24 szep 23, 17:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308777 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #8970 Dátum: 13 jan 04, 23:19:15 »

Én tipikusan jobban csípem ezt a Sasukét, brutálisabb, az a nem érdekel tipus + az a nem érdekel ugyis megyek tovább, és teljes erőmet kihasználom fóbia is meg van benne! Nevet
Azért az kemény hogy Itachi éveket húzott le a MS-nal, Sasuke meg pár hét alatt szétb*szta xDD
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8971 Dátum: 13 jan 06, 16:25:19 »

Idézet
Az viszont jó benne, hogy olyan mint Naruto: soha nem adja fel a célját el akarja érni(még ha a célja bármekkora baromság is

Öm, pont hogy nem olyan, mint Naruto, sőt, hozzá képest pokolian gyenge, mert ha valóban Naruto-hoz hasonlóan soha nem adná fel a dolgokat, akkor nem mondott volna le az álmáról és hagyta volna el Konoha-t...

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/220/15

S mint tudjuk, ebből sem lett végül semmi, mint az összes többi elképzeléséből (pl Hachibi ereje stb...)...

Ami a legjobban fáj mégis, hogy nincs semmi logika abban, amit csinál: háború van, összes harc képes shinobi Konoha-ból falun kívül, erre ő meg a "nagy bosszúálló" ahelyett, hogy kihasználná a helyzetet és letarolná igazi gonosz karakterhez méltóan a faluban maradt embereket, inkább el megy ő is a csatatér közepére, hát ha ott kinyírja valaki, mint majdnem Kabuto? Tapsvihar... ilyen egy igazi bosszúálló, mit ne mondjak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8972 Dátum: 13 jan 08, 10:03:00 »

Bár elszambázott Orochimaruhoz, és lehet, hogy eredetileg tényleg hagyta volna megszállni magát, de közben jócskán megerősödött és és rájött, egyedül is elég lehet Itachihoz. Az Orochimaruval való "harcát" most ne firtassuk. kacsint

Sasukéra szerintem igazából nem mint "önálló" karakterre kell tekinteni, hanem mint Naruto ellenpéldájára. Sokban hasonlítanak, de a módszereikben és a felfogásukban különböznek. Így akarja Kishimoto-sensei bemutatni a sok lehetséges életút közül ezt a kettőt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #8973 Dátum: 13 jan 08, 22:18:46 »

Mint főgonoszt nem tudnám komolyan venni de sajnos nagy az esélye, hogy Kishi belőle csinál majd finalvillaint... ezzel nem azt mondom, hogy mint karakter sztem nincs eltalálva mert el van csak nem olyan aki megfelelő lenne főgonosznak... de ez csak magánvélemény
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 19:38:35 írta nclearu » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8974 Dátum: 13 jan 08, 23:49:14 »

Bár elszambázott Orochimaruhoz, és lehet, hogy eredetileg tényleg hagyta volna megszállni magát, de közben jócskán megerősödött és és rájött, egyedül is elég lehet Itachihoz. Az Orochimaruval való "harcát" most ne firtassuk. kacsint

Sasukéra szerintem igazából nem mint "önálló" karakterre kell tekinteni, hanem mint Naruto ellenpéldájára. Sokban hasonlítanak, de a módszereikben és a felfogásukban különböznek. Így akarja Kishimoto-sensei bemutatni a sok lehetséges életút közül ezt a kettőt.

ezen már én is gondolkodtam. egy fél megjegyzés erejéig off: vicces lenne, ha éppen egy harmadik, egyfajta átmeneti variáns lenne a legvégén a befutó Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8975 Dátum: 13 jan 10, 15:33:28 »

Sóska szinte mindenben anti-Naruto, neki volt kezdetben szerető családja, meg hozzá kiterjedt rokonság, aminek egy részével jó viszonban volt, otthona, meg iylenek, de később elvesztette, ő gy jutott el a magányhooz, Naruto magányból indult, de fokozatosan szert tett kötelékekre, NAruto magányát nehezítette a közutálat, Sóskáét ugyanúgy a sok jelentéktelen bosszantó idegen sajnálkozása és ajnározása, ha sokkal kisebb mértékben is, de akkor is csak teher volt neki, a vérvonalképességek, és (mondjuk ez később megdőlt, meg ott volt a kyuubi is) Naruto kitartásának és akratának köszönhető fejlődése, a céljaik is kezdettől egész ellentétesek voltak, hajszín, szemszín, NAruto álla kerek, az övé hegyes, stb ikszdé
De igazáából kettőjüknek és a két útnak a bemutatása arra jó főleg, hogy megmutathassa a mangaka, emellett is menynire hasonlítanak, és miylen kevesen múlnak végülis bizonyos jelentős fordulatok. Meg azt is, hogy épp csak egy-egy konkrét, akár pillanatnyi dolgokra vonatkozó döntés meynire meghatározza az egész életututat. Persze mindkétdolog Sasukétől függetlenül is folyton elő-előkerülő dolog a mangban.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8976 Dátum: 13 jan 10, 21:20:58 »

No meg azért Sóskának át kellett élnie, hogy a mindenből semmi lett. Narutonak meg a semmiből lettek barátai. Szászkével szemben magas volt az elvárás Narutoval szemben nem volt sőt, ha valami sikerült neki még csodálkoztak is.
Ilyen szempontból Sasuke helyzete sokkal rosszabb volt szerintem. Mint írtam én nem is csodálom, hogy megkattant azok után ami történt. Egyet nem értek vele kapcsolatban, hogy miért utál mindenkit?Nevet MEgakarja ölni Danzout rendben van a tanácsosokat, oké. Viszont nem mindeki ilyen konohában lásd Sarutobi aki nem akarta mindezt...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8977 Dátum: 13 jan 10, 21:29:11 »

Azért mert kattant. Erre ennyi a magyarázat ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8978 Dátum: 13 jan 10, 21:35:38 »

Az a baj, hogy voltak meredek dolgai, de még mindig nem tudom rá azt mondani, hogy elmeháborodott. Feltudja fogni a helyzetet és tudja kivel és mivel áll szemben. Tehát beszámítható és ép elméjű. Nem bemegy egy plázába és kinyír 80 ember majd végez magával, de nem is olyan mint a Norvég pali aki így akarta felhívni az emberek figyelmét.
Ha valakire hasonlít az Hitler, de míg az a hatalomért csinálja Sóska nem. Az meg, hogy bosszú, bosszú, bosszú egyáltalán nem igaz mint írtam ő mindenkit megakar ölni nem csak azt aki ártott neki. Az egy dolog, hogy a társát feláldozta a célérdekében:D Masszív katona jellem azt kész.xD
Szóval egyszerűen nem értem meg.
Valszeg az a baj, hogy ő se érti meg magát. Ha ez megváltozik van remény:D ha nem akkor lecsóxD
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 21:40:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8979 Dátum: 13 jan 10, 21:52:13 »

Eredetileg nem akart mindenkit megölni, még ő maga mondta, hogy csak a fejeseket teszi el láb alól. Aztán felvilágosították, hogy Konoha úgyis a közemberekkel fogja védeni magát, és azok elpusztítása nélkül nem győzhet. És emiatt arra a szép elhatározásra jutott, hogy akkor kinyír mindenkit.

Leginkább szerintem az fáj neki, hogy a falu megbélyegezte a klánját, a bátyját, és nem ismerik el az áldozatát. De ez is teljesen irreleváns viselkedés, mert a falusiaknak fogalma sincs a történtekről, ő is Itachit hibáztatta, amíg meg nem tudta az igazságot.

Emellett nekem eléggé úgy tűnik, hogy gyűlöletének egy jó nagy szelete abból származik, hogy a falu miatt, az ottani emberek boldogsága, léte és biztonsága miatt áldozták fel a klánt. Azaz ezzel Konoha áthúzta az egyenlőségjelet polgár és polgár között, és tanúvallomást tett arról, hogy mégsem tekintenek minden klánra, családra egyformán. Illetve - ha nagyon leegyszerűsített példával akarok élni - az egész körülbelül olyan, mint egy ovis vita. Az egyik gyerek (a falu) elvette a másik csokiját/játékát/bármijét (ami a klán, a boldogság, a család volt), így az bosszúból visszaveszi az ellopott értéket és mellé még jól meg is veri a tolvajt. Körülbelül Sasuke bosszúhadjárata is ilyen szinten van.

Ugyanakkor én nem vagyok benne biztos, hogy valóban erős lenne az elhatározása, és valóban el akarná pusztítani a falut. Oké, rendben, többször is megemlítette, de ahelyett, hogy odamenne és megölne mindenkit, Orochimaruval lófrál meg ilyenek. Konoha teljesen üres, a harcosok mind háborúznak, a Hokage felszabdalva fekszik egy szikla alatt, ennél jobb lehetősége nem is lenne a vének és a falu elpusztítására. Szerintem ez számára csak egy olyan cél, amit jó mondani, hitegetni magát, hogy nem céltalan az élete az előző hatalmas koppanás után, meg amit Naruto képébe vághat (mert Narutoval szemben mindig is túlzott), de az igazi célját még keresi. Biztos vagyok benne, hogy Sasukének semmi köze nem lesz a faluhoz, és ha valóban elindul elpusztítani... hát az nagyon nagy klisé lenne. Szerintem a céljait és az énjét ott fogja megtalálni, ahová most tartanak.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8980 Dátum: 13 jan 10, 22:56:14 »

JA, marcsi sem véletlenül mondta, hogy egész jó úton halad. De ha most sem kapja meg az óhajtott válszait, valamit, ami új igazi célt ad neki, marad a bosszú-bosszú-bosszú, bárkin akit hibáztathat, vagy akibe beebotlik, és simán nekiáll népet irtani jobb híján, miközben véglegesen megkattan.
Vagy Marcsi megszerzi a testét, és Sóska téma lezárva. Igy legaláb Naruto megölhetné úgy, hogy ezzel végülis valamilyen szempontból meg is menti és talán magával is jobban el tud számolni, mintha egy olyan Sasukét kellene megölnie, aki kattant, de önmaga. Bár ez kétlem, hog me fog törtnni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 22:58:25 írta STM » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8981 Dátum: 13 jan 11, 14:39:03 »

Hogy Sasuke eddig mit akart, az most már irreleváns. Minden célja mögött talált egy cáfolatot, ami teljesen más irányba taszította. Ebből lett elege. Megakarja érteni, hogy számára mit jelent a bosszú, és milyen végső célt kell kitűznie. Ezért akar "mindent" tudni, önmagában ekkor fogja helyére tenni a dolgokat, és az lesz az a pillanat mikor színre lép az a Sasuke akit már nem lehet befolyásolni. Ezzel együtt a háború harmadik pólusa is végleg létrejön, kérdés, hogy milyen szerepkörben.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #8982 Dátum: 13 jan 14, 18:45:46 »

Hmmm...érdekes elgondolás, de lehetséges, hogy ez Sasuke célja, h megtudja mi a célja. (Én ezt szűrtem le) De abban, h mindenben különbözik Natúrtól, nem értek egyet, mert ő szvsz mégkevésbé adja fel, ha már ennyire el akarja érni a célját, hogy mindenki által hagyja magát befolyásolni. (Naruto pl nem menne el addig, hogy beáll az Akatsukiba azért, hogy Hokage legyen, inkább feladná az álmát.)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 18:47:10 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #8983 Dátum: 13 jan 15, 12:40:11 »

Sztem az Akatsuki dolog egyáltalán nem kitartás/feladás/nem feladás/stb kérdése...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 19:40:08 írta nclearu » Naplózva

Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #8984 Dátum: 13 jan 31, 18:51:51 »

Most vegyük Natúr-t(Á, ez tetszik xdd): Ő a semmiből épített egy bevehetetlen erődöt. A saját erejéből, fantasztikus hadsereggel.

Most vegyük Sóskát( Kopi Hiei xd): Az ő várát meg Ledöntötték. Majd utat váltott, és menekülni kezdett egy másik világba. A gonoszéba. Ott próbált építeni, ami kisebb-nagyobb sikerrel sikerült is, de összeomlott, elég sokszor. Vagy csak nagyon megsérült.

És Sasukénak megvolt az alapja is, a gyűlölet, ami végül felemésztette. 
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!