24 szep 23, 15:30:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308635 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8955 Dátum: 13 jan 03, 15:59:13 »

Én már csak azért sem hiszem, hogy gyűlöli Oro-t mert végülis nem lett átverve, kezdettől fogva tudta, hogy mire vállalkozik, csak éppen furfangosabb volt és sikerült legyőznie őt. És persze nagyon sokat tanult tőle.

Dehogy tudta, egyszerűen Orochimaru volt a hülye, hogy miután odament az ostoba, nem zárta be egy kalitkába vagy hasonló, amíg nem jön el az jutsu ideje. Szóval magának köszönheti a bajt.

Számomra Sasuke annyira sem lehet komolyan venni, mint egy bélyeget. A hetes csapat nélkül csak egy egy dimenziós karakter, akin látszik, hogy már Kishimoto sem tudja, mit csináljon vele.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8956 Dátum: 13 jan 03, 16:06:05 »

Hát lehet, hogy én tévedek de nekem tök úgy rémlik, hogy tudta, sőt Naruto még mondta is neki.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8957 Dátum: 13 jan 03, 16:09:32 »

Ja, Süsüke még mondta is, hogyha úgy megölhetné(k) Itachit, akkor nekiadná a testét újra és újra.
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8958 Dátum: 13 jan 03, 16:26:46 »

<idézet törölve> Moderátor, Chakra

Pontosan azért lett mérges Naru mert Sakura azt hazudta,már nem törödik Sasukevel. Kb.ugyanazt mondjuk csak én igy te meg ugy  smirksweat

Csak hogy válaszoljak a kérdéseidre Nevet


S nem akart ő senkit sem biztonságba tudni, illetve terhet levenni
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/470/3
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/474/5
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/474/6
4. Nem állt, egyenesen odafutott http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/296/8
5. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/298/17
6. Naruto megmondta, hogy ne menjenek a közelébe mert csak hátráltatnák + Sakura a sérülteket is el kellett lássa.
7. Megtalálta volna HA.... de az egész Sakunak volt köszönhető

Sosem mondtam,hogy szerelmes belé  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 22:36:57 írta Chakra » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #8959 Dátum: 13 jan 03, 16:46:40 »

Én már csak azért sem hiszem, hogy gyűlöli Oro-t mert végülis nem lett átverve, kezdettől fogva tudta, hogy mire vállalkozik, csak éppen furfangosabb volt és sikerült legyőznie őt. És persze nagyon sokat tanult tőle.

Dehogy tudta, egyszerűen Orochimaru volt a hülye, hogy miután odament az ostoba, nem zárta be egy kalitkába vagy hasonló, amíg nem jön el az jutsu ideje. Szóval magának köszönheti a bajt.

Számomra Sasuke annyira sem lehet komolyan venni, mint egy bélyeget. A hetes csapat nélkül csak egy egy dimenziós karakter, akin látszik, hogy már Kishimoto sem tudja, mit csináljon vele.

Ez nem igaz, Sasuke tisztában volt Orochimaru szándékaival. Neki csak az volt a fontos, hogy Itachi-t megölje. És arra is fogadni mernék, hogy még most is odaadná a testét ha Orochimaru hozzásegítené a bosszújához.
Az meg nem vezetett volna  sehová, ha Oro bezárja őt. Fel akarta erősíteni Sasukét, mielőtt elfoglalja a testét.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8960 Dátum: 13 jan 03, 16:48:58 »

<idézet törölve> Moderátor, Chakra

6.Sakura akkor már senkit nem látott el, s Naruto nem látta előre, hogy kikap Pain-től a dühe miatt (Jiraiya halála + falu lerombolása), s végül pont az mentette meg, hogy beavatkoztak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 22:37:40 írta Chakra » Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8961 Dátum: 13 jan 03, 16:55:11 »

akin látszik, hogy már Kishimoto sem tudja, mit csináljon vele.

Ezzel sajnos nagyon egyet tudok érteni. Kabuto legyőzésénél is nagyjából dísznek volt ott. Most kössetek belém nyugodtan, de én Danzou halála óta nem is nagyon emlékszem olyan egetverően fontos Sasuke momentumra. Az is, hogy pár részig Akatsuki tag volt, tiszta vicc. Egy kissé tényleg feleslegessé vált.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 16:56:01 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8962 Dátum: 13 jan 03, 17:33:31 »

akin látszik, hogy már Kishimoto sem tudja, mit csináljon vele.

Ezzel sajnos nagyon egyet tudok érteni. Kabuto legyőzésénél is nagyjából dísznek volt ott. Most kössetek belém nyugodtan, de én Danzou halála óta nem is nagyon emlékszem olyan egetverően fontos Sasuke momentumra. Az is, hogy pár részig Akatsuki tag volt, tiszta vicc. Egy kissé tényleg feleslegessé vált.

Igaziból ott vesztette el a karakterét, amikor elhagyta Naruto-t, Sakura-t és Kakashi-t. Azóta már volt minden:
1.Orochimaru csicskája
2.Orochimaru gyilkosa
3.Akatsuki vadász
4.Akatsuki tag
5.Nemzetközi bűnöző (de hogy mivel érdemelte ki, amikor kb annyira veszélyes, hogy minden nem random no name guy vele törli fel a padlót, s a barátai is csak azért nem, mert szeretik - ha képes volt Kakashi beszippantani a Gedo Mazo-t, egy gyereket is simán tudna Susanoo-stúl).
6.Indiszkréten Shinobi Szövetség szövetségese
7.Újra Orochimaru csicskája...

S ott vannak még a WTF pillanatai

1.10 éven át gyűlöli a testvérét szívből, más se mond szinte a barátainak csak azt, hogy így megöli, úgy megöli Itachi-t hogy még a pokolban is szétsz*rja magát... erre egy kb 10 perces beszélgetés alatt egy maszkos fickótól gyanakodás nélkül elhiszi, hogy Itachi egy báb volt, hirtelen nonsense módon eltűnik belőle kb 10 évnyi utálat és gyűlölet Itachi iránt és annyira elkezdi szeretni őt, hogy ne mézi el másoknak, ha rondán beszélnek róla, főleg nem azok, akiknek anno még ő papolt, hogy miért nem segítenek levadászni Itachi-t (Konoha ninják)... WTF.
2.Undorodik Konoha-tól, mert egyetlen egy Uchiha (Madara) bűne miatt elítélték a klánját, de ő meg elítéli Konoha egyetlen egy patkány (Danzo) miatt, aki ráadásként Konoha háta mögött csinálta a bajt.
3.Sakura és Kakashi próbálták lebeszélni hogy megölje Itachi-t, sőt, még gondol is rájuk amikor a Nyolcfarkú ellen harcol, aztán meg hirtelen már őket is utálja.
4.Konoha nem volt elég erős neki de egy 3 fős bohóc csapat igen...
5.Odaakarja adni Orochimaru-nak a testét, de aztán mégsem s kinyírja, Kabuto-nak mondja hogy utálja őt, aztán meg megint feltámasztja...
6.Beáll az Akatsuki-ba hogy Bijuu-t szerezzen, aztán mégsem kap semmit, majd újra visszaáll az Akatsuki-ba, majd ismét kilép...
7.Csak megakarja nézni, ki Danzo, majd ahelyett, hogy megpróbálna elszökni, neki áll neverending shonen harcot vívni a hamu-rákokkal, s hülyére vereti magát a Raikage, a Mizukage és a Tsuchikage ellen...
8.Nem akarja beültetni Itachi szemeit mert nem szeretné, hogy a bátyja "lássa azt, amit nem akart", erre kb 50 fejezettel később még is.
9.Part 1-ben még tudott csatát nyerni anélkül, hogy az ellenfele öngyilkos lett volna, Part 2-ben meg Itachi-n és Orochimaru-n kívül mindegyik fontosabb ellenfele öngyilkos lett egy másik személy miatt (Deidara Itachi, Danzo Obito). Kabuto ellen meg már csak arra volt jó, hogy Itachi-nak legyen még valakit védenie is (mintha egyedül Kabuto nem lett volna elég)...
10.Alkot egy új csapatot (miközben ott volt neki Konoha), majd 2-őt ott hagy a sunyiban, Karin-t meg 2-szer majdnem megöl, majd még egyszer bele rúg Sakura-n keresztül meg a "már csak egy teher" szövegével, mikor még ott sírt, hogy menjen vele.
11.Ahelyett, hogy visszamenne Konoha-ba és ott sunyin belülről pusztítaná el a falut, elkezd olyanok megtámadni, akiknek semmi közük a faluhoz.

S sorolhatnám, de minek...
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8963 Dátum: 13 jan 03, 18:00:42 »

Soreszko10 ez csúcs volt xDDD Szakadok, de mennyire igaz Nevet Tökéletesen jól látod a helyzetet Nevet Ebbe még így nem is gondoltam bele de Sasuke igencsak nagy láma lett xD
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 18:02:41 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8964 Dátum: 13 jan 03, 18:22:09 »

<Oldalas idézet törölve, mert minek, moderátor, Chakra>

Ja, Sasuke a mindenes  Pojén
Egyetértek, hogy Kishi tényleg hadi lábon áll azzal kapcsolatban, hogy mit is kezdjen Sasukeval, az egyetlen megoldás, hogy Süsüt egyre inkább a sötétségbe taszitja ?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 08:09:05 írta Chakra » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8965 Dátum: 13 jan 03, 18:51:49 »

<Oldalas idézet törölve, mert minek, moderátor, Chakra>

Sajnos az sem lenne megoldás, mivel Sasuke-t abszolút nem lehet komolyan venni, s ha tovább erőlteti ezt a "Sasuke a nagy gonosz sötétség, aki ellen csak egy szent kiválasztottnak van esélye" röhejt, azzal nem csak Sasuke-nak de magának a mangábank is árt!

Mert nem azért, de hogyan vegyem komolyan, mint főgonosz, miközben semmiről sem tud csak megy előre mint a gőzmozdony a neki kitett síneken, mindenki elveri őt a no name random guy-okon meg a halálosan beteg embereken kívül, Sakura-nak + Karin-nak + Naruto-nak + Kakashi-nak + Suigetsu-nak + Juugo-nak + Zetsu-nak + Itachi-nak + Obtio-nak minden sz*ros harcában meg kell őt menteniük a haláltól, instant nonsense god power up-okkal sem tud csatát nyerni, minden próbálkozását benézi, maga sem tudja mit akar, kispórolt testalkatú, levegőbe beszél, mindenki kihasználja őt miközben azt hiszi hogy fordítva van (pl a Hachibi erejét sem kapta meg amit Obito ígért neki, Bee meg csak kihasználta a vele kapcsolatos harcát hogy meglépjen a faluból), naiv és legfőbbképpen nem több egy 15 éves kis bishi gyereknél, akit csak felpofozni kéne, nem sírni, hogy "jaj, gyere haza" meg még tovább hülyíteni ilyen "nemzetközi bűnöző" státusszal... nem is értem mi a francért törődnek vele a Kage-k, amikor ő maguk tapasztalták ki hogy egy közröhej a gyerek! Én szimplán hazaküldtem volna a fenébe, s ha erősködik elpöckölöm mint egy szöszmöszt, nem hogy törődni vele.

Szóval Kishi benézte Sasuke-t, mint Sakura-t, Yamato-t, Kurenai-t, Asuma-t, Kabuto-t, Madara-t, Obito-t, Orochimaru-t, Suigetsu-t, Jugo-t, Karin-t és a törpieket! Ezért nem szeretem ezt a neverending shonen fight sorozatot, mert túl sok a karakter, akiket kb 30-40 fejezetenként kap újra elő, miközben kihasználatlanul vagy "mit is kéne kezdenem ezzel" hozzáállással lebegnek a levegőben!

Ha van egy kis esze, kitalál valami értelmeset Sasuke-nak, de így csak minden idők egyik legröhejesebb figurája őt...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 08:09:42 írta Chakra » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8966 Dátum: 13 jan 03, 19:59:52 »

Vicces, hogy mennyien szidják sasuket, hogy jaj röhej, hogy nemzetközi bűnűző meg, hogy elpöcköli mindenki stb. aztán megnézném, hogy ms sasuket mennyien pöckölgették volna a 80 ezer fős shinobiból jó ha párat felbírok sorolni aki elbírta volna verni (de azok se pöckölgetnék) Az is vicces, hogy itt a padló feltörlésről beszélnek páran a kagek ellen amikor előtte már lezúzta a nagy ultra szamurájokat raikage ellen meg döntetlenezett volna ha gaara nem avatkozik bele (értsd mindketten meghalnak vagy ha még se akkor is közel döntetlen) Ezeket én nem sorolnám a felsöprés kategóriába. Aztán még jó pár dologba belebírnék kötni, de akkor abból megint napokig tartó vita lenne és vége az lenne, hogy már megint én vagyok a nagy uchiha fan szóval itt én megálltam az írásba és tovább nem folytatom:)
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8967 Dátum: 13 jan 03, 20:12:39 »

Még Itachi is megmondta, hogy Sasuke befolyásolható. Sasuke gyerekkorában nagyon kedves meg rendes volt, addig az Itachi incidensig. Sasuke egoisztikus, nem tudja elviselni hogy bárki is jobb legyen nála. Csak a saját céljai érdeklik és most már tényleg egy full sötét karakter lett belőle. Ja, eléggé nyafogó is, akinek még mindig nem sikerült kilépnie Itachi árnyékából.  De Sasuke tényleg erős, mindezek ellenére is. Nálam ez az egyetlen jó pontja.
Nem hiszem hogy ennyi karit benézett volna  Nyelvesít Túl sok a szereplő és néha egyesekről megfeledkezik (mint pl. Sakuráról)
Naplózva
barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #8968 Dátum: 13 jan 04, 22:58:17 »

Régen ő volt a kedvenc szereplőm, mindenben király volt. De jött Orcsimarcsi és elrontotta az én kedves Sasukémet és már csak a neve miatt szeretem. Azt bírtam benne, hogy sohase volt feltétlenül pozitív szereplő mindig egy célja volt és azért tett mindent, persze most ez is megváltozott mert élete utolsó percében Itachi újra superbro lett és meg akarja bosszulni azt akit pár napja még gyűlölt mint az aranyeret.
Ahogy visszanézem a bejegyzést kis ellentmondást találok. Nem az a bajom, hogy gonosz lett, hanem, hogy elment egy emberhez aki nyilvánvalóan csak kihasználta. Elmehetett volna tanulni valami tisztességes gonosz bácsihoz tanulni aki nem akarja a testét, vagy netán szülőfaluja ellen fordítani.
Az viszont jó benne, hogy olyan mint Naruto: soha nem adja fel a célját el akarja érni(még ha a célja bármekkora baromság is).
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #8969 Dátum: 13 jan 04, 23:06:37 »

Ez igaz, a part1-es Sasukét én is kedveltem, normálisabb is volt, de jött Orochimaru meg az átok billog.... aztán tudjuk mi lett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!