24 szep 23, 05:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308037 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1635 Dátum: 07 dec 20, 14:50:44 »

Gyere Tobi-szigetre, Six Nevet

Mit is akartam? Japánban nem latin betűs írás van (bár most már az is kezd elterjedezgetgetgetgetni), szóval a "Kakasi" és a "Kakashi" csupán az eredeti átírása kétféleképpen xD (mert a magyar "s" betűt az angolban csak "sh"-ként tudják jelölni >> a japán "si" innentől kezdve magyarosan leírva "si", angolosan meg "shi", de ugyanúgy kell kiejteni... az meg, hogy melyik átírást használja valaki, mindenkinek szíve-joga, bár én rosszul leszek a magyartól, de valaki meg azt szereti jobban... no így mennyire voltam érthető?^^")
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1636 Dátum: 07 dec 20, 14:58:08 »

Izé... :-[ Hol van Tobi-sziget :naruto_kerdes: Egyébként IGEEEN  :naruto_taps: mostmár érthető. De komolyan. Nem vettétek észre? Vagy csak én kapcsolok ennyire későn?  :naruto_mosoly:
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1637 Dátum: 07 dec 20, 15:01:18 »

http://hu.wikipedia.org/wiki/Hatake_Kakasi

Ha már off, legyen kövér  Nyelvesít : Gait így írja a wikipedia: "Might Guy" (ez nagyon magyaros a Gai túl -angolos volt)

Ez itt Kakashi a magyar wikipedia szerint ott minden magyar átírással van, az egyikbe ki is javítottam, de visszahozták, ez engem ngyon idegesít
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 20, 15:03:52 írta memoryan » Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1638 Dátum: 07 dec 20, 15:51:25 »

Hát nonomage, ha Narutora gondolsz, akkor Uzumaki Naruto. Viszont nem tudom, hogy a démonok be kerülhetnek-e a bingó könyvbe...

én ezt úgy értettem hogy mint pl.:kakashinak a másoló ninja
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1639 Dátum: 07 dec 20, 16:11:03 »

Ja, hogy valami "becenév"?
Hát... Uzumaki Naruto, a kyuubi-kölyök? (ha már mindenkire olyan kedves beceneveket szoktak aggatni a Bingo-könyvekben xD)
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1640 Dátum: 07 dec 20, 16:13:50 »

Ha már off, legyen kövér  Nyelvesít : Gait így írja a wikipedia: "Might Guy" (ez nagyon magyaros a Gai túl -angolos volt)

Wikipédiás infóra én nem bíznám az életem, de ettől eltekintve a kanadaiak csinálták tudtommal ezt a "Might Guy" "fordítást" az animében (fansub)... Amúgy az a fura, hogy az én fülemnek is úgy jött le kapásból, ettől függetlenül utálom, ha így látom írva... akkor max. Might Gai, az még úgy ahogy elmegy xD
De, OFF vége részemről^^

(Six: mit nem vettünk észre??? Ja, Tobi-szigetre vagy kíváncsi? Nézz be az öregek otthonába a csevegő-részlegnél)
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1641 Dátum: 07 dec 20, 19:00:16 »

Hááát, ha becenév kell, és olyanra gondoltok, mint Másoló Ninja, akkor Konoha Eső Számú Kiszámíthatatlan Ninjája. Ezt a becenevet kapta, bár megjegyzem, ez egy kicsit hosszú, de ha a konohaiaknak tettszik...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1642 Dátum: 07 dec 20, 20:15:35 »

Gai ezt mondta a legutóbb, mikor Kakashi megmentette őket Deidara öngyilkosságával szemben: "Az én riválisom!" Azt nagyon bírtam :naruto_lol: Azt néztem, hogy Kakashi 180 fokos ellentéte a riválisának, és mégis odamegy és kiáll ellene. Nagyon érdekes. Ez is azt mutatja, hogy Kakashi más, mint amilyennek mutatja magát...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1643 Dátum: 07 dec 20, 20:21:48 »

Kakashi és Gai párbaj ugyanolyan, mint Lee és Nejié az egyik tehetséges, a másik nem!
De kakashival nincs rosszban Gai, hanem csak a riválisa és nagyon tiszteli
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1644 Dátum: 07 dec 20, 20:25:01 »

Ezt csak Kakashi adta neki. :Mosolyog
Egyébként, szerntem valami olyasmi lenne a neve, hogy például a vörös ninja (godolok itt a kyubi chakrára)
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1645 Dátum: 07 dec 20, 20:27:58 »

Hóhó! Egy szóval sem ondtam, hogy nem tiszteli. Csak azt akartam mondani, hogy Kakashi több, mint amit mutat. Pedig elég rgóta ismerjük, de még mindig nem tudhattunk meg róla túl sokat...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1646 Dátum: 07 dec 20, 20:31:48 »

Ja  ??? azt csak azért írtam oda, hogy ne legyen nagyon OFF
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1647 Dátum: 07 dec 20, 20:37:15 »

Számomra kicsit furcsa, hogy habár nincs megrajzolva teljesen, mégis teljes karkaktert láthatunk. Nekem az tettszik, mikor néha úgy rajzolják, hogyha beszél, akkor látszik, hogy a maszk alatt mozog a szája...
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #1648 Dátum: 07 dec 20, 21:11:17 »

Meg Naruto régen (Kakashi által is) videlte az Utolsóka, vagy Tökutolsó nevet is
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1649 Dátum: 07 dec 20, 21:14:14 »

Nekem annyi a gondom hogy néha nem tudom mikor mondja és mikor gaondolja a dolgokat. Így csak a reakciókból derülki a dolog.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!