24 szep 22, 05:35:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306686 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
xxaby
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2010 Dátum: 08 jan 22, 18:35:46 »

Van 1 rlég polyénos elgondolásom miszerint Saske barátjának tekintette Oro-t mert: adott neki erőt és edzette és foglalkozott vele ekkor megpróbálta elfelejteni Narutot és lehet sikerűlt neki annyira hogy ne legyen ez már probléma hoyg ki a  legjobb barátja. Tehát úgy gondolta Oro az, és hát őt megőlte  Bum MS ennyi:D
Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #2011 Dátum: 08 jan 22, 21:58:22 »

bárki mondhat bármit szerintem naruto tényleg jó szereplő és nem azért ő a kedvencem mert ő a főszereplő hanem mert jó srác Nevet
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2012 Dátum: 08 jan 23, 08:04:42 »

..Oroot  inkább kihasználta  minthogy  a  barátjának  gondolja.....
...lásd  beszoolásai Oronak  satöbbi.. ő  attool h ott volt  nem nézte  joo szemmel  amit Oro  csinál...ezértis  ölte  meg...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #2013 Dátum: 08 jan 23, 08:09:14 »

nem baj jól tette azért már kiváncsi lennék mit tud még szaszke, mert Dei saját magát győzte le
Naplózva
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2014 Dátum: 08 jan 23, 14:52:41 »

Szerintem Sasuke nem tekintette ori-t barátjának,meg nem azért ölte meg ori-t mert a sharingam fejlett változatát akarta volna megszerezni akkor már megvolt neki.
Naplózva
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2015 Dátum: 08 jan 23, 14:56:14 »

..hmm am lehetséges lenne  h  Kakashi  víz és  villám  alapuu is egyben??....
..mert  mikor  Zabuza ellen harcol.. lemásolja  az  egyik  jutsuját   de Zabuza  akkor  azt  mongya h  azt  nem lehetséges h  ő  meg  csinálja.. és  csak nem-el  fejeződik be   a mondata.... gondolom akkor  azt akarta mondani h  csak nem Kakashi is víz  elemű  ??? .. legalábbis  én erre következtetek...
..nah most  van  2  lehetőség...
1 ... kakashi  víz elemű is  volt edig is  csak  én nem  tudtam  roola..
2 ... hülyének leszek nézve h  miket  feltételezek én itt.... xD

Szerintem az első állításod igaz,mert mikor narotot tanította azt mondta h jouninok képesek 2 elemet is használni.
Naplózva
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2016 Dátum: 08 jan 23, 15:06:03 »

bárki mondhat bármit szerintem naruto tényleg jó szereplő és nem azért ő a kedvencem mert ő a főszereplő hanem mert jó srác Nevet
Igen tényleg jó srác csak azt hiszem h már túlságosan is jó és nagyon naív sakuraval egyetemben.Az tény h nagyon egy tanúságos egyéniség mert megmutatja h milyen eredményt hoz a kitartás.
Naplózva
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2017 Dátum: 08 jan 23, 15:16:32 »

hát igen...az engem is bezavart,amikor yamato azt mondja,h erős szálak fűzik Narutohoz (vagy vmi ilyesmi) azt úgy értette,h barátként, vagy...?
Én sem értem sakura érzelmeit.Annyira nem tud dönteni és ez olyan idegesítő.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2018 Dátum: 08 jan 23, 15:53:47 »

Pontosítok: legalább két elemet... Hümm-hümm

De nem is tudok olyan elemet felsorolni, amit Kakashi ne használt volna... persze ezt a sharinganjának köszönheti, hogy ennyi mindent összegyűjtött, azonban mielőtt az meg lett volna, csak a villámmal szórakozott... plusz most már tényleg újra kéne olvasnom a KG-t, mert lehet, hogy mást is mutattak, csak figyelmetlen voltam nagyon... elvégre pont akkor lett jounin, tehát akkor már elméletben több elemet is tudnia kellett uralni/használni... Hümm-hümm
No mindegy... érdekes kérdés ez mindenesetre... ???
Naplózva

memoryan
Vendég
« Válasz #2019 Dátum: 08 jan 23, 18:50:36 »

A másik eleme a föld lehet, mert az is föld volt, amivel Szaszkét a föld alát tette és az is amivel megtalálta Zabuzát , asszem fejvadász Jutsu volt vagy mi ???
Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #2020 Dátum: 08 jan 23, 19:06:40 »

 :-Xbár az elég fura hogy nem veszi észre hogy hinata belézúgott
 :Dde ettől függetlenül szerintem ő a legjobb Nevet
Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #2021 Dátum: 08 jan 23, 19:09:04 »

szerintem sasuke nagyon arrogáns mer mindig azt hiszi hogy ő a jani vagy mi :o
én nagyon utálom őt de hát kell egy rivális narutonak Nyelvesít
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2022 Dátum: 08 jan 23, 20:53:42 »

Heh!
Az egyik legérdekesebb szereplő Nevet van pár idiótasága ,de számomra picit unalmas volt a technikák terén.
A legjobb kontraszt amúgy, amikor a shippuudenben harcolnak megint Kakashival, és mennek a flashbackek. A kedvencem a "rejtőzős" rész, mikor áll az oszlop tetején és kiabál Nevet wáá nagyon beteg egy karakter Mosolyog

am, csak h ne offoljak.
Kakashi szerintem is tudja az igazat, elvégre elég sok mindent megbeszéltek megboldogult Ero-Sennin kollégával, és valószínű, hogy vannak olyan részletek amiket még nem mutattak meg nekünk a tisztelt készítők
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #2023 Dátum: 08 jan 23, 22:43:36 »

Édekes, hiába az egyik főszereplő...de én nagyon utálom... Nevet. Az elején még nemvolt semmi bajom vele, de miután Sasuke elment Orochimaruhoz] azóta minden részben csak azt hallom hogy SASUKE...SASUKE...megkell mentsem!...nekem ez már sok... Mosolyog
Végülis ez az egyetlen ok amiért nembirom Narutot... Nevet
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
skippersd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #2024 Dátum: 08 jan 24, 16:01:00 »

A shippben viszont, tűzgolyó, vízsárkány, meg valami föld elemű cucc, + chidori... az az én olvasatomban már 4. Tartom magam ahhoz hogy zabuza azon akadt ki hogy honnan tudja ELŐRE hogy mit fog használni. "a jövöbe lát?!?"
Naplózva

Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!