24 szep 25, 07:15:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085725 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2580 Dátum: 09 jan 30, 17:55:45 »

Aemy, nekem a barna bokacsizma teccik nagyon ^^ én is hasonlót szeretnék, csak kisebb sarokkal ^^ am. én sem szoktam márkás dolgokat venni, csak abból, amiből nagyon kellene h tartós legyen, szal pl cipőkből én is ^^"
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2581 Dátum: 09 jan 30, 18:00:45 »

Nekem is úgy tetszenek az ilyen csizmák..csak én nem tudom őket hordani mert a hátamra másképp esik a terhelés...egy 5cm-es saroktól nap végére meghaltam...hét még egy 10cm-es
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2582 Dátum: 09 jan 30, 18:08:53 »

Huh, én az 5 cm-stől is behalok xD egy magassarkúm van, az is egy szandálka ^^ és az is 2-3 cm. Nagyobb sarokkal menni sem tudok.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2583 Dátum: 09 jan 31, 22:07:16 »

Cipő:
a márkás ált jobb, de pl a "csinos" cipők közül nem igazán mondanám, hogy a topon vannak a márkásak. Aemy az első képen csak nevettem xD Ilyen csizmát még senkin sem láttam. Olyan mintha egy műanyag darabot tekernél a lábad köré, nem? ikszdé
A bokacsizmákra szavaznék, de persze max 7centis sarokkal. Attól is megőrülök:S
A hosszúszárú csizmák: soha nem volt ilyenem. De ha vennék, akkor csak lapostalpút vennék. Viszont a bokacsizmákból tanulva: piszkosul de nem a hő megtartására szolgálnak ezek... szóval van egy óóórmóótlan randa, baaarna, széles és mindenféle szőrmóksággal bélelt csizmám, amit még tavaly vettem egy leárazáson és még abban is képes vagyok néha kicsit fázni xP Pedig iszonyúan vastag:D Ilyenkor jön a harisnya+2 zokni kombó:D

Szerencsére kezd melegedni és végre nem kell hordanom -.-

Nem szeretem a kínais ruhát. De van 1-2 pulcsim és garbóm onnan. Viszont már most látom,h kezdenek szétfoszlani. Pedig csak 30-40fokon mosom és alig centrifugálom.
Viszont ha egy-két ruhamárkafan (nem tom van-e itt ilyen) megnézi a márkás ruhák matricáját, akkor nevethet egyet kínjában, merthogy MADE  IN CHINA bizony az is.

(A Love Story folytatása az  Olivér története pl betekintést enged eme bizniszbe, ha valakit érdekel. Olcsóért, gyerekekkel márkás ruhák varratása...)

A  lényeg, h az anyag normális legyen. Én tipikusan tapizós vagyok a boltokban:D Mindent megtapogatok, és 40 ruhát felpróbálok csak, hogy biztos legyek a választásban. Meg hát a lényeg, h jó legyen végre valami. Utálok vásárolni. Pláne  mert nem nekem fizetnek érte Hmm? nem értem...

Nem áldozok viszont én se sok pénzt egy ruhadarabra. Felesleges, mert akár minőségi, akár nem... úgyis tönkremegy.
^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2584 Dátum: 09 feb 01, 01:10:26 »

ŐŐ nemtom, valahogy annyira nem szoktam agyonhordani a ruháimat, hg teljesen tönkremenjenek (nem olyanra értem hg pl beleakad vmibe, és szétszakad xD)
Valaki írt vmi oasmit előttem, hg sokan azért vesznek márkás cuccokat, mert már "kiválasztották" azt ami teccik, úgy értem nem kell annyit keresni, hg olyat találjon, ami tetszik, mert legtöbbször olyan "stílusban" öltözködik, amit az a márka "képvisel".

Am vhogy én se láttam még ilyen csizmát senkin. Bár nem is akarok xD
Magassarkú őő nemnyilatkozok. xD 1 van, az is csak tánchoz. Hát no, nem tok benne járni. Bár mindegy, nem kell nekem nagyobbnak lennem, mert minek? Lapossarkú is lehet elegáns, nem erről van szó.

Am nem vok valami nagy kínai+piac ruha fan. Egyszerüen nincs türelmem hozzá, hogy olyat találjak, ami tetszik. Pedig biztos lenne. xD

Hm tökjó hogy végre nem kell csizmát hordani. Nincs semmi bajon a hóval és a téllel, sőt imádom, de elegem van a réteges öltözködésből. Farmer+póló 4evöör xD

És mi a véleményetek az olyan márkákról, mint pl. Gucci?
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2585 Dátum: 09 feb 01, 14:37:21 »


És mi a véleményetek az olyan márkákról, mint pl. Gucci?

azhogy jószemüvegek vannak :'DDD detélleg ikszdé amugy...nemtom :'D nemvagyok vmi jártas a divatban meg nemis érdekelnek annyira ezek ikszdé szoval véleményem nincsróla. :'D legszivesebben ojan dolgokat veszek ami nekem tetszik és nem a divat miatt( szoval pölövolt eza baromi ronda eszkimócsizma amiigy mindenholszörös és áá. na attol herótomvolt. xD) meg nekem fotos vmennyire azis  hkényelmes legyen.... meg  hjóérezzem magam benne na :"D
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2586 Dátum: 09 feb 01, 17:25:26 »

Öhm...hányok a divattól...kivéve azoktól amik tetszenek...

Komolyan...múltkor elmentem egy Gucci bolt előtt...és kirázott a hideg azoktól a ruháktól.
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2587 Dátum: 09 feb 01, 17:32:43 »

egyetértek Crispyvel h a napszemcsijeik jók ^^ bár az is igaz h a termékeik nagy részét nem nagyon nézegetem, úgyhogy csak erről a részéről tudom h jó. Viszont a tescoban is lehet néha gyöngyszemeket találni, csak azok nem éppen tartósak xD
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2588 Dátum: 09 feb 01, 18:02:48 »

Hát igen a divat néha számomra hordhatatlan ... Most divatosak ezek a buggyos gatyák uff szerintem úgy néz ki aki hordja mintha be***rt volna >.<#
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2589 Dátum: 09 feb 01, 19:52:06 »

hm hát hali.
Wih nekem van egy tökjó retrostyle napszemcsim,fehér keretes és imádoom *_*
a csizmákhoz meg annyit h nekem szőrmókom van x'D kroni szerint megnyúztam egy nyulat -.-
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2590 Dátum: 09 feb 01, 20:43:37 »

vagy csak nem szőrteleníted a lábad  ikszdé
hmm nekem nem szabad márkás napszemüvegemnek lenni mert h drága és én azt is lazán tönkreteszem x"D szal jó nekem az olcsó szar X"D
hmm nekem a legmárkássabb ruhám meg ami van az egy kisestélyi még táncvizsgára kaptam xD
hmm én is ált inkább vszek fel számomra tetszős cumót
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2591 Dátum: 09 feb 04, 23:24:14 »

Sorozatfüggő vagyok...és megkérdezte tőlem, tegnap egyik sotársam aki szintén sorozatfüggő, hogy rory kivel néz ki a legjobban :'D
Sztem Logan-nel, szerintetetek? :'D
Logan-nel
Dean-nel
Jess-sel
Naszal Logan :'D
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2592 Dátum: 09 feb 05, 09:26:08 »

nemnézem ezt aaa sorozatot...miis a cime? ikszdé őőő... namind1 de sztem Dean mer azt szeretem :'D nem azvolt az Odaátban?:'D
Naplózva

Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2593 Dátum: 09 feb 05, 10:01:15 »

A Gilmore Girls-t én is szeretem nézni. Szerintem is Logan-nel néz ki a legjobban, de én Jess-t is bírtam.

Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2594 Dátum: 09 feb 05, 10:46:06 »

de magyarul nem szívek szállodája? ikszdé csakmár annyira nem emléxem... amugy én nemnézek ijen sorozatokat mer ugyse tudnám követni... xD csomoszor ninckedvem tv-zni meg nemisérdekel annyira na... xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!