24 szep 24, 07:27:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309803 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1230 Dátum: 07 dec 07, 23:23:34 »

Nekem ő az abszulut favorit. Szerintem egy nagyon jól megtervezett szereplő,(nem mintha más nem lenne az). A legobb benne a hülye késése és a kifogásai meg a könyve meg.... csak annyi a rossz hogy nem láthatjuk az arcát
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1231 Dátum: 07 dec 07, 23:33:36 »

Nekem csak annyi a bajom Narutoval hogy idegesít hogy ahova elmegy: "köszönöm Naruto, miattad tudtam megváltozni..." Egy kicst már zavar hogy Naruto ilyen világképváltozásokat idézelő az emberekben. De ettől függettlenül elég jó kis karakter.
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1232 Dátum: 07 dec 07, 23:39:33 »

Még jó, hogy elég jó kis karakter, elvégre ő a főszereplő. Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1233 Dátum: 07 dec 07, 23:48:54 »

Szerintem azért van ez a világképváltozás előidéző képessége, mert nagyon sokal alábecsülik. Mert csak egy kisfiút látnak, aki azt hiszi, hogy ő A ninja és nem látják meg a benne rejlő igazi erőt. Amikor pedig megmutatkozik ez a képessége, mindenki hát szégyenli magát, mert lebecsülte. Így mivel ő is képes olyan dolgokra, amiket mások nem nézek ki belőle, azok a 'mások' is úgy érzik, hogy meg tudják tenni azt, amit nem mertek...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1234 Dátum: 07 dec 07, 23:52:55 »

Na ja, az a könyv már egyszer a 'vesztét' okozta. Mikor Naruto és Sakura ellen küzdött a Shippuuden első részeiben. Az valami haláli volt :naruto_lol: Nomeg az a hülyeség, ami megbújik a komolysága mögött.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1235 Dátum: 07 dec 07, 23:55:58 »

na ez az amivel nem tudok vitatkozni ennél jobban én sem fogalmazhattam volna meg kacsint. A mi kis barátunk azér küzd hogy elismerjék és sztm már pedig nagyon jó egyik kedvenc karakter számomra. És ha megnézzük honnan küzdötte fel magát hogy ennyire elismerjék akkor azt mondom le a kalappal ez szép teljesítmény nagyon is
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1236 Dátum: 07 dec 08, 00:02:50 »

Hát én nem mondanám azt, hogy Sasuke végleg lerendezte magában Narutot és Sakurat. Sasukeról, köztudott, hogy nem mutatja az érzéseit, de ez nem ekvivalens azzal, hogy nincsenek neki.
PL: Mikor a Konoha támadás alatt Naruto harcolni készült a félig szörnyeteg Gaaraval és Sakura már a fogságba volt, akkor Sasuke, mondott egy olyat Narutonak, hogy mindenféleképpen, az élete árán is mentse meg Sakurát. (hmm... én itt nagyon elagyaltam, mert nekem ez elég határozott kijelentésnek tűnt és Sasuke nem szokott csak úgy ilyeneket mondani - ráadásul kicsit közhely is volt, mert tök egyértelmű, hogy meg kell menteni, Naruto akkor is meg tett volna mindent, ha erre Sasuke nem hívja fel a figyelmet)valamint, mikor Tsunade meggyógyította Sasuket, akkor Sakura Sasuke nyakába borult és szépen elvoltak úgy ketten, Sasukenak is elég nyugodt képe volt nem olyan, mintha le akarná lökni magáról a lányt, ráadásul, Naruto eléggé figyelmes volt és ki is ment a szobából (valszeg neki is feltűnt a dolog intimitása). Egy szó, mint száz, szvsz Sakura nem közömbös Sasuke számára máskülönben nem venné annyira félválról Karint.
És Naruto akkor is a barátja! Nem ölte meg, pedig megtehette volna és többször megmentette az életét is (elég csak a Hakus esetre gondolni) ugyanolyan fontos számára Naruto, mint Narutonak ő, csak nem mutatja.
Az meg, hogy most mit csinálna a faluban, hisz azért ment el, mert nem lehetett elég erős? Nos, mivel már úgymond "elág erős" ezért ugyanazt csinálná mint máshol, semmit vagy max edzene, amit már a faluba is csinálhatná, merthgy Oro már nincs. Neki egy célja van, megőlni Itachit, hogy asztán mi lesz
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1237 Dátum: 07 dec 08, 00:16:14 »

igaz Mosolyog csak a faluban olyan technikákat nem tanul mint amit Orotol biztos jelent neki valamit naruto abár  mangában hát hogy is mondja mindenféle gond nélkül le döfte volna narutot ha nincs ott Sai és ez is köz tudott és ott valahogy azér Naruto tekintete is tükrözte hogy megölné minden féle gond nélkül én csak ezért mondtam nem ugyanaz a Sasuke ez  ;D attól nagyon mélyen lehet még jelent neki valamit a barátság de sok reményt nem táplálok meg  nem zavar hogy most nincs a faluban.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1238 Dátum: 07 dec 08, 00:22:00 »

De akkor találkoztak először azóta az eset óta... Vagyis midkettejükben felrémlettek az elválás emlékei, vagy tévedek? Mert ugye az anime pont úgy kezdődik, hogy találkoznak és akkor döfi,vagy nem döfi le Narutot Sasuke... Én amondó vagyok mindenki megérdemel egy utsó esélyt... Bár, hogy mikor jön el az az utsó esély, azt mindenki maga dönti el, de nálam még ez egyáltalán nem lejátszott...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #1239 Dátum: 07 dec 08, 00:24:03 »

Az, hogy ledöfte volna, nem jelenti azt, hogy megölte volna - ráadásul, abból a pózból egy olyan hosszú karddal nem hiszem, hogy sziven találta volna. Naruto, meg inkább tűnt beletörődöttnek, csüggedtnek és összetörtnek, mint olyan valakinek aki megöli Sasuket, ráadásul ő sose akarta megölni Sasket, mégha apró darabokban de élve viszi haza Konohába. Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1240 Dátum: 07 dec 08, 00:27:16 »

őőő hát Sasuke ha jól emlékszem ugy mondta Narutonak hogy szeszélyből hagyta meg az életét akkor a bizonyos csatánál és most el is veszi és ha nem kapja el a kezét Sai akkor át szaladt volna rajta a kard.

De én valahogy Sasuke szándékára akartam ki lyukadni nem éppen egy olyan " örülök hogy látlak barátom fogadtatás volt ugy hiszem"
 Én egy szóval se mondtam hogy meg akarta ölni Naruto Sasuket  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 08, 00:30:13 írta narut0 » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1241 Dátum: 07 dec 08, 00:38:57 »

Szerintem ha én Sasuke helyében lennék, akkor valószínüleg ugyanezt tettem volna. Mert habár nem tudom, hogy mi futott keresztül az agyán mikor ezt csálta(tényleg nem Nevet), de egy valami biztos. Nagyon szégyenlném azt, hogy meg akartam ölni a legjobb barátomat, és azt akarnám, hogy gyűlöljön ezért, és nem pedig azt, amit Naruto csinál. Tehát szinte kétségbeesetten próbálnám magamraharagítani őt, ez csak egy tipp, de ha igazak, amiket elmondak akkor ott, ez tűnik a leg reálisabbanak. (Persze ez az a rész, amikor én mit tennék a helyében...)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1242 Dátum: 07 dec 08, 00:50:37 »

Ehem, csak egyet. vagyis kettőt felejtetetek el:
1.) Sasuke tudott arról, hogy Narutót nehéz megölni, tudott a Kilencfarkúról, hiszen "látta" benne,
2.) Sasuke sem idióta és még csak nem is érzelmek nélküli ember, jól tudta, hogy Naruto képes "bárkinek" a lelkére beszélni. Talán még őt is megingatta volna a bosszújában. Ezért akarta legalább ártalmatlannát tenni, legalább addig míg le nem lép.

u.i.: Ha a mi kis érzelmi elemzéseinket Kishimoto-sensei olvasná, sírva fakadna... csak azt nem tudom, hogy a meghatottságtól vagy a röhögéstől Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1243 Dátum: 07 dec 08, 00:54:47 »

Vagy inkább az a fájdalom ami megbújik a hülyesége mögött... hmmm...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #1244 Dátum: 07 dec 08, 09:45:07 »

Naruto helyében én nem folytatnám Sasuke üldözését. Sasuke már választott a barátok és a bosszú között a döntését pedig el kell fogadni.  itachi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!