24 szep 23, 17:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697071 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2235 Dátum: 10 ápr 03, 10:09:14 »

Az én módszerem a legjobb :3 Simán trágyát hintek rájuk xD
Meg amikor bepróbálkoznak, hogy milyen kemények, nem vágják, hogy én még keményebb vagyok, szóval általában ők szívnak :3

Aes... nem foglak sose megérteni én úgy érzem :3
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2236 Dátum: 10 ápr 03, 10:11:36 »

Haku!
Trágyát hintesz? Szó szerinti értelemben? xDD Pojén

Hogyan nem értesz meg? Mosolyog
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2237 Dátum: 10 ápr 03, 10:14:03 »

Am meg a háborús részét illeti, szerintem pl. tesi óra helyett legalább az egyik gimnáziumi évben alapszintű katonai képzést kéne tartani. (neeem ilyen extrém Navy SEAL táborra gondolok, csak alapdolgokra, a legalapvetőbb ismeretekre, és lányoknak is, nem csak fiúknak.)

Ezt nem fogom megérteni, én is militarista beállítottságú vagyok, egyszer majd szeretnék is airsoftozni, de azért ez egy picit durva lenne nem? :3

Jaja, szó szerint ^^ xarni rá xD
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2238 Dátum: 10 ápr 03, 10:16:37 »

Az előző rendszerben (szoci kor) ha jól tudom volt ilyen honvédelmi alapismeretek tanítás. Bár lehet csak az egyetemen. Mindenesetre anya pl. tanult pisztollyal lőni. Nevet Persze lehet ez nem volt kötelező, de én úgy tudom igen, de majd megkérdezem tőle.

És a katonai képzés alatt azért nem azt kell érteni, ami erről az embernek eszébe jut. Csak alapdolgok, mondtam. Pl. hogyan kell betárazni és felhúzni az AK-t, eldobni egy gránátot, terepen mozogni, tájékozódni, stb.

Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2239 Dátum: 10 ápr 03, 10:19:42 »

Már nem azért, de ha az ember nincs ehhez hozzászokva egy ilyen kiképzés meg is őrjítheti...
Pl. én tesitanárom kiképző volt asszem a honvédségbe.
Hát elég nehéz a mi tesióránk xD

Az előző rendszert hagyjuk, már a gondolata is gyomorforgató a számomra, ezért nem is tetszett az úttörő kifejezés xD
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2240 Dátum: 10 ápr 03, 10:22:30 »

Én se szeretem az előző rendszert, de azért az úttörőtábornak több értelme volt mint a plázázásnak, de ebbe nem menjünk bele.

És mondom amire én gondolok itt, az nem az amire te. Mosolyog Szal nincs üvöltöző őrmester meg ilyenek. Csak ismeret átadás, és annyi fizikai munka amennyi egy tesiórán is van, csak olyan helyzetekben, amik katonáskodás közben adódhatnak. (pl. erdőben, hegyvidéken stb.)
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2241 Dátum: 10 ápr 03, 10:26:31 »

Hát jah, így végülis elfogadható, de az emberek nagy részének így se fog tetszeni Nevet
Ha már egy Magyar Gárdát betiltottak, akkor ezt is tuti félreértenék :3
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2242 Dátum: 10 ápr 03, 10:30:15 »

Ahogy vesszük, a Magyar Nemzeti Arcvonal pl. 20 éve csinálja ezt, igen magas szinten, és még mindig nem tiltották be. (illetve ahogy vesszük, azért becsukták már pár tagjukat). És ők azért egy "kicsit" profibbak mint más hasonló csapatok... de ez meg a Gárda se nagyon való ide.

De én most nem erről beszélek. Hanem arról, hogy kötelezően (ha úgy tetszik órarendben) kéne ilyet oktatni, és nem magánszervezetekben, hanem állami irányítással, teljesen legálisan.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2243 Dátum: 10 ápr 03, 10:33:04 »

Aes, szabad veled egyetnemértenem?
Az emberek így is eléggé utálják a tesit, meg ilyesmi, szerencsére a mostani tanárunk inkább kiadja a floorballütöt, és hagy minket játszani, hatásos ez, 3szor annyit mozgok mint a hagyományos tesin... gránáthajítás<---kislabdadobás....
Amúgy mi a francnak nekünk katonai kiképzés? Lerohanjuk amerikát?  Aki katonának akar menni, elmegy a zrinyire vagy akárhová...

Amúgy igen, "wan olyan fiú aki wébetüvel" beszél, pl Atomkoponya innen a fórumról...ikszdé blőee.... "nem cukszy"ikszdé  Plázázásról annyit, hogy annyi értelme van kb, mint egész nap a gépelött ülniXD...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2244 Dátum: 10 ápr 03, 10:38:47 »

Persze hogy szabad. :F Attól, hogy modi vagyok, még lehet velem vitatkozni. xD Sőt kell is, ha baromságot mondok, mert néha előfordul. kacsint

Amúgy meg, én gyűlöltem a tesit, és ennek ellenére mondom ezeket. Mert a tesi engem egyáltalán nem érdekelt, utáltam a röplabdát meg ezeket mint a meleg sz*rt. Viszont a katonai dolgot élveztem volna. Mert nem a mozgással volt bajom, hanem azzal, hogy hülyeségeket csináltattak velem. (jó valójában ezeknek a dolgoknak is van értelme, és bizonyára nem is ártott, de azért jobban tetszett volna, ha katonai keretet kap, ugyanazt a mozgást úgy csinálni, hogy valami célját is látom, nem csak azt, hogy egy hülye labda ne essen le a "mi" térfelünkön.)

Katonai kiképzés meg azért kell, hogy akkor ha minket rohannak le, meg tudjuk védeni magunkat.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2245 Dátum: 10 ápr 03, 11:03:42 »

A mostani helyzet látszólag nem igér ilyet Aes :3

Ha mindenki úgy gondolkodna mint a "nép vezérei" unalmas lenne a fórumozás sztm. xD
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2246 Dátum: 10 ápr 03, 11:37:48 »

És ez a beszédstílus... Technikai KO Kéne rájuk szerelni valami sokkolót és ha ilyet mondanak megrázza őket xD Leszoknának talán Nevet
Ez nekem nagyon ismerős a South Parkból....Jó ötlet Ördögi Ördögi
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2247 Dátum: 10 ápr 03, 12:48:27 »

Srácok, rosszul álltok a dologhoz.
Nálunk diáknapon hoztak be a suliba fegyvereket. Volt ott AK, aknavető stb. Persze nem lövöldözhettük egymást. xD
De a kicsik amint meglátták nyakat nyújtva szaladtak kipróbálni. Olyan tömött sor alakult ott ki, hogy szinte lehetetlen volt egy fegyvert is a kezedbe kapni, mert annyian voltak. Mindenki élvezte, hogy a kezébe foghat egy ilyet, mert az tök király.
Most őszintén, ki nem akar kipróbálni valamilyen fegyvert? :O
Sokkal értelmesebb lenne inkább túlélést tanítani, mint tánc és drámát, vagy kommunikációt, amiken mit csinálnak? Játszanak. Mit játszanak? Beszééélgetőset...
Ha tanítanának ilyen túlélés dolgot (ezen belül katonásdi része is lehetne, fegyverhasználat például) ahol mondjuk megtanítanák hogyan kell tájékozódni az erdőben, tüzet gyújtani, élelmet gyűjteni illetve szállást építeni, akkor sokkal értelmesebben ütnék el ezt az időt.
A tesi szerintem más dolog. Bírom, amikor például labdát kell eldobni. Ketten beállnak labdát dobni. Mondjuk Marika, meg Sanyika. Marika sokkal messzebbre dobja a labdát, de rossz a testtartása. A tanár rögtön elkezdi ott átkozni, hogy a lábát így, a kezét úgy kell tartani. Míg Sanyika nem tudta messzire dobni a labdát, de jó volt a testtartása, így ötöst kap... Ráadásul én utálok a tesi teremben hülyülni... Viszont imádom a katonás, illetve túléléssel kapcsolatos dolgokat. És szerintem sokan vannak így.

Ja, meg ki nem szeretett számháborúzni?
Shappira ötlete jobb, hogy ilyen alapvető dolgokat, hogy tűzgyujtás, térképhasználat, ilyesmi... Én a katonásdit nem igazán díjaznám, mondjuk én is szivesen megnéznék egy AK-t vagy egy Coltot...   Nálunk a tesi osztályzás úgy meg,  Dani, te minden órán mozogtál, (pingpong, floorball), úgyhogy 5-ös, XY: te sose hozol cuccot, de dolgozol, 4es, hát, te mikor milyen kedved van, 3as, te meg semmit sem csinálsz, cuccod sincs: 2-es...   ritkán van igazi hagyományos tesi, akkor néha van magasugrás, meg ilyesmi, de a jegyet főleg nem ezek alkotják... és ez szerintem így van jól...
És annak ellenére, hogy rossz a testartásom, nem tudok futni 100 méternél többet, meg általánosban 2-es alá voltam tesiből, a multhéten kaptam egy ötös havijegyet...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2248 Dátum: 10 ápr 03, 12:54:31 »

Szerintem is sokan inkább a katonás dolgot tartanák érdekesnek. És emellett valóban nem árt az "erdei ismeretek" oktatása sem.
Amúgy meg az airsoft (miért nincs ennek vmi magyar neve?) ma már bevett és elfogadott sport. Ez meg jó alap  lenne az ilyen jellegű oktatásra.
Tánc és dráma? Kommunikáció? Jézusmária, ezek aztán nagyon hasznos ismereteket adnak át. xD


Mikor általánosba jártam egy Erdei suliba jártam az erdő közepén, minden pénteken volt suli után egy 2órás kötelező program, amikor pl.: jártuk az erdőt, békapetéket mentettünk, az erdőben össze szedtük a szemetet, bunkereket építettünk és még sorolhatnám.Nevet


Általánosban egyszer mi is voltunk ilyenen. Mosolyog De csak egyszer sajna.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 03, 13:00:25 írta Aes Sedai » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2249 Dátum: 10 ápr 03, 15:02:03 »

Na röviden a véleményem a dologról. Cserkész vezető vagyok. Szerintem ezt nem kell tovább ragoznom.

A számháború (régi nevén: Cserkészjáték) pedig király dolog, aki szeretne,ingyenesen részt is vehet a budai várban minden év márciusában megrendezett játékon. A legviccesebb része a nap végi Halászbástya roham, ha valaki jönne jövőre, azt semmiképpen se hagyja ki. Videó az ideiről >ITT<, a tavalyiról >ITT< található. Az idei videóban én is fellelhető vagyok lehet tippelni, hogy hol! Nevet

Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!