24 szep 23, 19:28:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084410 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #3090 Dátum: 10 feb 22, 17:55:49 »

Szombaton megkaptam az első tűsarkú cipőmet. 9 cm magas a sarka! És annyira széééép *-* Most nagyon nőnek érzem magam tőle! Persze magassarkú cipőm azelőtt is volt, csak az olyan lolis, és az csak 8 cm-es ^^'
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3091 Dátum: 10 feb 23, 08:24:27 »

Nem hiszem, h a nőiesség a cipő magas sarkától függ.  smirksweat
Mármint egy farmerban, lapos sarkú topánkában is lehet valaki irtó nőies. És smink nélkül is.  Pontosan
Tanúsítom.  Hümm-hümm
Ráadásul 9cm-es sarok... Olyan bokafájdalmaid lesznek tőle, ha mondjuk napi 8-10 órán át a lábadon lesz...  smirksweat
De te tudod...  Nevet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3092 Dátum: 10 feb 23, 09:26:19 »

Én is ismerek nem egy csajt, aki farmerban, pólóban, smink nélkül, leégett arccal is nagyon szép. Pontosan

Barátom mesélte, hogy olvasta netem az új guminőről amit kifejlesztettek. Teljesen ember tapintású és beszélget a kocsikról és a fociról... fel tud sorolni 100 sör fajtát:O.
A tudósok szerint ez úttőrés a guminő iparban^^. Pár év tízed és a nők a múlté lesznek... jahh és meghjegyzésnek írták teljesen pénz takarékos mert sose akar majd elválnixD.

Ezzel Ti egyetértetek? :O Mert én nagyon nem. Minket, csajokat nem pótolhat egy vacak kis gumidarab. Lesütöttszemek Egyébként is, főzni ki fog a pasikra? :O Meg mi van az érzelmekkel? :O
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3093 Dátum: 10 feb 23, 09:29:24 »

Van 1-2 idióta, aki megelégszik a guminővel. Ilyenek azok, akik fizetnek egyes 'szolgáltatásokért'...  Lehánylak
De ezek a fószerek egyedül is maradnak örökre... Pojén

Egy nő pótolhatatlan.   Pojén
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3094 Dátum: 10 feb 23, 09:44:10 »

Guminő... Ez annyira szánalmas szerintem.... Nőt keressen magának akiben van lélek könyörgöm
Meg alapból milyen már egy guminőbe khm. Szóval na midnegy ennél már az is jobb ha felszed egy lányt az úton vagy nem tudom, meg felesleges pénzkidobás...
Naplózva

memories last forever. <3
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3095 Dátum: 10 feb 23, 13:35:45 »

Szerintem is teljesen hülyeség Nevet Mindig kitalálnak ilyen ökörségeket hogy a jövőben mi nem kell majd egyesek szerint de a háromnegyede marhaság Mosolyog Meg egy guminő mondjuk hogy szül gyereket? Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3096 Dátum: 10 feb 24, 11:11:44 »

Ha már az ökörségeknél járunk:
http://neon.hu/trend/beauty/korommese-japan-modra
Ezt meg kell néznetek!  Technikai KO
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3097 Dátum: 10 feb 24, 12:16:39 »

Úristen ez borzalmas.  Technikai KO Minden műkörmöt eleve utálom, e legszebb kezet is tönkreteszik, de ez...  Lehánylak Mindennek a teteje.  Technikai KO

OFF: Amúgy meg a kawaii szó mióta jelenti a műkörömművészetet?  Ohh My God Az nem aranyost jelent?  Gondolkozik
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3098 Dátum: 10 feb 24, 12:20:12 »

Lehet azért kawaii, mert olyan kis cukikának találják ezeket a körmöket. xD

Amúgy undorító. Volt 1-2, ami még el is menne, ha nem állna ki belőle minden vacak. Lehánylak "Dolgozó" nő ilyet nem csináltat magának. Ez csak a plázamajmoknak való. xD Mert hogy semmit nem lehet ezekkel csinálni, az is biztos. Akkor meg minek?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3099 Dátum: 10 feb 24, 12:25:47 »

Ezek konkrétan csak arra a kiállításra vagy versenyre vagy nemtommi (nem olvastam el mert ezt egyszer régen már láttam egy másik oldalon) csinálták elvileg. Szóval nem hiszem hogy valaki is ilyen körmökkel szaladgálna az utcán smirksweat De lehet tévedek Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3100 Dátum: 10 feb 24, 12:27:25 »

Akkor meg vagy nagyon ráérnek a japánok, vagy nagyon nem normálisak. xD
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3101 Dátum: 10 feb 24, 18:38:27 »

Nagyon sok j. üzletember külföldön dolgozik és évente max 3szor látogat haza pár napra a családhoz. Ahol anyuka vagy csak simán a gyerek nélkül a feleség és/vagy szerető költi a pasi pénzét. Annak nem kell sokszor használnia a mancsait így könnyen elképzelhető, hogy ilyennel mászkál. A japán nők annyira ki akarnak emelkedni a tömegből, hogy a lehető legfeltűnőbb holmikat keresik telefon, ruha, kiegészítők terén is.
Mellékesen, (ismerek pár ilyen alakot, izgalmas a szottyadt életükről hallani) ha a pasi megcsalja a nőt, akkor a nő reagja nem az, hogy te disznó, elválok! hanem, hogy akkor vegyél nekem egy Louis Vuitton táskát. Ezek után szép a hellókitti karom már elfér ott bárkin...
De lehet, hogy csak én találkoztam eddig rossz emberekkel.

A magassarkút meg csak a megfelelő alkalomra használjátok. Nem suliba, vagy munkahelyre való. Max 2-3 órás eseményekre. Kényelem csak pucér talpakkal van Nevet ( a homokban nyáron a tengerparton *.*)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #3102 Dátum: 10 feb 24, 20:10:52 »

Ha már az ökörségeknél járunk:
http://neon.hu/trend/beauty/korommese-japan-modra
Ezt meg kell néznetek!  Technikai KO


ááhh uhhh ezek uhhderondák  >.<# bocsi de ez teljesen kikészített xD ezek a plázacicáknak valók, ilyent azok a nők akik dolgoznak nem hordanak ááhh még a billentyűt se lehet úgy leütni xD legalábbis nekem eléggé nehéz lenne  >.<#
magassarkú... vigyázz vele, mert 10 év múlva már lehet járni se tudsz ... legalábbis egyik ismerősöm lába tiszta visszeres, a bokája tönkrevan...  Hmm?
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3103 Dátum: 10 feb 24, 20:55:20 »

Jézusooom ezek a műkörmök, borzalmas. undorító.... ez az ami nem csak a körmöt teszi tönkre....
Naplózva

memories last forever. <3
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3104 Dátum: 10 feb 24, 21:54:01 »

sztem meg  jólfestenek azok a körmö mmint nem a hello kittisek hanem mondjuk a lila szivecskések Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!