24 máj 01, 19:58:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Neked milyen hosszúságú animek jönnek be?
1-2 részes(általában OVA) - 1 (0.3%)
13 körüli - 11 (3.7%)
26 körüli - 65 (21.9%)
52 körüli - 37 (12.5%)
100 körüli - 14 (4.7%)
200 körüli - 34 (11.4%)
szinte "véget nem érő", vagyis a fentieknél is több - 135 (45.5%)
Összes szavazó: 284

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen hosszú legyen?  (Megtekintve 30061 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #60 Dátum: 09 szep 18, 22:11:53 »

Történetfüggő. Például a DN-t el sem tudtam volna hosszabbnak képzelni, de a Samurai Champloot a Shaman Kinget sem. Vannak olyan animék, amik pár percesek, de abban is elmondanak mindent, amit akarnak. Viszont, egy Bleach-et, vagy Narutot, nem lehet "kevés" részbe belesűríteni, mert akkor értelmetlen, és kidolgozatlan lesz. Viszont megnéztem az animét úgy, hogy kikaptam belőle a fillereket, és ajánlom mindenki figyelmébe, mert úgy nagyon jó.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #61 Dátum: 09 szep 24, 21:56:03 »

Én az 50 körüli rész számú animéket szeretem úgy igazán, mert szeretem egy elkezdett animének megtudnia  végét... De azért mondjuka  Bleacht és a Narutót is nézegetem csak olyan kiváncsi lennék már  avégére és néha az olyan anime sokkal tartalmasabb ami nincs húzva mint a  rétes tészta...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #62 Dátum: 09 szep 30, 16:25:16 »

A shaman king nincs is befejezve... Gondolkozik
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #63 Dátum: 09 szep 30, 18:13:42 »

Tulajdonképpen be van, mert már nincs tovább történet, szal szerintem nyugodtan lehet befejezettnek tekinteni.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
aimbot
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #64 Dátum: 09 okt 20, 22:40:16 »

engem a dbz huzott fel naygon, mikor kb. 15 részen keresztül harcolt goku dermesztővel, aztán meg bubu-val vagy 20 részen keresztül Nevet de még mindig ez az egyik favorit anime Nevet
Naplózva

Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #65 Dátum: 10 jan 04, 20:16:40 »

csak 20 részen keresztül küzdött Buuval? Oo nekem kb ott lett elegem a DBből mikor már órák óta Majin Buut néztem >.< majd eccer folytatom  Hümm-hümm
de am én a szinte véget nem érő animéket szeretem  Nyelvesít csak ne 30 részen keresztül 1 vki legyen az ellenfél és még mindig harcolnak még mindig...  >.<
Naplózva
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #66 Dátum: 10 jan 08, 23:46:21 »

Ha egyszer rákapunk egy igazán jó animére/mangára akkor (legalábbis nekem) rosszul esik ha azt látom, hogy már csak 5 rész van hátra... már csak 2 rész. És persze minél több annál jobb.
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #67 Dátum: 10 jan 13, 22:46:30 »

Nincs konkrét hossz nálam, ez anime/manga függő.

Pl a Death Note az igy volt jó ahogy, hatalmas baromság lett volna akár 10 résszel is tovább huzni. Vagy ott a Naruto, minek belőle 400 rész, amikor több minta  fele értelmetlen és irritáló filler epizód, nagyon levan maradva a mangától.

Abszolut történet függő, és az a jó ha kevés a filler (de mivel ez elkerülhetetlen, legalább szinvonalasra próbálnák csinálni -.-)

A Naruto az lehetne összesen 300 részes filler nélkül, és akkor boldogan nézed meg az utolsó részt. Nem fásulsz bele, még mindig érdekes, olyan mintha 1 jó könyvet fejeznél be xDDD

Őszintén nekem a DB vel is az volt a bajom h nagyon sokáig huzták, a végére már nem volt olyan jó, veszitett a szinvonalból--- de ez rossz példa, hisz DB ez kivétel ikszdé
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #68 Dátum: 10 jan 15, 19:40:16 »

Részemről alapvetően a történet, a cselekmény határozza meg. A Kigekit nem tudnám hosszabbnak elképzelni, a maga hosszában tökéletes, de a Bleachet még sokáig tudnám nézni. Attól is függ, hogy tartalmaz-e fillert, és ha igen, akkor az milyen minőségű, mert volt olyan filler, amit kifejezetten szerettem, de a Naruból a tésztaninjás, és egyéb más kisgyermekeknek megalkotott részeitől a falnak megyek. És egyetértek, egy harc ne legyen már 10 vagy annál több részes.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #69 Dátum: 10 szep 22, 21:12:14 »

Animetől függ... Pl a Naruto így jó, ilyen sok résszel. De a Death Note, nehéz elképzelni 200+ résszel  Nevet. De azért csak jobb ami 100 részes vagy több, többet lehet róla beszélni, több szereplő, több helyszínm több esemény és ami a lényeg: SOKÁ ÉR VÉGET (persze ez csak annak előny aki kedveli az adott animet).
Tehát én a hosszabbra, 200+-ra szavazok
Naplózva

....................................................................................................................
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #70 Dátum: 10 okt 04, 17:27:05 »

Szerintem ha 52 résznél hosszabb, akkor már kicsit vontatott. Persze vannak kivételek amik, annál jobbak minél hosszabbak, de ez nagyon a készítőktől függ.

Például szerintem az Inuyasha, Naruto, (talán még a Bleach is a sok fillere nélkül persze) egyáltalán nem tűnnek vontatottnak, pedig mindegyik több, mint 200 részes, és mindegyik jó ilyen hosszan.

Viszont vannak  animék amiknél még a 26 rész is igen csak vontatott már.


Persze ha 2 évadra szedik és a második sok újat mutat nekem az is nagyon rendben van. Mint például Code Geass, egy nagyon összefüggő történet két évadba szedve.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 04, 17:31:29 írta JANOSHERCEG » Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #71 Dátum: 12 jan 16, 19:58:48 »

Számomra a 100nál kevesebb részből álló anime gyarkan vagy nagyon süritetnek tünik vagy egyszerüen nincsen mögötte olyan masszív történet ,amit jobban ki lehetne fejteni .

Mondjuk ott van a One Piece ,ezt pont tegnap kezdtem el ,de ha jól hallotam ,akkor nem mostanában érem el a végét =)
Naplózva



Putir
Vendég
« Válasz #72 Dátum: 12 jan 16, 20:03:03 »

Nem akartok berakni egy szavazat törlése gombot?
Mert már eléggé megváltozott a véleményem.
Verbatimo az olyan anime ami még egy jó pár száz részig minimum fog tartani. Nevet

Amúgy régen a végtelen részeseket szerettem ,de mostanában sokkal jobban szeretem a 12-13 részeseket.
Pont elég hogy megismerjem a szereplőket stb. és nem unom meg ennyi rész után míg a soha véget érőket pár száz rész után már unom.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #73 Dátum: 12 jan 16, 20:17:32 »

nekem a hossz mindegy, de az a jó, ha már bége van, és nem kell a nyálamat csorgatni a következő részért... pl most nézem az FMA-et, és kb. csak azért kezdtem el, mert tudtam, hogy le van zárva, 64 részes. nagyon jó, de örülök, hogy 'látom a végét'.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #74 Dátum: 12 jan 16, 21:50:27 »

Szavazásodat megváltoztathatod.  Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!