24 okt 06, 17:16:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092070 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1155 Dátum: 08 ápr 14, 17:26:16 »

Noe, nekem mondod? xD am, szerintem meg ő csak azért jár azzal a fiúval, mert féltékeny.  :/ és ez meg is látszik rajta. Egyszerűen tapad a fiúkra, meg a lányokra is, szóval, hogy nyalizzon egy kicsit... azt hiszem enki az volt a baja, hogy nem járt még senkivel meg ilyenek és bénának érezte magát. xD én azt hiszem, hogy ez hülyeség, de hát ő tudja. xD
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 14, 17:27:26 írta Saphira » Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1156 Dátum: 08 ápr 14, 17:29:51 »

Hát ja xD De sosem sül ki jó ilyenekből :'X Pirul
Noh, mindegy...
Örülök, hogy értitek Nevet
Ipirike, de a kérdés, hogy szép alatt mit értesz? Mi fog meg a szépben? Nevet
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1157 Dátum: 08 ápr 14, 17:32:00 »

Nekem nem esett le Arvael ,hogy mit akartát mondani  :'X
Szép alatt  Gondolkozik-jól néz ki ,de modora is van...hát nem is tudom ezeken nem nagyon szoktam gondolkozni.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1158 Dátum: 08 ápr 14, 17:35:25 »

Khömm... szóval általában minden embernek mást jelent az, hogy valaki jól néz ki.  Hümm-hümm én plöh már leírtam azt, hogy nekem mi tetszik, de lehet, hogy egy másik lánynak nem az ilyen fiúk a szimpik. Szóval ő azt kérdezte, hogy te miért tartasz helyesnek egy fiút, vagy hasonló. xD Szóval, hogy mi tetszik neked. Így elég érthető a kérdés?
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 14, 17:35:56 írta Saphira » Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1159 Dátum: 08 ápr 14, 17:37:00 »

úúúúúúúúúú énisénisénisénis ^^ natehát először is a régi témára isszatérve köbö 3-4 pasit kosaraztammár ki x'D ésés mit nézek emg először? az arcát...azon belül a haját és a szemét aztán a testét...szóvalhogy nelegyen se cingár se ilyen izompacsirta szóval olyan kis normális Nevet felölem lehet rajta egy kis felesleg az olyn aranyos is tud lenni ^^ de ne legyen elhizva... hm és és a magasság nálam is fontos hogy magasabb legyen mint én mert azmilyen már hogy alacsonyabb szal 170 fölött jah és naaagy szemei legyenek és barnák olan jó barnák hogy ránézel és a tipikus jaaaj de aranyos kifejezés jut róla eszedbe XDXD nah hamár megismerkedtünk x'D akkor belső értékek : semmiképp se legyen bunkó !!!!!! legyen jóó humora és legen segítőkész X3 kábéenyni kezdésnek x'D
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1160 Dátum: 08 ápr 14, 17:37:42 »

Hogy az anyuka nevelni akarta a fiát, de nem végzett túl jó munkát :'X (legyen kedves a barátnőjével, vigyen neki ajándékot, aztán kicsit bénán sült el, mikor hozzávágta egy "Nesze neked, anyám kűtte!"" felkiáltással :'X ). Noh, mindegy...
Na, csak a szép... a jól néz ki... és hasonlók... szóval mindenkinek egyéni, hogy mi számára ez Nevet Na, erre vagyok kíváncsi... meg arra is, hogy először rápillantasz egy fiúra, akkor min akad meg először a tekinteted? Mit nézel meg először rajta.

No, mindegy is xD

Áh, thx, Saphira Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1161 Dátum: 08 ápr 14, 17:39:57 »

érthető
de ezt muszály lessz leírni még szép definíció: Nevet
a szép és a rút ellentétes fogalmak mindkettő meghatározása már az ókortól vita tárgya és relatív

nem értem egyes pasik hogy lehetnek ilyen bunkók... na jó nem csak pasik ...emberek...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1162 Dátum: 08 ápr 14, 17:40:42 »

aaaa... senki nem nez feneket??? Tudtam, csak en vagyok ennyire sekelyes es pervez  ööööö Elseggel

amugy meg a magassag is szamit (175-195 cm..omm..ja, mivel 175 vagyok)
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1163 Dátum: 08 ápr 14, 17:41:34 »

hát így legeslegelőször szerintem a szemét meg a haját x'D szal igy multkor is szállok fel 31re megyek Örsre.. x'D akitudja az tudja na. és akkor ott ült ey fiú és olyan csokibarna haja meg széép nagy szeme volt és azis barna volt és aszittem dobok egy hátast x'D nekem nem is azok jönnek be akik ilyen jajjdemenők meg ijenek hanem akiknek olyan aranyos ölelgetnivaló kinézetük van X3 de aaa azok a szemek *-* mégminidg emlékszem rájuk x'D


>>nemvagy sekékyes se perverz énis megszoktam nézni kacsint hamár valaki ugy alapból tetszett mindig megnézem x'D
Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1164 Dátum: 08 ápr 14, 17:43:26 »

kosz Crispy, megnyugodtam.

De tenyleg...a lapos fenek, vagy a plotyi (ha ertitek mire gondolok) annyira nem kivanatos es szep  :'X
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1165 Dátum: 08 ápr 14, 17:44:33 »

Na igy már én is felfogtam.Köszi Saphira.
Szőke vagy fekete haja legyen.A szeme kék vagy fekete , ne legyen túl izmos.Talán ő az aki tetszene.
Jadu ,én még meg se nagyon nézem a fiúkat nem ,hogy a feneküket nézzem Pojén 
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1166 Dátum: 08 ápr 14, 17:46:48 »

hát nekem nem aza kerek popsi tetszik ami ugy nagyon kidudorodik vagy hogymondjam x'D olyan a csajoknak kell x'D nekem a lapos X3 am olyan alig állki a lábából x'Dx'D szóval oylan kis lapos és oylan kis imos legyen x'D
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1167 Dátum: 08 ápr 14, 17:48:04 »

jadu én is szoktam (multkor o társnőimmel rangsoroltuk a tanárokat fenék alapján...na mindegy)
magasság egy fontos dolog de lényeg h ne legyen alacsonabb nálam

Crispy veled értek egyet valahol popsi ügyben...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1168 Dátum: 08 ápr 14, 17:48:39 »

Hmm... nálam a jó pasi téma elég tág. Sőt, nagyon tágXD Najó, mondjuk ha ideált nézzük, a következő lenne: hosszú fekete/szőke haj (ebben hasonlítunk ipirikévelXD), zöld szemek, olyan átlag testalkat és magasság... nincsenek különösebb elvárásaim, mindig is a belső embere voltam, sokszor nem attól szeretsz bele valakibe mert az ideálod kinézetre, hanem egyszerűen megtörténik és kész, mert jó a személyisége Nevet Szemétkedni én is szoktam poénból, de az igazán bunkók kíméljenek, és az agyontetovált/agyonpiercingezett embereket sem szeretem >.<#
Naplózva
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1169 Dátum: 08 ápr 14, 17:50:20 »

jaja...izmos legyen...es termeszetesen ne dudorodjon ki annyira, mint egy csaje...a lenyeg, hogy jol meg lehessen markolni...na asszem itt abba is hagyom mert meg a vegen le nem mosom magamrol a perverz jelzot....  Angyal
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!