24 szep 23, 09:09:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308177 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1545 Dátum: 07 dec 18, 19:10:11 »

így van, most jelenleg a családja a téma, a maszkját geninkoraóta hordja. Én azélrt gondolom hogy az apja is hordta mert hát melyik öt éves csinálna ilyet magától, szerintrem valami családi hagyomány, de lehet hogy csak azért csinálták hogy ne tudják rájuk fogni hogy mindent a csinos pofijuk miatt értek el.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1546 Dátum: 07 dec 18, 19:45:53 »

Honnan tudod, hogy 'csinos a pofijuk'? De egyébként, mint már elmondtam, valami köze van az apja szégyenéhez. Szerintem.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1547 Dátum: 07 dec 18, 19:52:00 »

Én is Six-szel értek egyet; szerintem is a "szégyen" miatt van, csak azt nem értem, hogy akkor miért hordja még mindig...? ??? Elvégre a Kakashi Gaidenből kitűnik, hogy utána azért megváltozott a véleménye a dologról (meg ugye a sorozatokban lévő eszméiből is)... Hmm... lehet, hogy csak megszokásból hagyta fent?
Vagy mert "túl csinos a pofija"? Nyelvesít

(Ismét Morita egyik gyöngyszem-indokának lehettünk tanúi xP - félre ne értsd, nem bántásnak szánom, jókat derülök magamban^^ És a legrosszabb, hogy tökéletesen meg tudlak érteni :-[ :-X)
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1548 Dátum: 07 dec 18, 19:57:20 »

Tudjuk hogy Morita halálosan szerelmes Kakashiba! Nevet
Így aztán érthető a hozzáálása! Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1549 Dátum: 07 dec 18, 20:05:11 »

Közi szépen. Igen így van életem álma hogy bekerüljek az animébe és elvegyen feleségül. Nem tudom ki olvasta ficemet de a saját szereplőim nagyrészének megvan a valós megfelelője. Én Morita vagyok Kakashi NŐVÉRE. Jelzem Arisát kitaláltam és ő a felesége.
Egyébként ezek ez én személyes magamnak szóló vicceim, nem hiszem hogy más érti. De nem is ez a lényeg.
Szerintem nem a szégyen, hiszen annyit tudunk hogy geninkoraóta hordja. És akkor Sakumo még elismert ninja volt a falu "gyöngyszeme".
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 18, 20:05:45 írta Morita » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1550 Dátum: 07 dec 18, 20:11:35 »

Szerintem csak azért van még rajta, mert mivel sokan ismerik ezért, ha nem hordaná, mindenki megkérdezné, hogy a ki a fene ő Nevet . Vagy mert ha látsz valakit, akkor nem tudsz elsiklani afölött, hgy hogyan is néz ki, és talán nem a kinézetével akar híres lenni, vagy ilyenek. Egyébként szerintem az valamennyire jelképezi a személyiségét. Mert nem nagyon tudhattunk meg róla semmi olyat, mint Narutoról, vagy a többiekről. És nem is nagyon igyekszik, hogy kiterítse a szennyest Nevet. Bár az nagyon ott volt, mikor a Shippuudenben elvették tőle a csengőket, aztán a faluban sétálnak az utcán és el akarja mondani a 'monológját', de nem figyelnek rá, mert fel vannak spanolva a kaja miatt. És akkor ilyen meghatott hangon mondja, hogy "A régi szép időkben csak úgy itták a szavaimat. Olyan aranyosak voltak..."
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 18, 21:42:22 írta six » Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1551 Dátum: 07 dec 18, 20:47:53 »

De akkor is naruto ténylegesen a fő szereplő mert az ő életét mutatja be meg stb.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1552 Dátum: 07 dec 18, 20:51:03 »

Ez nézőpont kérdése. De akkoris, habár nem jut neki akkor szerep, de főszereplő...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1553 Dátum: 07 dec 18, 20:55:20 »

akkor elnézést módosítok gyorsan Nevet egyébként valamilyen szinten főszereplő mégha nem is róla szól az egész történet szempontjából viszont jelentősége van apropó Sasuke nem a szívem csücske nem igen szeretem de nem is utálom de a harc stílusa az bejön és kicsi korában tök aranyos volt  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 18, 21:02:28 írta narut0 » Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1554 Dátum: 07 dec 18, 22:33:54 »

Elvileg a következő Naruto movie ami 2008-ban fog lenni Sasuke lesz a fő szereplő!!! Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1555 Dátum: 07 dec 18, 22:50:02 »

Nemtom. Lehet, hogy én vagyok ennyire elmaradott, de kiváncsi vagyok, milyen volt, még boldogan. Persze tudom, mikor Narutoval harcolt, akkor mutattak a kiskorából, de az nekem nem nagyon hozta azt a feelinget, amit annyira vissza akar kapni...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1556 Dátum: 07 dec 18, 22:59:17 »

Vagy van még egy lehetőség is a maszkjára.
A távolkeleti nindzsák (főleg) bérgyilkosok voltak. Az arcukat, érthető módom a lelepleződés elkerülése végett, eltakarták. Ez lehet valami "maradvány" a történetben.
A "valódi" nindzsák leginkább az ANBU-nak felel meg, mert ők kapnak általában öngyilkos-birgyilkos küldetéseket. És az ő arcukat is maszk fedi.

De az is lehet, hogy Kishimoto-sensei lusta-üzemmódban volt amikor Kakashit "tervezte". Nevet

De mennyivel érdekesebb és titokzatosabb így Kakashi. Mennyit tesz egy darab rongy az arcán. Ha ismernénk a pofázmányát, akkor nem tudnánk oldalkon át filozofálni arról, hogy miért hord maszkot és mi van a maszk alatt... Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1557 Dátum: 07 dec 18, 23:01:53 »

Nem akar ő visszakapni semmit...
A bátyját akarja holtan látni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1558 Dátum: 07 dec 18, 23:03:11 »

nyomos érv Kedves Chakra mindenre választ is adott Sasukeval kapcsolatban
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #1559 Dátum: 07 dec 18, 23:06:58 »

Nekem Sasuke-ban az tetszik, hogy még ő és Itachi azok akik tényleg olyanok mint egy nindzsa. Mert oké most Naruto-ban mindenkit ninjának neveznek de ha belegondolunk csak Sasuke és Itachi stílusa olyan mint egy igazi ninjának Mosolyog Mert pl nem hinném, hogy régen japánban a ninják dattttebaaayoooo-t ordibáltak és stb Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!