24 szep 23, 13:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308439 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1515 Dátum: 07 dec 15, 00:24:25 »

Hát azért, mikor Deidara kihúzta a gyufát nála csak 3 farok volt kinn, mégis, majdnem Kakashira is rátámadt. De Narutonál otthon vannak, csak gondolom, hogy mivel egyre felnőttebb lesz, annál fontosabbak neki a barátai. Nos, mikor előjön a Róka Palástja, akkor mindig egy barát kapcsán jön elő. Vagyis, mint eddig is tapasztaltuk, hogy mikor "túlreagálja" a helyzetet, akkor jön elő a kilencfarkú éne és akkor nem nagyon lehet vele mit csinálni. Szerintem ennek van egy egyszerű oka. Mivel, mint tudjuk, ha nagy érzelmi ráhatás éri Narutot, a pecsét reped egy kicsit. Szerintem a helyzet nem olyan egyszerű, de világos. A pecsét túlságosan is felrepedt. Már ha megnézitek egyáltalán nincs átmenet, hanem rögtön előbújik a palást. Tény, hogy huzamos időn belül meg kell tanulnia kontrollálni a Kyuubit, vagy az érzelmeit, mert ebbe fog belehalni. És akkor ki lesz a mi Hatodikunk?! Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1516 Dátum: 07 dec 15, 00:31:24 »

Szerintem nem viselt maszkot. Az én elméletem az, hogy Kakashi pont azért visel maszkot, hogy megkülönböztessék az apjától. A Shippuudenben is Chiyo baa is azt hiszi, hogy ő a Fehér Agyar és rátámad... Nos az anyjára én is kiváncsi lennék, mert valahogy mindenhol kihagyták, ahol eddig utánna olvastam...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1517 Dátum: 07 dec 15, 00:40:24 »

 Szomorú  Szegény Kakashi! Mi lesz vele ha nem lesz Jiraya, mit fog csinálni a legújabb gyere gyere kötet nélkül? Többet fog álldogálni az emlékműnél?  ???
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #1518 Dátum: 07 dec 15, 01:17:53 »

Biztosan...vagy megtanulja kívülről az eddigieket XDXD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1519 Dátum: 07 dec 15, 02:29:40 »

Elkezelgette? Nem láttad azt a részt amikor Jiraya mutatta a sebet a mellkasán? Aki majdnem kinyírja a mesterét gyakorlás közben, ott nincsennek otthon...

... Aztán a Jiraiyával való gyakorlatok során (amikor az idézést tanulta) nem volt semmi gáz, ott egész jól elkezelgette a Kilencfarkú chakráját. ...

És még direkt időrendi sorrenbe is írtam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 15, 02:30:28 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1520 Dátum: 07 dec 15, 08:59:44 »

Ez morbid vicc volt. Én szeretem Jirayát. Egyébként szerintem már csak a lap közepét bámulja és monja fel magának.
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1521 Dátum: 07 dec 15, 10:20:32 »

Vagy ő fogja tovább vinni a könyvet!

A Fehér Agyar tényleg nagyon hasonlíthatott Kakashira, mert Chijo-baa sem tudta őket megkülönböztetni
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1522 Dátum: 07 dec 15, 11:25:10 »

Én is Morita véleményén vagyok. Már csak bámulja azt a könyvet. Csak ha elakad, akkor les rá egy kicsit Nevet Szerintem Kakashinak nem kell aggódnia a könyve miatt, mert ha nem is jönne ki új rész neki még ott vannak a régiek. Vagy ha egy kis szerencséje van Naruto folytatja az írást, amit a mestere elkezdett  :naruto_cool:
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1523 Dátum: 07 dec 15, 11:39:16 »

Ja igazad lehet!! Végülis naruto firkálmánya egy szinten van Jiraya műveivel! (lásd:postás ninjás rész) Úgy hogy Kakashinak lehet hogy lesz mit olvasnia... HE HE Nevet  Amúgy szerimtem Kakashi nem azért takarja el az arcát holy ezzel  külömböztesse meg magát az apjától. Asszem más oka lehet...  ???
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1524 Dátum: 07 dec 15, 12:03:28 »

Hát, mondjuk a személyiségéhez tartozik. Mert ha megnézitek, nem sokat lehet róla megtudni. Nem ismerjük az érzelmeit, a múltját (illetve részletesen). Talán a maszk szimbolizálja, hogy mennyire titkolja, az érzéseit, múltját. Vagy talán nem tartja fontosnak, hogy ismerjék az arcát, mert a ninja képességei alapján akarja, hogy megkülönböztessék...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1525 Dátum: 07 dec 15, 12:44:57 »

Igaz, hogy, ha érzelmi behatás éri, akkor előjön a kyuubi chakrája, de szerintem ekkor nem reped tövább, azért ahhoz szerintem több dolog kell elég nagy gáz volna ha minden alkalommal repedne apecsét amikor Naruto felhúzza magát. Akkor már nem is lenne meg a pecsétje. Ráadásul elég jól meg van az csinálva.
És egyetlen egyszer beszéltek arról hogy a pecsét megrepedt, mikor Jiraiya elküldte a tekercses békát, akkor mondta a béka, hogy Jiraiya és Naruto edzése során Jiraiya repesztette fel a pecsétet - kiváncsi lennék hogy csinálta.
Egész eddig csak szivárgott a kyuubi chakrája, amit Naruto jól tudott kezelni, vagy az akaraterjével akár ellő is hívni. Ez volt a Narutoban

A shippuban viszont már úgy látjuk Narutot, hogy valóban megrepedt a pecsétje. Ugyanannyira, mint a sima Narutoban itt is tudná irányítani, csak itt egyszerűen sokkal nagyobb chakra önti el sokkal gyorsabban, amivel már nem tud mit kezdeni, nem beszélve arról, hogy alapból nehezen fogja vissza magát, ráadásul legtöbbször nem is igyekszik, hogy nyugodt maradjon.  lásd.: jövőheti dupla rész Nevet

Nem véletlen, hogy Yamato azt mondja neki, hogy ne használja a kilencfarkú chakráját. Túl gyorsan és túl nagy mennyiségben önti el.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1526 Dátum: 07 dec 15, 22:23:00 »

A lényege az annak, amit mondani akartam, hogy mostmár nemcsak keveredik a Kyuubi chakrája Narutoéval, hanem szivárog, és ha nem tudja ezt befolyásolni (akarva-akaratlan), akkor a palást lesz a vége...
Naplózva
Trixie
Vendég
« Válasz #1527 Dátum: 07 dec 16, 00:49:00 »

az is lehet.ezen még soha nem gondolkoztam.a könyvet illetően igazatok van  Nevet  lehet h kívülről fújja de minimum hangosan olvassa ikszdé
Naplózva
Roli-senpai
Vendég
« Válasz #1528 Dátum: 07 dec 16, 12:13:42 »

Azért egyszer jólenne látni az arcát... Nyelvesít
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1529 Dátum: 07 dec 16, 12:17:21 »

Hát jó lenne, de szerintem akkor ki is írják a történetből, mert attól kezdve, csak egy jó képességű ninja lenne. A maszkja miatt olyan, amilyen. Ha nem lenne maszk, az olyan lenne, mintha Naruto azt mondaná, hogy gyűlölöm a rament...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!