24 szep 23, 09:22:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308221 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Trixie
Vendég
« Válasz #1560 Dátum: 07 dec 18, 23:28:09 »

naugye...ez a távolkeleti ninjás bérgyilkosos elmélet megfogott.jah.azon kívül hogy Ő úgy jó ahogy van mind a két oldalon fel tudnék hozni érveket...maradjon a maszk,mert így marad a titokzatosság is =^^=..de azért jó lenne látni méégis-mégis... :-[
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1561 Dátum: 07 dec 19, 10:03:54 »

Szerintem maradjon a maszk. Már sokszor leírták, köztük én is nomeg az imént Chakra is, hogy ez a személyisége része. Ha nincs rajta a maszk, akkor az csak egy Kakashinak hívott idegen. Bár ha megtudjuk, hogy is néz ki, azt csak a történet végén, mikor az egész Narutonak vége lesz. Valahogy így lenne logikus a dolog ???
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1562 Dátum: 07 dec 19, 10:07:26 »

Nos, nem emlékeztek a legelső részekre. Mikor azt mondta, hogy két célja van az életének. Az egyikre tisztán és világosan, de a másikra egyáltalán nem emlékeztek. Az a bizonyos másik az volt, hogy "Feltámasztom a klánom.". Ezt mondta. És miért akarná feltámasztani a klánját, főleg egy ilyen Sasuke típus? Mert azt a régi boldogságot is vissza akarja kapni azzal együtt, hogy soha többé nem lesz egyedül...
Naplózva
Dante Kazama
Vendég
« Válasz #1563 Dátum: 07 dec 19, 12:28:34 »

Lehet, hogy mér szóba került, de megfigyeltétek, hogy Sasuke tiszta Orochimaru-s lett? Mármint kicsit a stilusra, nem nagyon, de észre lehet venni. Olyan régi Sasuke+Orochimrau kis része+ha felkeltesz meghalsz Nevet
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1564 Dátum: 07 dec 19, 14:05:58 »

hát ja meg naruto is hasonlít jirayára meg sakura tsusandére. mind a három tanítvány hasonlít a mesterére.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1565 Dátum: 07 dec 19, 14:12:57 »

Azért kiváncsi lettem volna, ha Sasukét Kakashi tanítja ki. Akkor vajon milyen ember lenne ???
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1566 Dátum: 07 dec 19, 14:15:13 »

Akkor nem a rejtett kígyós jutsukat tanulná, hanem a Sharingánt fejleszte /mi tudja lehet, hogy az MS-t/
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #1567 Dátum: 07 dec 19, 15:03:15 »

meglehet...de hiába próbálok úgy gondolkodni mint Kishimoto san egyszerűen nem tudom kikövetkeztetni h vajon hogy fog dönteni-marad v nem >.< nekem nem lenne idegen max furi :-[
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1568 Dátum: 07 dec 19, 15:50:05 »

Szivárog? a kyuubi köpenye azért jön elő mert a kyuubi kezd kiszabadulni vagy azért mert bajban van naruto vagy azért mert dühös.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1569 Dátum: 07 dec 19, 17:35:02 »

Asszem a Kyuubi nem tud kiszabadulni, mert a pecsét túlságosan erős. Egyébként csak a Kyuubi chakrája 'szivárog ki'. Nomeg eddigis, csak akkor láthattuk ezt a formát, mikor komoly érzelmi megrázkódtatása volt Narutonak, vagy mert nem bírt uralkodni a dühén...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1570 Dátum: 07 dec 19, 17:36:34 »

Lehet, hogy nem lenne idegen, de onnantól kezdve csak onnan lehetne felismerni egy darabig, hogy a bal szeme el van takarva a Sharinganja miatt...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1571 Dátum: 07 dec 19, 17:37:57 »

Vagy ő is megtanul több, mint 1000 jutsut, mint Kakashi, és még használni is tudta volna...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1572 Dátum: 07 dec 19, 17:44:25 »

Kíváncsi vagyok mi lesz a fanok reakciója ha majd egyszer Kakashi megjelenik maszk nélkül! Szerimtem mindenki hanyatt vágja magát a meglepetéstől! Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1573 Dátum: 07 dec 19, 18:07:30 »

Nos szerintem a topicot Kakashi Hatakéről lassan Kakashi Hatake maszkjára kell módosítani. Mindegy.
A mangában lehetett olvasni azt hogy Kishimotonak volt egy Ukki úr nevú növénye. Az egyik képen amelyiket ő rajzolta és Kakashin nincs maszk csak a keze takarja az arcát a feje mellett van egy csrerepes virág amire az van ráírva hogy Ukki úr. Ezen olyan jót mulattam. Akkor lehet hogy megvan hogy a mi fantasztikus írónk/rajzolónk milyen is szeretne lenni?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1574 Dátum: 07 dec 19, 18:57:02 »

Jajj az nekem megvan. Pontosan a második mangakötetben van benne. És ott van mellette a két csapatának a képe is. Ezt nem is vettem észre, mert jobban szemet ütött a két csapat képe. Ja és azért az arcát a takarója is takarja, bár tényleg a keze nagyobbrészt. De tényleg jó  :naruto_lol:
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 19, 18:59:51 írta six » Naplózva
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!