy gyűrű, hüvelykujjakra azért csak nemraktam, ott már nem néz ki jól. De a kedvenc gyűrűim azok ilyen cicások, és lóg  le róluk egy halcsontváz, van fekete meg pink, és szerintem irtó édesek.  Nevet Meg egyik kezemen elegánsabb gyűrűk vannak, a másikon meg inkább ilyen aranyosak. Meg úgy összeségében bizsu mániás vagyok, imádom a karkötőket is, mert lehet őket birizgálni. Nyakláncot ritkábban veszek fel, de csak mert alig bírom kibogozni őket reggel. :x
Meg nagyon hajmániás vagyok, imádom amikor barátnőm bekreppeli a hajam és ilyen puha lesz. *-* Meg néha magától is puha miután megmosom, de imádom birizgálni. x3 Meg most befestettem pár tincset pirosra (eredetileg pink volt ráírva, de ha beleképzelem, akkor mondható pink-nek xD) és úgy imádom. x3 Bár be akartam festetni szőkére, de barátnőm mondta, hogy már mindenki befesteti a haját és már unalmas, de a legtöbb pasinak meg ez tetszik... >_> De az legújabb vágyam az az, hogy lilára festek be pár tincset. *.* Imádom az extrém hajszíneket és láttam pár lila hajú csajt utcán és annyira tetszett. De az ezüstön is gondolkodtam, csak kettő hajfestéket venni sajnos drága lenne. ><
Hú mennyit el tudok dumálni... xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3152 Dátum: 10 ápr 03, 09:43:32 »

Ti mit gondoltok az ilyen nyávogós kis fruskákról?
Akik folyton nyavalyognak. Sikítanak, ha meglátnak egy pókot vagy egy kígyót. Akik meg vannak halva, ha belelépnek egy kis tócsába, mert szegény új cipőjük sáros lesz.
Akiket ha kitennének az erdőben, fél óra alatt meghalnának, mert belefulladnának a saját könnyeikbe, vagy ha harcolni kéne - mondjuk háborúban, csatában - azért nem mennének, mert letörne a körmük.
Akik nem tudnak magyarul beszélni, mert a rózsaszínt pinknek ismerik, és csak annyira telik a szókincsükből, hogy cukcsy, mukcsy, arcsy...


Először szőkéket mert azok a legszebbek. *_____*

Ezért a mondatért egy közös ismerősünk a nyakadba ugrik és össze vissza fogja puszilgatni, meg szopogatni a ..... nyakad természetesen (miért mit hittetek mit?  Hmm? )  Nevet

Közös ismerősötök...?


Férfi topichoz: Egyetértek, bár a leüvöltés nem mindig válik be. Legfeljebb elkezdenek nekünk is nyávogni, hogy "jaj, most mit kell itt szemétkedni, vagy ne magyarkodjunk, meg ilyesmi"
Ez nem szemétkedés, egyszerűen annyira visszataszító ez a nyávogás, hogy néha a hányinger kerülget... Nem beszélve ezekről az új írásmód irányzatokról.
pl: Éncsy wagyok, nagyon szercsyzem a wagány fijúcskákat.
Vagy: AnyIra sAjnÁloM, hOgY íGy keLl blabla...
Vagy: Ez annyira joo. Szerintem is iigy kell jaatszani a geeppel.
Na, nem is folytatom...

A katonásdi dolgot támogatnám, bár én nem az iskolai programok közé iktatnám be. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 03, 10:02:40 írta Saphira » Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3153 Dátum: 10 ápr 03, 10:00:20 »

Saphira, hidd el, nagy tapasztalatom van ilyenekben. Mindennap találkozom velük-osztálytáesaim a drágák.
Pink Ladyknek hívatják magukat, az szóba sem jöhet, hogy egy ruhát kétszer felvesznek az életben. Ők még rosszabbak, ők már nem a póktól, hanem a nedves szivacstól sokkot kapnak. A szókincsük a szokásos édo-bédi, napszemcsi.. és egymással elég trágárul ordibálnak. Minden nap "összevesznek", verik egymást, következő nap pedig ölelgetik egymást mindenki szeme láttára. De ami a legrosszabb, ők az osztály nagy szarkavarói, akik a feszültséget keltik, és abban lelik örömüket, hogy embereket egymásnak ugrasztanak, mert ez olyan "muris". Imádják a fiúkat hülyíteni, mert "szépek", -egy kiló sminkkel. 14 évesen igazi partiarcok. Tömény felszín az egész bagázs...
Még a tanuláshoz is lusták, egyet mondhatnak el magukról, hogy jól táncolnak. De emiatt annyira fennhordják az orrukat.. Egyszer kellene végignézni, ahogy végigvonulnak a folyosón. Az egész bagázstól kiráz a hideg.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3154 Dátum: 10 ápr 03, 11:31:47 »

Huhh én is nagyon ki tudok akadni az ilyenektől. Néha gyilkosságot fontolgatok mikor találkozok velük Mosolyog Bár én is sikítok mikor meglátok egy pókot mert nagyon irtózok tőlük de más állattól nem xD És erdőjárás *-* Hát nem tudják mit hagynak ki, legjobb Nevet Jövő héten megyünk is ki és sütünk szalonnát meg persze mályvacukrot Mosolyog
Na de visszatérve a témára szerencsére nincs sok ilyen ismerősöm de nem is akarom. Mert a hideg kiráz tőlük. Lassan ott tartok, hogy úgy sikítok tőlük mint ők egy békától Nevet
És ez a beszédstílus... Technikai KO Kéne rájuk szerelni valami sokkolót és ha ilyet mondanak megrázza őket xD Leszoknának talán Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3155 Dátum: 10 ápr 03, 11:33:50 »

Srácok, rosszul álltok a dologhoz.
Nálunk diáknapon hoztak be a suliba fegyvereket. Volt ott AK, aknavető stb. Persze nem lövöldözhettük egymást. xD
De a kicsik amint meglátták nyakat nyújtva szaladtak kipróbálni. Olyan tömött sor alakult ott ki, hogy szinte lehetetlen volt egy fegyvert is a kezedbe kapni, mert annyian voltak. Mindenki élvezte, hogy a kezébe foghat egy ilyet, mert az tök király.
Most őszintén, ki nem akar kipróbálni valamilyen fegyvert? :O
Sokkal értelmesebb lenne inkább túlélést tanítani, mint tánc és drámát, vagy kommunikációt, amiken mit csinálnak? Játszanak. Mit játszanak? Beszééélgetőset...
Ha tanítanának ilyen túlélés dolgot (ezen belül katonásdi része is lehetne, fegyverhasználat például) ahol mondjuk megtanítanák hogyan kell tájékozódni az erdőben, tüzet gyújtani, élelmet gyűjteni illetve szállást építeni, akkor sokkal értelmesebben ütnék el ezt az időt.
A tesi szerintem más dolog. Bírom, amikor például labdát kell eldobni. Ketten beállnak labdát dobni. Mondjuk Marika, meg Sanyika. Marika sokkal messzebbre dobja a labdát, de rossz a testtartása. A tanár rögtön elkezdi ott átkozni, hogy a lábát így, a kezét úgy kell tartani. Míg Sanyika nem tudta messzire dobni a labdát, de jó volt a testtartása, így ötöst kap... Ráadásul én utálok a tesi teremben hülyülni... Viszont imádom a katonás, illetve túléléssel kapcsolatos dolgokat. És szerintem sokan vannak így.

Lille, részvétem. Szomorú Nekem is voltak ilyen osztálytársaim egykor. Tényleg megtudják keseríteni az osztály életét... És még azt sem lehet mondani, hogy ne figyelj rájuk, mert az ilyen minden lében kanál emberekre nehéz nem figyelni...

Ritli, a sokkoló jó ötlet. Nevet

Ja, meg ki nem szeretett számháborúzni?
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 03, 11:35:25 írta Saphira » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3156 Dátum: 10 ápr 03, 11:52:07 »

Huuu igen ilyen túlélést én is szívesen tanulnék tök jó lenne. *-* Imádom a természetjárást de úgy igazán semmit se tudok róla szóval ha ottragadnék meghalnék a 2. napon xD Na jó talán bírnám tovább, feltalálom magam Mosolyog
Táncolni meg nem tudok mert olyanra sose jártam mert nem érdekelt xD Drámázni tudok de az adottság születésemtől fogva Nevet
Számháború Ohh My God Azt de régen játszottam. Még általánosban szerintem, de tök jó volt Nevet

Ez nekem nagyon ismerős a South Parkból....Jó ötlet Ördögi Ördögi
Volt ilyen benne? Hmm? Nem emlékszek Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3157 Dátum: 10 ápr 03, 11:55:03 »

Mikor általánosba jártam egy Erdei suliba jártam az erdő közepén, minden pénteken volt suli után egy 2órás kötelező program, amikor pl.: jártuk az erdőt, békapetéket mentettünk, az erdőben össze szedtük a szemetet, bunkereket építettünk és még sorolhatnám.Nevet


Ami még ide tartozik: lehet most béke van már egy ideje, és lehet ez így is marad. De azért nem árt ha az ember tudja, hogyan védje meg magát, valamint, hogy hogyan lehet élni nehéz körülmények között.
Aes tudtommal vannak ilyen programok, táborok nyáron szerte az országba ahol kb.: 2hét alatt talán megtanulsz valamit.
A tesi óra egy készség tantárgy, ami arra szolgál hogy a suliban ne csak egész nap ülj a seggeden hanem egy kicsit mozogj is, és ébredj fel. Ha egy nagyon alap katonai képzésszerűt kapnának a gyerekek olyan sokat nem érne, mert a gyerekek így is utálnak tesizni, e legtöbbjük el van kényeztetve, és sok sulinak nincsen olyan területe ahol alap katonai képzést kaphatnának... mert azt egy pici tesi teremben nem túl hatásos.
Egyébként írtad hogy nem olyanra gondolsz ahol egy őrmester (vagy nem tudom mi) a pofádba kiabál miközben te csinálod a feladatod. Ha belegondolunk egy ilyen ember azért mégis hatásos lenne, mert lehet hogy utálnák, de a gyerekek mozognának, és megtudja tanítani őket egy alapismeretre.
Úgy egyébként, ha nem Pestre járnék suliba, hanem megint az erdő közepébe akkor élvezném ha a tesiórákon túlélést és alap katonai képzést kapnánk. De ez Pesten már nem lenne olyan "poén".

Ritli: Kibírnád, az ember hamar feltalálja magát az erődben... bár mikor vaddisznók vagy más állatok közelednek lehet kicsit megijednél, vagy nem. Eddz Nevet
Erről jut eszembe múltkor (jó, nem olyan múltkor még februárban) egy eszméletlen nagy szarvas bejött a kertünkbe reggel 6körül és elkezdte meg enni a komposztunkat. Jó sokáig evett aztán felénk nézett és elment. Tegnap este meg megint vaddisznók jöttek és röfögtek, ami kicsit félelmetes volt.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 03, 16:37:49 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3158 Dátum: 10 ápr 03, 17:46:10 »

Zoll, komolyan cserkész vezető vagy? Nevet De király, én is imádtam cserkészgetni. Nyelvesít
A számháború király játék, egyik kedvencem. Bár nem szeretem, amikor már ott állok valaki előtt, az meg a kezével eltakarja a számát... Szabálytalan is. De mindig mi nyertünk. Nevet Egyik kedvenc játékom volt, de ma már ritkán számháborúzom, mert nincs kivel... És pont ezért nincs. Mert régi lány ismerőseim mind nyálukat csorgató kis csitrik lettek, akiknek kedvenc elfoglaltságuk a fiúk után való szaladgálás, meg számlálás, hogy hány pasijuk volt eddig.
A fiúk dettó ugyanilyen bénák egyébként. Nevet
Na jó, vannak azért normális barátnőim, meg barátaim is.  Pojén Vannak elvétve még nem ilyen "elkényelmesedett - elnyugatisodott - emberek.

----------

Aes: Igen, elhoztuk. ^^ Szegény sokat utazott tegnap. Nyelvesít Átutazta egész Magyarországot. Nevet De amúgy rettentően rossz... x"D

--------

De szemétség. Nem írhatok be a férfi topicba? xD Mondjuk így is jól működik a párbeszéd köztünk... xD
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 03, 17:48:05 írta Saphira » Naplózva

Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #3159 Dátum: 10 ápr 03, 20:00:06 »

És visszatérve a "rózsaszínvilágos kis hejjjcegnőkre"...
Soha az életben nem fogják őket komolyan venni. És tuti, hogy nincsenek igazi barátai. Az ilyen ember a viselkedésével és a külsejével hívja fel magára a figyelmet, nem az eszével. Vajon miért látni őket keveset pl egy egyetemen? Mert oda már nem gyerekes, rózsaszín, beteg, nyomi felfogású, rózsaszín lányok járnak, hanem emberek.
Egyszerűen egy légtérben nem tudok velük lenni...
Szerencsére hajlamom sincs rá, és én inkább kicsit fiúsabbnak érzem magam (3 fiútesóm van ^^), így, ha ők meglátnák, hogy egy másodpercre is "plázaribiskedem", le is ütnének xD
És amúgy az ilyen lányokkal senki sem tervez komoly kapcsolatot. Vagy mellettük teljesen leamortizálódna, vagy úgy érezné, hogy a kishúgával van.
És még ami kiakaszt, a beszédstílusuk... frászt kapok tőlük, pláne, mikor már annyira rövidítenek, és kicsinyítő-képzőznek, hogy semmit nem értek az egészből..
Szóval, én egyáltalán nem bírom őket. Szerintem az ilyen amúgy pénzmegvonás kérdése. Ha egyszer csak nem pénzelik őket, egyből tudnak a normális világban élni.


Amúgy én is figyeltem, jól elbeszélget a két topic Nyelvesít
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3160 Dátum: 10 ápr 03, 20:19:34 »

Hmm ezeket a beképzelt majmokat én sem bírom :S Múltkor bnőmmel mentünk a villamoson és felszállt három "páva" én meg rájuknéztem és úgy fordultam eggyet ( xD ) ők meg hangosan elkezdtek kibeszélni minket... hát azthittem megtépem őket annyira idegesítően beszéltek meg minden hogy jaj  Neeem a tartalom meg az egyik fülemen ki, a másikon be  >.<# Meg jó hogy a suliban csak 2 ilyen van ....

Számháború powaaa, én nagyon szeretek játszani csak ritkán játszok mert sok ember kell hozzá meg terep Nevet és mostmár fel kell vegyem a szemüvegem a játékhoz mert ha nem akkor kb senkit sem ejtek ki *.* ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 03, 20:20:22 írta vivien.san » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3161 Dátum: 10 ápr 03, 20:35:05 »

Wehehe igen ez eszembe se jutott Nevet Ha nemsokkal ezelőtt beszálltam volna számháborúzni hiába láttam volna rá mindenkire nem tudtam volna senkit kiejteni mert annyit se látok szemüveg nélkül mint egy vakond xD De már van szóval talán sikerülne Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #3162 Dátum: 10 ápr 04, 17:14:55 »

Erről a "nyávogó fruskás" dologról nem beszélnék többet, mert már egymást ismételgetjük, de van egy irtó idegesítő osztálytársam...
Azzal kezdeném, hogy mindenki utálja az osztályban, lányok és fiúk is, de őt ez valahogy nem érinti, vagyis nem fogja fel, mert folyton odapoftálankodik másokhoz, és az a legidegesítőbb, hogy elkezd mesélni magáról olyan dolgokat ami a sz*rt se érdekelné. Ráadásul amikor teheti lemegy cigizni mert az hű de iszonyat menő és valami ocsmány szaga lesz utána, szóval ha hozzámszól legszívesebben elokádnám magamat. Mellesleg amikor kér a vizemből, abból se adok neki, mert nem akarom hogy olyan hányásszagú legyen, pedig nem vagyok olyan önző...
A másik pedig az az, hogy bejön ujjatlanba (télen is minden második nap ilyenbe jött be...) és rámutat egy foltra a kezén, hogy "Nézd, tudod mi ez? Harapáás!" Na amikor ezt elmondta nekem már hümmögni is elment a kedvem... Ezzel menőzni, komolyan... Ráadásul nem tudom milyen fiú lehet aki hozzá merne egyáltalán érni. X_x Ja meg év elején azzal jött, hogy őt XY meg akarta dugni... És hiába szólunk be neki, osztjuk le, stb, nem fogja fel, hogy mindenki utálja, és hiába mond bármit, senkit se érdekel. Egyszerűen borzalmas. Ja és rendszerint az szokott a poén tárgya lenni, hogy úgy ül le, hogy szinte mindig kilátszik a tangája... Húh, elég borzalmas. És egyszerűen hihetetlen hogy nem fogja fel, hogy ha ilyeneket mond nekünk, hogy meg akarták dugni, meg mutogatja a "harapásnyomait" attól nem lesz menő vagy valami hasonló, csak még jobban utálni fogjuk... És hiába osztjuk nem száll magába. X.x És utolsóként még olyat is mondott, hogy nem jött meg neki már egy ideje, és lehet, hogy terhes... Már lassan röhögni se tudok rajta.
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3163 Dátum: 10 ápr 04, 20:08:08 »

én csak attól tudok kiakadni nagyon ha rálépnek a lolita cipőmre. Ha a többi cipőmre lépnek vagy lesz koszos nem érdekel de a loli cipőm a kedvencem ^^ Bár mondjuk tegnap azon is kiakadtam hogy eltört a halcsont a fűzőmben...
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3164 Dátum: 10 jún 09, 21:44:07 »

Éreztétek már ugy egyegy vita alkalmával a barátnőitekkel, hogy bárcsak inkább pasik lennétek?
Valahogy az ő életstílusuk szimpatikusabb ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!