24 szep 23, 03:19:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307932 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #1650 Dátum: 07 dec 20, 21:15:39 »

Amikor bneszél, látsazik, hogy egy kcisit mozog a maszkja. De éln is reakció által döntök inkább.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1651 Dátum: 07 dec 20, 21:16:19 »

Nos, ha saját becenevet kell adni, akkor Konoha Álom Ninjája. Szerintem találó, de ha nem értitek, mire célzok/gondolok, szóljatok...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1652 Dátum: 07 dec 20, 21:19:07 »

Hát én tudok különbséget tenni. Szerintem tisztán látható. Bár lehet, hogy csak megszoktam ???
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #1653 Dátum: 07 dec 20, 21:19:11 »

hmmm...gondolom azt akarja jelenteni, hogy álmodozik, és egész Konoha egyszer majd imádja őt? Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1654 Dátum: 07 dec 20, 21:24:17 »

Hát nem éppen  :naruto_lol: Arra gondoltam, hogy "Van egy különleges képessége. Az emberek belé helyezik az álamikat". És van benne valami...
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 20, 21:26:14 írta six » Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #1655 Dátum: 07 dec 20, 21:25:16 »

Nos, ez igaz. ÉS azért kiviv lszek, hogy ha majd egyszer nagyobb rangú ninja lesz, vajon képesek lesznek MINDANNYIAN elfelejteni a Kyuubit?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1656 Dátum: 07 dec 20, 21:29:38 »

Biztos vagyok benne. Elvégre sokszor bizonyította már, hogy a Kyuubi nem Ő maga. De ha megtanulja telljesen kontrollálni, akkor seperc alatt Hokage lesz belőle. Én arra nem találok választ, hogy miért nem tudják, hogy Naruto mentette meg Konohát a Shukakutól? Mert ő volt, és akkoris a Kyuubi chakrája segített neki úgy, hogy telljesen tudta, hol van és mit csinál (mármint Naruto)...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1657 Dátum: 07 dec 20, 22:36:36 »

Moderátor:
... 3 ... 2 ... 1 ... türelem elfogyott.
Egy kicsit kezd ez a téma papagájképzővé válni. Mindenki csak ismételget. Vagy mindenki a hsz-szám növelésre hajt...? De... mintha valami Szabályzat nevű izében azt olvastam volna, hogy ez tilos...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1658 Dátum: 07 dec 20, 23:51:15 »

Valóban nem is említették h megmentette a többieket meg se dícsérték mindenkit lekötött a Hokage halála de azért megemlíthették volna
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1659 Dátum: 07 dec 20, 23:56:18 »

Ez most nemtom mi akart lenni ,de arra gondoltam, hogy Sakura is Sasukének köszönte meg, hogy megmentette, nem pedig az igazi megmentőjének. Naruto elképesztően sokat dolgozott azért, hogy elismerjék, de sajnos, akiktől ez fontos lenne, azok nem láthatják, vagy csak kevésszer. Persze tudják, hogy Naruto fejlődött, de azt nem hogy mennyivel többet, mint gondolják...
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #1660 Dátum: 07 dec 21, 00:45:15 »

tulajdonképpen Kakashi változott a legtöbbet az élete folyamán.miféle ember képes két,nem is kis tragédiát átvészelni ép lélekkel,hogy utána még másokra is gondoljon és akár az életüket adja értük....?
Naplózva
skippersd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1661 Dátum: 07 dec 21, 08:37:23 »

Amit eddig olvastam abból csak az ragadt meg:

Az animében Kakasinak rengeteg idő kellett ahoz hogy az MSt előhozza, míg Sasuke emlékeiben Itacinak csak 1 pillanat volt, szal szerintem belenyom egy csomó csakrát, és így hozza elő. (persze ez nem zárja ki azt h obitó miatt tudja)
A másik ide tartozó. Tobi= obitóval... Azt lehet hogy a bal szeme a dimenzióportálos MSt tudja (Kakasi) a másik meg mást?
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1662 Dátum: 07 dec 21, 09:01:43 »

Lehet hoyg amit Obito Sharinganja megtanul, azt Kakashié is tudni fogja!
 Ebből kifolyólag Kakashi azért tudta előhívni az MSt mert TObito is megtanulta!

Ez egy jó teória szerintem...
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #1663 Dátum: 07 dec 21, 13:30:06 »

Nos, ha saját becenevet kell adni, akkor Konoha Álom Ninjája. Szerintem találó, de ha nem értitek, mire célzok/gondolok, szóljatok...

Ööhhh... monnyuk az összes bizalmukat belé vetik vagy minden reményüket... Csak mert szerintem így kicsit fura, hogy az álmaikat belé helyezik Nevet Lehetne talán a Remény Hordozója...
Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Dante Kazama
Vendég
« Válasz #1664 Dátum: 07 dec 21, 15:05:39 »

Azért durva, hogy csak azért él, hogy legyőzze Itachi-t.
Én a helyében... úgy is vagy 100 csaj ragad rá... Kezdve Karin-al(ő van legközelebb), aztán Konoha fiataljait mind megtudná hú(szóval értitek)...Talán Hinata az egyedüli akit nem, mert ő szerintem Naruto-ra tartogatja..

Visszatérve, ha újra akarja éleszteni a klánt ahhoz sok nő kell...Tehát nem hiszem, hogy az szerelmes ember lenne, mint pl Naruto... Nem maradna ott egynél sem, szerintem. Legalábbis amig nem éledt fel a klán...
Vagy megkéri Madara-t, hogy segitsen be Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 21, 15:06:22 írta Dante Kazama » Naplózva
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!