24 szep 22, 09:34:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306942 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #1905 Dátum: 08 jan 11, 20:21:19 »

Ja ok nem tudtam de honnan tudod , hogy a Yondaime csapata is 7-es volt ?
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1906 Dátum: 08 jan 11, 20:22:34 »

Ha jól emlékszem akkor a Kakashi Gaidenben volt
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1907 Dátum: 08 jan 11, 20:37:38 »

Nem emlékszem, hogy a KG-ben benne lett volna, hogy az is hetes csapat volt, de lehet, hogy igazad van, már túl rég olvastam és a memóriám sem a éri ilyen korban már Nevet

Kakashi szobáját meg kétszer is lehet látni: egyik, amikor a nyolcvanvlhanyadik rész környékén Itachival harcol és utána öhmm... pihen a szobájában, Sasuke meg beront hozzá, a másik meg a Shippuuden első részeiben... asszem a legelső duplarészben ??? Bár a Shippuudenben már nem annyira tömött a szobája és kicsit nagyobb is Nevet
Ja, nagyon bírom a shurikenes ágytakaróját! x'D
Naplózva

Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1908 Dátum: 08 jan 11, 20:43:03 »

Nem hinném, hogy Sasuke majd vissza térne konohába ugyanis ott Naruto-t és Sakurát  leszámítva mindenki gyűlöli + szerintem Sasuke tudja magáról, hogy elég nagy pofátlanság lenne vissza mennie azok után, hogy elhagyta Konohát. Menne az utcán azt mindenki ott sutogna, hogy ott megy az a szemét stb. Szerintem még a rookie9 se látná szívesen bár ki tudja. De szerintem Sasuke megfog halni a sztori végére.
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #1909 Dátum: 08 jan 11, 21:17:35 »

Lehet nem megy vissza Konohába és akkor ujra alapitják Örvény országot , Naruto , Saske és Sakurával (ez elképzelhetö  Mosolyog )
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1910 Dátum: 08 jan 11, 21:25:16 »

Szerintem se megy vissza, nem úgy tűnik mintha hiányozna neki a falu meg a barátai.
Ez az új Örvényország nem rossz, teljesülhetne Sasuke álma és az első klán az új Uchiha klán lehetne
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1911 Dátum: 08 jan 11, 21:28:11 »

Szerintem Konohán kívül más falvak biztosan szívesen fogadnák Sasuke-t ugyanis azért elég jól jönne nekik az Uchiha klán ereje.
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 11, 21:33:34 írta Lavitz » Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1912 Dátum: 08 jan 11, 21:56:44 »

Fuuu ahoz képest, h nem nagyon bírom Sasuket, és Sakurat imádom a 109.részt. Nevet (amikor elmegy Sasuke a faluból) Amugy nem csókolja meg Sasuke, egyetlen egy kedves szava van, megköszönte azt, amit Sakura mondot. Azt hiszem ha jól olvastam, valaki nem értette h mit. ??? Hát pedig elég egyszerű : Sakura visszaemlékezteti őt, a régi szép időkre, h mennyire jó barátok meg minden. Legfőképpen azt is megköszöni, h Sakura szerelmes belé. Mert úgye a csaj, azt mondta h, : "Én teljes szívemből szeretlek téged!" Azért Sasuke nem annyira bunkó, meg rideg, amennyire hisszük. Mert ebben a részben, nagyon édes volt. :3
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1913 Dátum: 08 jan 11, 22:26:45 »

Nos...ami fura a magyar wikipédiány azt olvastam hogy Sasuke szereémes Sakurába...nos szerintem ez úgy hülyeség ahogy van...és nem értem hogy hogyan jutottak erre a következtetésre...lehet hogy a köszönömből....bár szerintrem az semmit nem mondot csak annyit hogy köszönöm...szal nem tom érti e valaki...mindegy...

Ezt az örvényországot nem értem...minek alapítanák meg...jó kedvből...ráadásul akkor Nartuto  álmának fuccs és azért Konoha elég komoly rivális....
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1914 Dátum: 08 jan 11, 22:45:16 »

Nem hinném, hogy Sasuke az a tipus aki jól elvan egy helyen szerintem ő olyan lesz mint kb Jiraiya, hogy bejár minden helyet és nem akar majd függeni senkitől.
Naplózva
mylasthope
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338



« Válasz #1915 Dátum: 08 jan 12, 00:16:11 »

Az bisztos és az is, hogy erőseb is lesz mint Jiraya. de fogy elvörösödni az arca ha meglátja a bomba jó nöket :-\
Naplózva

Az Uchiha klán tagja
http://narutoklan.lapunk.hu
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #1916 Dátum: 08 jan 12, 00:37:15 »

én sem csípem sasukét.sztem túlzás az,h ilyen erős...fél kézel legyőzni deit meg orot is...ugyanmár(be lehet szólni Hümm-hümm amugy jól emlékszem arra,h kishimoto kedvenc szedreplője?vagy most ez hülyeség? ??? :-X
Naplózva
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #1917 Dátum: 08 jan 12, 00:40:48 »

wow!erre nem kis emlékeztem! :Dvki tudnaa takarójáról egy képet belinkjelni?? 8)
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1918 Dátum: 08 jan 12, 01:05:18 »

..hmm   tévedés... Nevet..  Orot  ugyan tényleg  könnyen legyőzte  de  Dei  ellen épp  h  túlélte  a  harcot.. és  az  sem  azért  volt  mert úgy  akarta  hanem mert  szerencséje  vol...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1919 Dátum: 08 jan 12, 14:44:18 »

Nos...ami fura a magyar wikipédiány azt olvastam hogy ...

(A "magyar" wikipédia Narutós bejegyzései enyhén dzsetix-szagúak (tudom, hogy még nem jár ott), meg annyira amcsi jellegűek, hogy az már néha fáj. Nevet)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!