24 szep 22, 23:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307754 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1680 Dátum: 07 dec 22, 12:42:53 »

Sasuke erejét nagyából láttuk már Deidara ellen ott igen csak lefáradt nagy szerencséje volt hogy el tudott menekülni
itt azért még annál is több erőfeszitésre lesz szüksége mint Deidara ellen de kiv. vok én is a teljer erőre
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1681 Dátum: 07 dec 22, 21:24:13 »

Naruto akkora arc xD anyira birom amikor egy percen belül 3x mondja el h ő lesz a legnagyobb hokage Nevet
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1682 Dátum: 07 dec 22, 21:32:27 »

én igy amikor vizzsanéztem az első párrészt azt hittem elájulok :o hogy lehetett ennyire idegesítő?!!! hálistennek már megváltozott de alig akartam elhinni amit látok Szomorú :o
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1683 Dátum: 07 dec 22, 22:18:58 »

Moderátor:
A találgatásokat az Általános Naruto témák > "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?" témába.
A vérvonal képességeket a Technikák > Vérvonal képességek (Kekkei genkai) témába.
Itachit a Szereplők > Akatsuki témába.
Sasuke és Itachi harcát pedig az alábbiakba:
- Manga > Naruto Shippuuden Manga,
- Általános Naruto témák > Ki nyerne?(csatában),     (amig nem tudunk semmi pontosat)
Stb...
A felesleges szócséplést pedig a kéménybe, korommal.
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 22, 22:19:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1684 Dátum: 07 dec 25, 17:54:24 »

Nos hál istennek én csak a ceruzás izét próbáltam ki. De térlátás melett vakfoltja sincsen és ez előny.
Naplózva
kira155
Vendég
« Válasz #1685 Dátum: 07 dec 25, 19:38:28 »

Naruto jofej,még akkor is amikor a Kyuubi átveszi rajta az irányitást és 4 farka lesz!(Shippuuden 39 episodtol)
 ;DBár elég furi,de ari! :-[ :gaara_2: dog Főleg amikor tombol  :-\ [
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 25, 19:41:27 írta kira155 » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1686 Dátum: 07 dec 25, 20:44:19 »

hát kinek mi  Mosolyog szerintem meg nagyon látványos volt mikor 4 farokba ment át hihetetlen erős volt Naruto még én is éreztem képletesen szólva Nyelvesít
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1687 Dátum: 07 dec 25, 21:09:09 »

Nem tudom, biztos az én perverzitásom, de én is nagyon bírom, mikor átváltozik Nevet (igen, tuti az én perverzitásom, mivel más animékben, mikor a youkai-ok átváltoznak/kitör belőlük az erő, azt is nagyon-nagyon bírom x'D)
Naplózva

Trixie
Vendég
« Válasz #1688 Dátum: 07 dec 26, 15:09:44 »

tudom h off,de érdekel,mert lemaradtam:a vakfolt hiánya miért is előny?ja és azon kívül a balról érkező támadások érzékeléséhez is éberebbnek kell lennie.ezért mondom h tényleg jó shinobi mert úgy tűnik nem nagyon zavarja a dolog.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1689 Dátum: 07 dec 26, 17:02:21 »

a vakfoltan az a lényge hogy ott nem látsz...hitted volna.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1690 Dátum: 07 dec 26, 18:09:32 »

Morita:
Ez mind szép és jó és igaz is...
Csakhogy ezt nem értem:

... De térlátás melett vakfoltja sincsen és ez előny.

Ha egyszer le van takarva a bal szeme, akkor az orra vonalától balra eső teljes terület vakfolt.

u.i.: Ha félreértettem valamit, akkor bocs...  :-X
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bigi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 275


« Válasz #1691 Dátum: 07 dec 26, 18:11:11 »

Azt én is nagyon bírom amikor Narutobol előjön a kyuubi, főleg ez a 4farkas Nevet
Naplózva


"A szakír egy olyan fakír aki szatír."
Trixie
Vendég
« Válasz #1692 Dátum: 07 dec 26, 18:49:06 »

hát ha félreértettél valamit akkor én is,mert pontosan erre gondoltam :-X
lehet h én vagyok műveletlen,de a vakfolt a szem alaphelyzetében nem is érzékelhető tehát ilyen szempontból édesmindegy lenne...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1693 Dátum: 07 dec 26, 19:03:50 »

ez nem csak a te perverzitásod Arvael szerintem is nagyon jó iszonyat látványos persze narutonak biztos fájdalmas végifejlett mire kijön a 4. farka  ??? kellemetlen lehet aki olyankor kap tőle pofont de eszembe jutott mikor előjön a 4. farok Naruto nem tud semmilyen Jutsut használni olyankor?
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1694 Dátum: 07 dec 26, 19:07:43 »

Én sem értem miért előny.. Inkább szerimtem hátrány... Ti jártatok már úgy, hogy nem láttatok meg dolgokat, pedig ott volt az orrotok előtt?
Na azért nem láttátok mert a vakfolt kitakarta!
Ez egy kicsit OFF ....

Amúgy térlátás nélkül is egész jól el lehet boldogulni, ha valakinek jó vizuális érzéke van... Remélem értitek...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!