24 szep 23, 21:15:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084526 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3105 Dátum: 10 feb 24, 22:38:50 »

Whá . Nekem személy szerint nem tetszik ... kicsit már szntem túlzás xD meg ilyet max az hord aki egész nap nem csinál semmit... >.<#
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3106 Dátum: 10 feb 28, 20:43:49 »

Műkörömbe max francia manikűrt, vagy olyat, amibe fekete csipke van építve, de ezt  :okád: ezek a kis domborodó virágocskák/hellókittik undorítóak  >.<#
Am. a magassarkúmat nem hordom, csak conra, meg ilyesmi Nevet A 8 centist már meg se érzem ikszdé Jó mondjuk anak nem tűsakrka van...
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 28, 20:45:53 írta FujiwaaraMichiyo » Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #3107 Dátum: 10 feb 28, 21:52:53 »

hát én eldöntöttem hogy két alkalomkor fogok viselni műkörmöt a szallagavatomon meg a ballagáson és ha megmarad akkor éretségin akkor modositok 3 alkalommal Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3108 Dátum: 10 márc 01, 12:53:53 »

szerintem éretségielőtt felesleges csináltatni xD akkor nem a csinibabát játszani lesz a lényeg
hmm én műkörmöt esküvőmre csináltatnék ... de akk se valószínű mondjuk még az se az h lesz esküvőm ikszdé de álmodni szabad Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3109 Dátum: 10 márc 02, 08:34:15 »

Nekem a munkám hoz (titkárnő) kell a rendezett megjelenés. Ebbe a szép köröm is beletartozik.
Néha muszáj a műköröm... Mivel irtó gyengék a körmeim.  Technikai KO 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3110 Dátum: 10 márc 02, 12:50:28 »

Nem kötekedésből kérdezem, de egy titkárnő esetében miért fontos a kiváló megjelenés? Mármint, úgy értem, hogy okés, hogy az ember tiszta ruhát vesz fel, fésülködik, ne adj isten még egy minimális sminket is feltesz, de miért fektetnek ekkora hangsúlyt rá? :O
Olvastam most egy újságban az álláshirdetések között, hogy jó megjelenésű titkárnőt keresnek. És mi van akkor, ha valaki nem szép meg csinos? :O Akkor már fel se veszik, vagy mi? Miféle negatív diszkrimináció ez? Technikai KO


Meg olyat olvastam, hogy egy öregapó keres maga mellé 60-70 év közötti nem molett, igényes takarítónőt. Most komolyan, nem mindegy, hogy hogy néz ki? xD Nem az a lényeg, hogy tisztaság legyen? Technikai KO (Jó, mondjuk mintha úgy szólt volna a hirdetés, hogy ottlakhatást biztosít.) Nevet


Akit nem áldott meg az isten jó alakkal meg szép arccal, az már ne is merjen állást keresni, vagy mi? Technikai KO
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3111 Dátum: 10 márc 02, 15:19:36 »

Most őszintén: te kötnél azzal a céggel üzletet, ahol azt látod, hogy a titkárnő, aki fogad téged egy tárgyalás előtt ápolatlan, fekete-piszkos körmű, kócos tb?  Hmm?
Az emberek úgy ítélik meg, ha magaddal nem tudsz törődni, akkor a munkád is pocsék.  smirksweat

A titkárnő az, aki tartja az ügyfelekkel és a cége főnöke között a kapcsolatot. ilyen fontos pozícióban lévő személy nem nézhet ki bénán, vagy ápolatlanul.  smirksweat

Az ápoltság és a csinosság más  Hümm-hümm

Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3112 Dátum: 10 márc 02, 21:46:07 »

Sejtettem, hogy nem úgy fog lejönni, ahogyan gondoltam. Nevet

Szóval azt értem, hogy ápoltnak kell lennie, csak nekem fura, hogy annyira kihangsúlyozzák, hiszen pl. nekem (és a legtöbb nőnek) alap, hogy nem mászkál piszkos körmökkel, meg hogy minden nap szép, tiszta ruhát vesz fel. Aki ilyen állást pályáz meg, arról azért lehet feltételezni, hogy ápolt, én legalábbis úgy gondolom. Mosolyog Ennélfogva pedig szükségszerűtlennek érzem azt, hogy ennyire kihangsúlyozzák ezt. Mosolyog

Vagy akkor ott maradtam le, hogy az emberek többsége már nem ennyire igényes, hogy erre is külön fel kell hívni a figyelmet? Hmm?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3113 Dátum: 10 márc 03, 16:31:28 »

Sajnos meg kell említeni, mert láttam olyan jelentkezőt már ilyen posztra, aki úgy ment el állásinterjúra, hogy fekete száj, rúzsos fog, koszos ruha stb...  Neeem
Sajnos vannak ilyen emberek.  Szomorú
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3114 Dátum: 10 márc 06, 14:19:50 »

Jajj. :O Akkor már meg tudom érteni. Technikai KO Tényleg nem gondoltam volna, hogy ennyire nem alap. No de ennyivel is okosabb lettem. Mosolyog




Itt van az a nyári csizma, amiről korábban beszéltem. *-* Szerintem tök jól néz ki, bár az tény, hogy mindig nem tudnám hordani. smirksweat
Amúgy tök fekete az egész, csak újságból van szkennelve, azért olyan a képen, amilyen. Nevet Az oldalán azok gumis pántok. ^¸^

Nem dupla! Töröltem közülük! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 06, 16:40:25 írta Gabesz » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3115 Dátum: 10 márc 06, 16:18:02 »

Már hogy esnék ki belőle? Hmm? Az orrán lévő lyuk nem számít. Nevet

Amúgy azok ilyen gumis pántok a szélén. Cipzár meg huhh, asszem hátul van rajta, de nem emlékszem pontosan.

Nem értem, mit nem lehet ezen elképzelni. Nevet

Majd ha veszek egyet, akkor ebben megyek talira, már ha lesz olyan. Nevet De nem erre akarok pénzt költeni, hanem egy rövidebb és sokkal szebb verzióra. Hümm-hümm


És mióta vagy lány, szivi? Hümm-hümm
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3116 Dátum: 10 márc 06, 16:31:34 »

Úúúú tök jó tetszik *.* Bár talán egy kicsit túl magas a sarka. De amúgy jó Mosolyog Hiei te meg húzz innen hacsak nem operáltattad át magad Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3117 Dátum: 10 márc 06, 16:35:57 »

Végre valaki, akinek tetszik. Köszönöm, Ritli! Nagyöleléééés
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3118 Dátum: 10 márc 06, 17:17:51 »

Hm... Ha nem lenne magas sarka, egész könnyen megfelelne Sakura csizmának!  Gondolkozik
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3119 Dátum: 10 márc 06, 17:19:31 »

:OOOO

Csibe is pont ugyanezt mondta msn-en. Nevet De Sakura-é végig zárt, nem? Gondolkozik Bár valóban, fekete térdzoknival tökéletes lenne. ^¸^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!